• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: já to vyřešil targetem + obs ace. stačí a paráda. by jsi mohl koupit na svuj evic jen obs ace a bude. malej atík s dobrou kapacitkou a slušnou kouřivostí. máš v blaní jak keramiku tak RBA. paráda
    WTK
    WTK --- ---
    tak dál nějaký z aliexpresu. starší he4 2362mAh, starší hg2 2751, vtc5 2509. si je asi nějak označím a budu pozorovat jak klesá kapacita se stářím:)
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: Jelikož jsem spálil 2 rba hlavy v cubisu je videt ze je cas na silnější atik . Možná chceme po nich uz to co nedavaj a diky malému mnozstvi nikotinu uz tahame vic než vkládají.
    Je cas na upgrade
    JIKE
    JIKE --- ---
    FEKASON: hlavy to je vec sama o sobě jak se jim povedou. Liquid mas řidší? Jde i o to ze jeden kolega mel blbnu baterii a posílala mu tam vic než měla a tim paliva hlavy ale to bylo hned videt..
    LUCKERCZ: jen pro spolujezdce na rovince :-)
    FEKASON: zažil jsem sérii 5 špatně jich hlav na ego one .. Každá z nch na 1 den. Můj rewick na 2 mesice sam COSMY testoval na konci období
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    LUCKERCZ: Jedu 0.6 taky na tc, 25W 200-220C. Kdybych s tim nastavenim porad nejak saskoval nebo nekouril celou dobu prakticky jeden jedinej liquid, byl bych schopnej uznat ze si ty hlavy palim nejakym zpusobem sam. Takhle jsem ale proste nucenej konstatovat, ze ty hlavy zacali hodne flakat.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    FEKASON: ja jsem ty hlavy jel pak na TC a to jsem nic nespalil ;) a 0,5 jsem jel skoro mesic

    JIKE: to mas pravdu, ten kapak do auta fakt neni ideal :D
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    LUCKERCZ: Ja musim rict, ze me u Joyetechu pekne nasrali. Nevim co udelali s tema hlavama, ale posledni tri mesice mam hlavu v prumeru na 10-11 dni ale za posledni tejden jsem odpalil uz 3 (nastaveni porad stejny, liquid jedu taky uplne ten samej). Hlavy jsou ze dvou ruznejch baleni, takze spis nez jedna vadna krabicka to nejspis bude jedna hodne shitova serie.
    Mam objednanyho Nautiluse X tak jsem na to zvedavej :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: jojo musíme, nestíháme to :-) jsem ve skluzu už 3 týdny :D

    LUCKERCZ: hele jo, díky jednoduchosti a nic neřešení bych to bral pro car-vaping. jediný co plnění za jízdy nejde moc ideálně :D mezináma, já to tam neřekl (zapomněl jsem), ale jde tam i RBA hlava :-)

    sorry ještě to pastnu sem pro non-FB Nyxáky


    eGo AIO Pro, eGo AIO Pro C eJuice.cz CZECH VAPE JIKE CZ
    https://www.youtube.com/watch?v=95SmenoI43I
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    to AIO Pro C je uz vymakane =)
    COSMY
    COSMY --- ---
    porad nejaky video to docela sypete!!! :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    EVZEN99: Jo vidis to se mi ted o víkendu stalo jak me i BRENOXOVI A HLÁSILO TO ATOMIZER SHORT. Obyčejný nedotazene šroub
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    tak jsem rovnou vyměnil spirálky a vatu , vypadalo to že to bylo nedotaženou základnou, asi špatnej kontakt, ale při Watech to jelo, divný nechápu :D každopádně spirálky po 7 dnech měněný a je to 100 a 1 :D doufám že stím twisted coilem to vydrží dýl :D no nebudu se předčasně radovat snad to bylo tou nedotaženou základnou
    JIKE
    JIKE --- ---
    EVZEN99: no v základním balení jsou 2 hlavy: 0,3Ω a 0,5Ω s kanthalovou spirálkou, a pro TC je niklová žhavící hlava s odporem 0,15Ω, případně titanová s odporem 0,5Ω ale ta není v balení .

    nebo nějaký reset? mě se to stalo na Cuboidu mini jednou, ale nemám tucha jestli pomohl reset nebo vyčištění
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    EVZEN99: Mrkni, jestli nevyšel nějakej firmware upgrade. Taky bych zkusil například TCR mod, jestli to umí? Ale u mě ten samej problém vyřešila až výměna modu (cuboid mini).
    WTK
    WTK --- ---
    BRENX: jj
    EVZEN99: bych se spis zameril na tu kapacku, jestli tam neni neco nedotazenyho nebo tak. z tc modu to vyskakuje do power kdyz se ten odpor zahrejvanim nemeni tak jak by mel
    BRENX
    BRENX --- ---
    BRENX
    BRENX --- ---
    WTK: Jsi kupoval na GB?
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    ou, to nemám, ale dělá to i po zamčení odporu (respektive teploty i odporu) všiml sem si že se mě to teď nějak moc často ptá jestli sem tam dal nový coil , když tu kapačku otevřu
    WTK
    WTK --- ---
    EVZEN99: mas zamklej odpor?
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    guys, mám takovou otázečku, poslední 3 dny vždycky ráno šáhnu po e-leaf picu , a při žhavení se změní M1 režim ( tc na ss) nebo i SS režim se změní na klasickej Watage režim. Aby se to spravilo tak musím odšroubovat celou kapačku ( vyčistil jsem 510 piny ) nebo někdy pomohlo jenom napojení do USB, to je tak na reklamaci že ? nebo nevíte co stím ? klasicky vypnout zapnout nepomůže , pořád se to přepíná do watage...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam