• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ACIDQA: musím si to vysledovat. Občas bych mohla i dopoledne, ale to jsou zas v bazénu školy a nezaplavu si. Je to věda. :)

    Ale je to jedno z mála wellness s kneippovým chodníkem, ten já oceňuju.

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MAR_TINA: nejlepsi pozdejc vecer, nejvic lidi chodi hned po praci, pak pozdrji vecer uz je pojoda (pocet lidi se da sledovat na webu, ale asi vis ;)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MAR_TINA: jo, na to reaguji. MB
    SARAJ: Mladou Boleslav. (Máme saunu ve wellness části plavečáku.)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ACIDQA: která sauna v Boleslavi? To wellness u městského bazénu?
    Tam se mi moc líbí, jen musím chytit hodiny, kdy to nepřetéká lidma.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ACIDQA: myslis Podoli jako bazen?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MAR_TINA: já chodím pravidelně do Podolí a jednou týdně do Boleslavi, a právě mě dost baví, že v Bolce se může beztrestně povídat :) V sauně hodně podle toho, jak se sejdou lidi, ale ve vířivce se tlachá jako o život. :) Vzhledem k tomu, že Bolka je jinak, co se týče mentality lidí fakt divná, tohle je super oživení v Psímčumákově. :)

    Sauna je spíš saunička ale. Vlastně tam chodím hlavně proto, že mám od města nějakou kartu, která je narvaná asi milionem, protože takhle chodím už od otevření a pořád funguje. :)))
    SITH
    SITH --- ---
    ONDRA_99: chlap, odhadem 30-35, lehce při těle, černé vlasy a střední vousy
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SITH: A kdo ten ceremonial vedl? Co koukam kdo tam vcera byl, tak obecne mam rad Michala, u Elisky sou dobre divadelni ceremonialy, Vasek jak kdy a Helca mne vubec nesedi.
    SITH
    SITH --- ---
    jsem byl včera v sauně na Dvorcích a rituál docela zklamání. Půlka sauna tam po skončeni rituálu stejně zůstala, jeden se chopil své role a ještě polil kameny vodou a dali jsme si tam dalších pět minut.

    Jinak mi pocitově přišlo, že bazének je studenější a aspoň v pánských sprchách je lepší protiskluz povrch
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    https://www.relaxdays.cz/praha
    a pro všechny bývalé příznivce sauny v Sheratonu, 17/11 otevírají novou saunu relax days, jen kousek dál.
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    VALENTINA: já už taky:)
    SITH
    SITH --- ---
    Ale jako může to být epický

    Dávat si třetí kolo na pořádný záhul, už se fakt potit a držet se ještě o pár vteřin déle, masakr posledních okamžiků a do toho bude operní zpěvačka řvát konec jejího desetivteřinového Cé.... Proč ne
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    ECLIPSE: tak jak jsem se dočetla dál, tak se tam jen tak nedostaneš, takže to zřejmě nějak omezují:)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    VALENTINA: Zní to zajímavě, ale "Utajená ale zůstala dál a její provozovatelé ji také chtějí ukrytou před davy lidí udržet co možná nejdéle. " to už asi půjde težko. :)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    Nejutajenější sauna v Praze je v Národním divadle. Při saunování si užijete i operu
    https://www.forbes.cz/...nejsi-sauna-v-praze-je-v-narodnim-divadle-pri-saunovani-si-uzijete-i-operu/
    byl jste tam někdo?:)
    EULE
    EULE --- ---
    Deti chodily v laznich do sauny od dvou let, sauna mela 70 stupnu a chodily na kratsi cyklus.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    Hodne zalezi na saune, teplote, vlhkosti ale hlavne na cirkulaci vzduchu, no a v neposlední rade na ktere urovni sedíte
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    BANANABOY: Finsko, jasne je ze saunu nemuzes rozpalit do cervenych kdyz tam jsi s mimčem, do verejne sauny bych mimino taky netahal, kvuli hygiene a tak vubec
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    DJFRACTAL: A tim severem myslis krkonoše nebo finsko ? Ve trech M prcka to bych si netrouf, ale...
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    Jak to chodí na severu: první děcko jsme vzali ve čtyřech měsících a celou dobu si saunu užíval, dneska ve čtyřech letech už háže vodu sám, s druhým děckem jsme to už nevydrželi a vzali ho ve třech měsících, pro ty malé miminka je to uklidňující, čumí jak puk vždycky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam