• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VALENTINA: tam to zrovna jede prorad :( hostivar oproti tomu v sedm vecer v nedeli asi deset lidi... pak nejaky prisli ale chodili po ritualech a v jiny casy a nebo sauny prazdno
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    Já byla teda včera večer nemile překvapena, kolik lidí je ve Stepu přes léto, měla jsem pocit, že aspoň léto je tam trochu volněji:(
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Nejspíš dneska po práci vyrazím do Infinitu v Holešovicích, tak kdyby někdo šel, možná se tam potkáme.
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    MARIPOSA: taková rodinná nebo jak to nazvat. Prostě má své kouzlo. ;) Ale jestli se ti líbí Infinity tak asi není nutnost cestovat na Vinohrady. Dříve jsem tam hodně chodil, poslední dobou to dost zanedbávám, protože mi prakticky vedle baráku otevřeli Saunii a co si budeme povídat lenost je zrádná ;)
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    KLEINZACH: Jaka je ta sauna v Sokole?

    Ja jsem spokojena v Infinitu ve Vysocanech.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ECLIPSE: zkus saloos, hledala bych matu, eukalyptus..
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    doporucte prosim nejakou dobrou saunu - libi se mi treba ta v sokole na vinohradech, ale tam je ted zavreno jestli tomu spravne rozumim
    HANZO
    HANZO --- ---
    ECLIPSE: to nevím
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    HANZO
    HANZO --- ---
    ECLIPSE: taky jsem ho jednou někde dostal. Pán pravil, že ho má z DM, ale nikdy jsem ho tam neviděl.
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Na jednom rituálu v Rakousku nám rozdali chladivé tělové oleje, nějaký eshop, kde bych mohl něco takového koupit?
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MA747: skoda, škoda. Taky jsme to meli blizko.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MA747: Škoda, tam jsem to měla blízko.
    MA747
    MA747 --- ---
    FRENNET: Mimochodem Infinit na Lesné za necelý měsíc končí. Údajně jim nebyl prodloužený nájem.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FRENNET: ja ti celkem rozumim. Taky jsem nic moc necekala. My jsme tam teda vydrzeli do konce. Neco bylo prijemne, ale taky jsem zjistila, ze mi to nevyhovuje. Prijde mi, ze sauna samotna je vymyslena dobre a to vireni rucnikem akorat me za chvilku otravovalo. Plus moc lidi, nemuzes si to vychutnat po svym, nemuzes kecat. Co se mi libilo, byla vune tech cerstvych bylinek. Ovssm stacilo mi to jednou. Obecne radsi navstevuju saunu, kdyz je tam malo lidu vubec....
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    VALENTINA: nijak a prave proto jsem tam sla. Zaver:neni to muj salek kavy, proste.
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA: to je u žbytečné rušení :)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SITH: to co zmiňuješ je samozřejmost, ale aspoň se na ni dobře dívá:)
    SITH
    SITH --- ---
    * velké teplo
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA: tančí? šatečky? uff, no nic proti tomu představení, ale já od rituálu očekávám teplo + vhodnou hudbu a vhodné vůně :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam