• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Z4IK: zkus Aspire Cleito, netece, ma velkou kapacitu, super kouri. Jen na tech 40W to bude chtit privrit vzduch, ja ho jel na 55W.
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    JIKE: rekl bych ze jo
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: hehe, tak se muzem nekdy pristi tejden sejit :) .. ja mam od zejtrka dovolenou do konce tejdne
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: super. jen já bych si to rád dal, protože mi dochází.
    Z4IK: kde ti teče? v airflow?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: hele uplne v pohode, ja ted toho mam dost takze staci v klidu az se fakt nekde potkame na dalsim srazu..
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: černou díru mám ve verzi 2 :-) ze staré serie už nemám nic :-( poslední lahev zmizela minuly tyden. takže jedině nový verze. mohu Ti vzít 5ml testery od každého. celkem asi cca 9 kousků?

    jinak pokud vydržíš, dozrajou mi inredience koncem měsíce a tak za 2 měsíce plus minus bude něco uplně novýho/jinýho.
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    [ Z4IK @ Elektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX CZECH VAPE - ] tak jsme to nakonec vyresil nasledovne:

    Clearomizér Joyetech TRON-S - 4ml | VašeCigareta.cz
    Clearomizér Joyetech TRON-S - 4ml | VašeCigareta.cz
    http://www.vasecigareta.cz/produkt-1317-clearomizer-joyetech-tron-s-4ml.html
    +
    eLeaft iStick TC 40W - kompletní set | VašeCigareta.cz
    http://www.vasecigareta.cz/produkt-1162-eleaft-istick-tc-40w-kompletni-set.html?v=4122

    Jenom teď řesim problém že ten tron neskutečně teče. Nějaký doporučení na lepší clearomizér (šlukuju)?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: tak nemusi to bejt zrovna ovoce, vicemene cokoliv krome cerny diry co jsem od tebe ochutnal bylo dobry :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: okay :-) co máš rád za ovoce? teď dělám pro jednu holku - tedy ono to zraje, nějaký ovo mix. kokos, maracuja, meloun atp :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: tak az se zas nekde potkame tak to s tebou rad vymenim treba za nejakej tvuj ovocnej mix :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: já to uplně zbožňuju, škoda že se tu nedaj koupit a Brenx už asi nemá. nene nedělaj se to bude tím, že by to asi málokdo pil :D ale jak napodobit ledový red-bull. ?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    no on to nebude primo menthol, ten ma vzdycky dojezd a jeste par minut je potom cejtit v krku... tohle jednou zavane a je klid.
    je to takova ta vetrova prisada, ale je to fakt neprijemny.. zadnej energitak na nasem trhu tohle fakt nema :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: a hodně sladký to maj jak jsme říkali.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: já ho hulil dneska ráno, nejbližší chuť rebdulu co jsme měl, a ten menthol mě dycky vyhodí ze židle. v tom videu to je že to je silnej menthol. tam fakt každýmu to chuntá jinak proto jsme byli ve 2. příště budeme točit ve 3 lidech

    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    tak ten redbull pro me docela zklamani..
    sice to chutna dost podobne, ale nechapu kteryho kokota napadlo do energitaku dat tu vetrovou prichut :(
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: já to vyřešil targetem + obs ace. stačí a paráda. by jsi mohl koupit na svuj evic jen obs ace a bude. malej atík s dobrou kapacitkou a slušnou kouřivostí. máš v blaní jak keramiku tak RBA. paráda
    WTK
    WTK --- ---
    tak dál nějaký z aliexpresu. starší he4 2362mAh, starší hg2 2751, vtc5 2509. si je asi nějak označím a budu pozorovat jak klesá kapacita se stářím:)
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: Jelikož jsem spálil 2 rba hlavy v cubisu je videt ze je cas na silnější atik . Možná chceme po nich uz to co nedavaj a diky malému mnozstvi nikotinu uz tahame vic než vkládají.
    Je cas na upgrade
    JIKE
    JIKE --- ---
    FEKASON: hlavy to je vec sama o sobě jak se jim povedou. Liquid mas řidší? Jde i o to ze jeden kolega mel blbnu baterii a posílala mu tam vic než měla a tim paliva hlavy ale to bylo hned videt..
    LUCKERCZ: jen pro spolujezdce na rovince :-)
    FEKASON: zažil jsem sérii 5 špatně jich hlav na ego one .. Každá z nch na 1 den. Můj rewick na 2 mesice sam COSMY testoval na konci období
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    LUCKERCZ: Jedu 0.6 taky na tc, 25W 200-220C. Kdybych s tim nastavenim porad nejak saskoval nebo nekouril celou dobu prakticky jeden jedinej liquid, byl bych schopnej uznat ze si ty hlavy palim nejakym zpusobem sam. Takhle jsem ale proste nucenej konstatovat, ze ty hlavy zacali hodne flakat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam