• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KLEINZACH: ted ani ne. V pohode se vsichni schovaji do sauny s ceremonialem a vsude jinde je volno
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    btw byva v tom sauna spotu hodne lidi?
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SITH: To neni saunia, ale Sauna spot. Nemaji se Saunii nic spolecneho.
    SITH
    SITH --- ---
    IF_: saunia Podolí, dvorce, na té křižovatce vedle té řecké restaurace
    IF_
    IF_ --- ---
    SITH: Podoli ma Saunii??
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    jedině se to dá, když chodíš v době, kdy jsou rituály, do těch ostatních saun, tam je krásně volno, ale pak když se to vyhrne, tak čekáš na ochlazovací bazén ve frontě:(
    SITH
    SITH --- ---
    já dneska zkusím Saunii v Podolí a dám info s obsazeností. Step je pro mě právě kvůli té mase lidí už konečná
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VALENTINA: tam to zrovna jede prorad :( hostivar oproti tomu v sedm vecer v nedeli asi deset lidi... pak nejaky prisli ale chodili po ritualech a v jiny casy a nebo sauny prazdno
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    Já byla teda včera večer nemile překvapena, kolik lidí je ve Stepu přes léto, měla jsem pocit, že aspoň léto je tam trochu volněji:(
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Nejspíš dneska po práci vyrazím do Infinitu v Holešovicích, tak kdyby někdo šel, možná se tam potkáme.
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    MARIPOSA: taková rodinná nebo jak to nazvat. Prostě má své kouzlo. ;) Ale jestli se ti líbí Infinity tak asi není nutnost cestovat na Vinohrady. Dříve jsem tam hodně chodil, poslední dobou to dost zanedbávám, protože mi prakticky vedle baráku otevřeli Saunii a co si budeme povídat lenost je zrádná ;)
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    KLEINZACH: Jaka je ta sauna v Sokole?

    Ja jsem spokojena v Infinitu ve Vysocanech.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ECLIPSE: zkus saloos, hledala bych matu, eukalyptus..
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    doporucte prosim nejakou dobrou saunu - libi se mi treba ta v sokole na vinohradech, ale tam je ted zavreno jestli tomu spravne rozumim
    HANZO
    HANZO --- ---
    ECLIPSE: to nevím
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    HANZO
    HANZO --- ---
    ECLIPSE: taky jsem ho jednou někde dostal. Pán pravil, že ho má z DM, ale nikdy jsem ho tam neviděl.
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Na jednom rituálu v Rakousku nám rozdali chladivé tělové oleje, nějaký eshop, kde bych mohl něco takového koupit?
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MA747: skoda, škoda. Taky jsme to meli blizko.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MA747: Škoda, tam jsem to měla blízko.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam