• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    HANZO
    HANZO --- ---
    ONDRA_99: co to je za otázku? Stejný efekt to má pro dítě i dospělého
    HANZO
    HANZO --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: ve sprše, bazének ne
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: Muzu jen skromnou otazku jaky smysl ma tam brat tak male dite?
    KURT_WALLANDER
    KURT_WALLANDER --- ---
    Saunia Butovice - rád bych v neděli odpoledne (kolem čtvrté odpoledne) vyzkoušel. Může si to člověk v tuhle dobu užít?
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    HANZO: a jak to probíhá u vás, chladíte i dítko ve vodě pak?
    XARGH
    XARGH --- ---
    QUIP
    QUIP --- ---
    JINX: pro telo je to neco jako kdyz prodelas horecku. Jednou az dvakrat tydne je to ku prospechu, ale vic uz je pro telo spis zatez, nez prinos. Uz se to tu v minulosti resilo.
    SALO
    SALO --- ---
    JINX: vzhladom na to, ze sauna je celkom sok pre imunitny system, tak mi 3x za tyzden uz pride trochu excesivne.
    JINX
    JINX --- ---
    Ma nejaky pozitivni efekt saunovani vice nez 3x tydne? Pripadne je potreba nejakym zpusobem doplnovat mineraly?
    HANZO
    HANZO --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: jo, na chvilku
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    chodíte/chodil někdo do sauny i s dětmi pod jeden rok? :)
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    Nejlepsi ceremonialy ma Michal na Zlicine (tusim, ze dela i ve Stepu, ale jen sem zaslechl). Je videt ten zapal, ale vesmes predvadi “jen”, toceni s prosteradlem (takze nerusi a neurazi). Umi uzasne “mavat”. A kdyz mu reknem, ze teplota slaba, tak hodi nakonec extra jeste. Ale ja osobne mam ty “masakralni” nejradsi.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SITH: no co myslíš:)
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA: jsou aspoň nahoře bez stejně jako muži?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SITH: souhlas, to už je moc i na mě, ale na druhou stranu, co jsem ve Stepu viděla, tak se mi líbily rituály od žen daleko víc, než od mužů:)
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA: já jsem z toho článku rozpačitý. Mám rád rituály, ale spíše konzervativní s nerušící hudbou a světlem, ale na nějaký tanec skřítka bych tam asi zvědavý nebyl :)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SAUNÉRKA: Lidi bavím jako skřítek i tanečnice, nahotu vnímám jako doktor - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...e-ceska-katerina-smidova-dv4-/lide-ceska.aspx?c=A171025_163204_domaci_fer
    QUIP
    QUIP --- ---
    VALENTINA: Podle textu to vypada zajimave, ale kdyz nekdo uctuje za vstup 240,-, tak mi prijde divny uctovat jeste dalsich 20,- za prosteradlo a 500,- zalohu za zupan.

    Dejte vedet, az to nekdo vyzkousite :)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    nová sauna
    Saunový svět :: Hotel Olšanka
    https://www.hotelolsanka.cz/sport/saunovy-svet/
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    IF_: ty jo, tak to mi nějak uniklo, to bude super kousek od domova ;), i když si myslím, že tam bude totál narváno :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam