• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZMYJKA: Mně přijde, že pes je náročnější na načasování, ale zase je tam víc manévrovacího prostoru :o) Ale já jsem nikdy svému psovi moč odebrat nepotřebovala, obávám se ale, že čuba by se mi na krátkém vodítku prostě nevyčůrala. Venčení začíná, když se vodítko odepne.
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    CAMELLA: už jsem to tu kdysi psala - čuba je proti psovi akce pro amatéry :DDD
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    SATHIK: musíš vyrazit až když čůrá, nestihne přestat :D Proto ta počůraná ruka. Chce to mít ji na krátkém vodítku a být jí za zadkem, jak čupne, čupnout taky (ne se nahýbat nad ni) a podsunout.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ZMYJKA: přesně tak jsem to myslela :)
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    SATHIK: Já pod ni strkám širší placatou plastovou misku (od salátu třeba) - zezadu, ne zboku, jakmile si čupne. Celkem spolehlivé, maximálně mi počůrá ruku :D Pak sleju do skleničky nebo odeberu stříkačkou.
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    CAMELLA: no tohle jsem právě zkoušela, nevyčurá se vůbec radši celou procházku a když přijdeme domů, tak skučí, že chce ven zase..

    TAPINA: díky za tip, teď když je to zmrzlé, tak by to mělo jít líp :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SATHIK: Když to natáhneš z povrchu, tak se tam hlína nedostane.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SATHIK: normálně talíř nebo tácek, čistý a stříkačka. Hlína samozřejmě vadí, může měnit ph a celkově zkreslit výsledky.
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    TAPINA: takže to u testů nevadí? Když tam bude nějaká ta hlína v tom :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SATHIK: Stříkačku a rychlý pohyb :o) Ono se to nevsákne okamžitě, něco se dá většinou natáhnout.
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    Máte nějaké osvědčené fígle na odebrání vzorku moči u feny? Nevyvenčí se mi jinde než na trávě.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    Tapina - díkes....
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    Mathea - no velka osetrovatelka...ta se furt líže a mě taky...
    hele a tusíte, za jak dlouho ten drap muze vyrust? mega drap to byl..../dobrman krizenec/
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KAMPA: Bude to trvat dlouho, ale už za pár dní se to lůžko pokryje vrstvou rohoviny, která ho bude trošku chránit.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    KAMPA: na ven do soli/blata/bordelu urcite zajistit, aby se ji tam nic nedostalo (nejlip asi ponozka, igelit, ponozka?), doma nechat klidne vetrat, ale zalezi i na tom, jak velka je to osetrovatelka, jestli o bude blemcat furt a furt si to macet, tak je to taky na prd. Vet dle myho netreba, pokud tam ma fakt jen luzko a nic tam neplanda.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    diky.
    no cely si ho urvala - ma tam to masicko - nebo jak to popsat. cely odhaleny, mam ji to nak zafacovat, aby si to nelizala - nebo naopak je to v pohode?
    takze vet netreba? jo a jeste za jak zhruba doroste?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KAMPA: Dezinfikovat, dráp doroste. Jestli je dráp celý pryč a nezůstal tam kus viset, tak se s tím nic jiného dělat nedá.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    KAMPA: zalezi co si vyrvala, kazdopadne s drapem bych sla k doktorovi at to zreviduje ponevadz tohle se rado komplikuje a hlavne to byva dosti bolestive
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    achjo, kampina si vcera vyrvala drapek u zadni tlapy a ma tam to maso - co s tim? ja to jen dezinfikuju...drap doroste?
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    ZMYJKA: tak to jiste
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam