• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    INXS: podivas se mu do huby na sliznice
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    INXS: tohle si kdysi udelal muj pes - pak se prislo na to,ze si z boku fest rozsekl jazyk...
    INXS
    INXS --- ---
    ne nekrvácí a nevim jak poznám u černýho psa že bledne ;) vypadá to, že se snaží usnout. díky
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    INXS: Už nekrvácí, nebledne? Tak asi nemá jak jít do tuhýho, výraznější poranění by bylo na RTG vidět. Maximálně tam má někde kus klacku, který mu zítra vytáhnou.
    INXS
    INXS --- ---
    já jsem u toho hlavně ani nebyla abych to posoudila mam podvrtnutý koleno, natažený vazy a trombózu, takže když se daří tak se daří !
    INXS
    INXS --- ---
    joa strašně slintá (skoro to vypadá podobně jako to Akimovo kousnutí zmyjí stalo se to i na stejným místě, ale dneska vedro nebylo aby se zmyje vyhřejvaly a nateklej čumák a dvojtečku taky nikde nevidim)
    INXS
    INXS --- ---
    TAPINA: jak poznám že jde do tuhýho? Já jsem Bonyho nikdy takhle neviděla
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    INXS: O stupeň víc může byt klidně jenom stresová reakce. Počkej až mu pořádně zaberou analgetika, třeba to půjde do rána vydržet.
    INXS
    INXS --- ---
    prej si lehnul, zatím děkuju !
    INXS
    INXS --- ---
    TAPINA: teplotu na tý veterině ho měřili a říkal že má o stupeň víc než má mít
    at se ukážeme ráno že ho právě bud uspěj nebo uviděj zlepšení zase píchnou a pojedem dom
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    INXS: Má teplotu, nebo má teplej čumák? Toť otázka, co s nim teď, protože ono je možný, ze tam ma jenom poranění, které se do rána zklidní. Může tam mít kousek zapíchnutej, ale to by se řešilo v narkóze, což je taky lepší ráno v běžném provozu, než v noci na pohotovosti. Kdyby to vypadalo, že si ani nelehne a nebude spát, tak tam zavolej, jestli by to šlo hned.
    INXS
    INXS --- ---
    FIFAJZ: tady jiná není :( jsme v Krkonoších, tohodle jedinýho jsem uhnala (taxík nás stál 800)
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    INXS: Au, tak to bych ficela asi na jinou veterinu? Jestli je na tom takhle bidne, do rana bych necekala.
    INXS
    INXS --- ---
    ach jo SOS

    pes si zapíchnul klacek, resp klacek je venku, ale část mi asi vlítla do tlamy a nějak ho tam pochroumala, protože krvácel z pusy (prý šla krev z krku)
    domů došel (2 km), tady se ani nenapil, apatickej, klepe se
    jeli jsme na veterinu, udělal mi rtg kde není nic vidět, píchli antibiotika a analgetika a ráno v pul devátý se máme znova ukázat.
    pes pořád pít nechce, nepolyká, stojí, vocas a hlavu dolu. má teplotu
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    TAPINA: jedu odpo, uz jsem tam volala.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: Nejlepší postup: Jít na veterinu, zkonzultovat tam problém a zakoupit spolehlivé přípravky. Stejně ty nejnovější a nejspolehlivější jinde než na veterině nekoupíš, výrobci už taky začali mít dost nákupů antiparazitik náhodným výběrem a následných referencí typu 'obojky neúčinkujou'
    REK11
    REK11 --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: comfortis povrazdil rychle, pak ale postupne zabijel zbytek dovylihnuvsich
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    TESSS: obojek ma na sobe. Na vystavy obojek mit nesmi, ze jo, ale ja spis resim, ze se toho potrebuju zbavit rychle, pac nechci nikam jezdit se zablesenym psem, vzhledem k dalsim psum a jejich majitelum :)
    REK11
    REK11 --- ---
    TESSS: mno tam se resi vzhled a ja bych rekla, ze to uplne esteticke neni, na par jsem byla a nic takoveho jsem nevidela, mozna se mylim. ja chovam kocky a tem se tohle taky nedela, davaji se spoty...
    TESSS
    TESSS --- ---
    REK11: ja mam orecha, takze vystavy a tak vubec neresim :-) To jsem ani nevedela, ze na vystave nema mit viditelny obojek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam