• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    JIKE: starat se o to nechci a nejlepe neco s velkou baterkou. Tahat do pusy a pak az do plyc.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Z4IK: coz o to tabakovek je dost me osobně chutna cigarillos a hodne tabáková je t-juice USA mix. Ale fskt jako ze je to hodne - az jak říkal Ball na srazu- fusekle. Coz je pro odvykání super. Protože kuřáci aspon ja teda pred lety jsem mel rad silný aromata. Zkuste nekdo doporučit nejaky silný tabák s VG/PG. Nebo nápisu ze by si mel koupit Liqua USA mix, nebo french pipe, coz je hodne tabákový. A tak 12-18 mg . Pokud is koupíš neco jako ego oné.

    Otázka - chces si kupovat hlavy a nebo si budeš chtit pak i premotavat
    Pokud nechceš nic resit, tak Aio, nebo ego oné mega. Vydrzi i 2 dny http://www.ejuice.cz/doprodej-elektronicka-cigareta-joyetech-ego-one-me-8163 ale tady musíš kupovat hlavy, pokud nejsi fakt kutil tim.

    Nebo tuto variantu
    [!Doprodej] - Elektronický grip: Joyetech eVic-VTC Mini Cubis (Černý) | Ejuice.cz
    http://www.ejuice.cz/doprodej-elektronicky-grip-joyetech-evic-vtc-mini--9749

    Kde si musíš koupit jeste k tomu 18650 baterii a v pripade ze si chce sam opravovat hlavy tak RBA hlavu a vatu a drat. To bych Ti napsal .

    Spis si řekni sam jak moc chce sam se o to starat nebo ne.

    Variant je potom hodne jako je aio , pak můžeš mít vsporesso, nebo cokoliv easy ted toho je hodne. Opravdu je z čeho vybírat.
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    BAAL:
    JIKE: cca rok dva zpet jsem mel todle http://www.egoeden.cz/product.php?id_product=308 + http://www.innokin.cz/innokin_iClear.php

    vratil jsem se k cigarum prave kvuli ty sladky chuti. Ted bych rad nahradil cigara elektronickou cigaretou alespon v praci/aute/atd.
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: jojo 60 a méně. Ale s RBA to je fskt jedno ale musíš to mít uzrale :-)
    Jestli mas cca 0,4 SS a k ohmu vatu tak si můžeš ty hlavy předělat :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: jinak kdo tu spálil tu 0,5 SS hlavu na hi VG? Ja ted mam 75/25 v cubisu a jak to je ulezele 3+ měs tak v pohode. Je to ridsi. Než čerstvé namichany. Na čerstvým nsmichanym bych to spálil hned
    LUCKERCZ: na tom qcs i RBA kdyz dobre udelas můžeš na cubisu trénovat triky. Jde to.
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: jsi troskar :-) me přišlo ideálních kolem 60 na 80 uz to nedává. A mam pocit ze píšou na ni max 70w ale 60 se mi zdálo fakt ideal. Na Qcs se naučis základy rebuildu a na RBA do cubise taky. Je to brnkacka. Ale nesmí se ti potit ruce. Jinak ucitis vepřové
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: uz mam tri baterky tak muzu jet i na tech 70W :D... ale zkousel jsem notch bez qcs a paradne jela na 250stupnu/max 50W
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: qcs musi vyšší výkon 60-70W :-) jinak bude mozna Notch qcs trochu tyct. Mel jsem sebou na Nyx sessin tu hlavu ale uplne jsme na to zapomněli :-(. Jed RBA je to super lip to bere Liquid. A v nejhorším si to predelas.

    BAAL: 100% je to lepsi. A kdyby neměl sanci at si koupi Aio a nejaky 50/50 12-18mg aby ze zacatku přestal mít chuť na cigára. Kolegu jsem tohle dokopal sice s ego oné, a sice je na 24 mg, ale vubec na cigára nesahl...
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: RBA uz mam v supliku... zatim "dojizdim" 0,5ku a jeste me tam ceka QCS... premejslim, ze bych pak namichal neco jako 70:30... ale to nevim co bych delal s 4l baze... pri tom jak "hodne" vapuju, tak bych to mel na rok dva :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: az ti přijde ten novej atik :-) a nebo si do cubise jak jsme mluvili kup RBA a bude dýchat :-)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: jet jen VG... to by asi Cubis nerozdejchal :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: PG můžeš fichemu to asi nevadí. A nebo jed jen VG-+ prichut
    Z4IK: mel jsi někdy nejaky e.cigo? Nebo jsi si nejaky někdy vyzkoušel? Pokud ne twk to chce na začátek neco jednoduchyho - jako ma COSMY treba
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: koukam ze PG tam nemaj :/
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    Muzete mi doporucit nakej "set" grip + atomizer treba do 2000,- a nejakej liguid aspon trochu pripominajicí cigara. Dá se nejak zbavit ty sladky chuti liquidu? (sem silnej kurak cca 20 denne) diky
    JIKE
    JIKE --- ---
    PAPAFREDO: Aha těsnění. Kanálky msleniˇo kudy jde do stiku juice. Tak mrkni na fotku
    PAPAFREDO
    PAPAFREDO --- ---
    tak mi to vyteklo protože mi v tý tmě vypadlo těsnění z pod skla..
    PAPAFREDO
    PAPAFREDO --- ---
    JIKE: kanalky sen co? málo nacpal?
    JIKE
    JIKE --- ---
    Ja věděl ze Vaping je k něčemu dobrej

    Čeští muži problémy s plodností nemají, situace se navíc zlepšuje, zjistili vědci
    https://www.novinky.cz/...-problemy-s-plodnosti-nemaji-situace-se-navic-zlepsuje-zjistili-vedci.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: slehace neee
    BAAL: ne jsi ve lásce trochu vzduchu a poradně jako James bond protřepat! Ty michas
    PAPAFREDO: malo jsi už pak kanalky v tech dirach na fotce vidíš jak jsem to tam nacpal.
    Zkrat- utahuj po zhaveni dyckx sroubky
    WTK
    WTK --- ---
    BAAL: no ten rozdíl v hustotach je celkem velkej, musíš to promíchat poradne
    PAPAFREDO
    PAPAFREDO --- ---
    tak 1. pokus špatně: vyteklo mi to na kalhoty a píše mi to zkrat a nic, takže znova, ale až doma.. ne v práci skoro potmě. A je to docela síla. Budu potřebovat 0-1mg :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam