• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    QUIP: no retreat, no surrender. mne to funguje pokazdy
    WYMA
    WYMA --- ---
    Mě přijde zvláštní ve veřejný sauně vyžadovat od ostatních klid. Považuju za běžný, že se v sauně prostě mluví. Naopak by mi přišlo divný, pokud by mě tam někdo okřikoval, ať sem zticha.
    QUIP
    QUIP --- ---
    DRAGON: tohle vetsinou nefunguje a nekdy to ma opacny vysledek
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SITH: Obcas se prekonat jest prospesne pro mou psyche :)
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA: sauna se uzavře pro danou skupinu lidi. Rituál vede zkušený saunař. Ten si připraví tři vonné směsy, které postupně dává do ledu a ten pak leje na kameny. Tlumí světlo, pouští hudbu. Do toho dělá ručníkem nebo vějířem návaly na lidi podél sauny. Ke konci je ten pátý šestý nával docela záhul. Když máš celou dobu zavřené oči, zážitek se zintenzivní. Za mě opravdu 10/10
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SITH: můžete mi říct, co obnáší takový rituál? nikdy jsem to neviděla.
    SITH
    SITH --- ---
    MOODYCAT: vidíš jak překonáváš své hranice :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SITH: Ja se tam bala jit, ze je nedam, precejen nejsem zas tak odolna, ale bylo to v pohode a hodne zajimavy zpestreni.
    SITH
    SITH --- ---
    ty rituály v Butovich byly opravdu super, intenzivni zazitek,moc se nam tam libilo
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MOODYCAT: tim spis! :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    DRAGON: Cech mluvici na Rusaky, co si mysli, ze jeste porad trva okupace? Nevim nevim :).
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MOODYCAT: kdyz ti to vadi, proc jim neco nereknes? je to uplne normalni, pozadat lidi, aby se v saune zklidnili. Pripadne staci rict personalu, aby si to zaridili sami.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SARAJ: V Butovicich ti beja docela OK, ale staci skupinka tri, ctyr Rusek a celej zazitek je v kopru. Rusove jsou tak neuveritelne hlucni, ze to sna vic nejde. Chodivam tam rada, ale nekdy se naseru, no :).
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    OVECKA_MJ: hele, sousede, nezlob:)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    SARAJ: ne, nekecej... fakt? :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    OVECKA_MJ:
    VALENTINA:

    nechci vam brat iluze, ale nyx lidi tam chodi vic:D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    tak jsme testli Butovice a fakt spokojenost:) lidi sice celkem dost, ale dalo se, ritual jsem nedala cely a ocenuji, ze maji nerozbitne sklenicky:)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    OVECKA_MJ: už není:)
    nejlepší je ta odpočívárna, čumím na žlutou rybu a relaxuju:)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Mlčte o Sheratonu :-) to je moje tajná sauna! :-)
    jen jsem chtěl říci, že tam chodí hrozně moc lidí, je tam nepořádek a hluk a je to tam drahý a špatný.... a tak!
    QUIP
    QUIP --- ---
    SITH: presne, Athena je fajn, tak pro ty 2 - 3 lidi. Je fajn, ze i ve 2 lidech se to za privatni saunu pohybuje s cenou tam, kde jsou jinde verejne sauny.

    XARGH: OK, az tam priste uvidim nejakeho samotare, tak zkusim syknout "nyx, nyx" :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam