• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    LINKOS: uh ah asi ve výrobě těch prostředků naboj a ve spotřebované energii všeobecneji to už snad říct nejde...
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    KUKIDE: v cem boj proti oteplovani spini planetu?
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    XCHAOS: ale oteplování je jen konstanta a boj protí jí jen urychluje nebo spíš víc špiní planetu...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KUKIDE: tak ne všechny problémy je vidět, ale že by oteplování nebyl problém, to teda silně pochybuju.
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    XCHAOS: dokola je to ta stejná blbost místo toho aby se zaměřili na znečištění tak se zaměřují na teplotu a blábol o oteplování, který veskutečnosti není problém... je normální jev... ale tuhle debatu nechci začínat...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    [ DIGGLER @ Věci Veřejné - I don’t — I don’t understand. ]
    Ti, kteří tyto pocity prožívají, mohou být vnímáni jako přecitlivělí, emocionálně labilní nebo jsou nařčeni, že problém zbytečně zveličují. V českém prostředí se často setkávají s nálepkami ekoteroristů či zelených podivínů.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    WTF, zastavení závodu, protože nejrychlejší s žen jela rychleji, než nejpomalejší z mužů?
    Vedoucí cyklistka v Belgii musela čekat u krajnice, dojela příliš blízko k mužům | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...e-hanselmannova-zastavena-u-krajnice-cekani-zdenek-stybar_1903041524_vman
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KUKIDE: toho by šlo využít k nějakému preprocessingu textu před šifrováním :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KUKIDE: hezký, ale na to jsem málo nerd, asi :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    A tak mně potěšili „mí“ Ece´jové, když po 45 letech dostali moji diplomovou práci o jejich kultuře. Doslova vykřikovali nadšením a radostí, že se podle ní a jejích obrázků, které jsem tehdy nakreslil, budou zase víc stávat indiány.
    Mnislav Zelený Atapana - Názory Aktuálně
    http://blog.aktualne.cz/blogy/mnislav-zeleny-atapana.php?itemid=31974
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LINKOS: já to tam rozvedu...
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: no, dat nekomu ban za prilis mnoho prispevku je takovy podivny, ale vzhledem k tomu ze nevim co v nich je... A za 5 dni bude co?
    A ten jeho druhej nick "Linsos" tam bude tapetovat tema stupidnima smajlikama jak dlouho?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO má v Pirátech ban ad infinitum, dokud mi někdo nepřesvědčí, že si ho mám vyndat z ignore. (zatím to mám doporučené jako skvělé řešení pro zlepšení psychické kondice).

    DANYSEK má v Pirátech ban na 5 dnů.

    Stačí?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LINKOS: zatím tam napíše. ještě jednou napíše nějaký totální blábol a ban dostane.

    co se danýska týče, tak mu můžu dát ban za příliš mnoho příspěvků, možná
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam