• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: přesně, když máš liquid super karamel sladký kdžy to je tak klidně za 2 hodiny budeš měnit vatu.. já měnil jak jsem psal snad i za 1 hodinu...
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    Tejden mi vydrzela vata v kapaku pri dennim pouzivani bez uhony.... pak jsem si tam dal karamel ze srazu a po hospode jsem menil vatu :-D
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: hele ne kup si neco co: můžeš prebalovat, a lip plnit..
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: uvidis bude to fskt hodne ujety. Za 2 mesice ...nejdriv. Bude to fakt sladký jako cecek
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: urcite rad ochutnam :D

    kua future nic moc a jeste sem si tim pekne zahulil pokoj pred spanim :o/
    JIKE
    JIKE --- ---
    Mate radi děsně sladký čokoládové karamelovy uplne mega ujety Liquidy? Připravuji neco děsně ujetyho tímto směrem :-)
    COSMY
    COSMY --- ---
    HOUMLES: 24 to me vystreli ze sandalu :D ufff dik asi teda ne no
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    COSMY: rad bych ti vyhovel, ale ja kupoval nejakej doprodej v prepoctu asi za 80kc 15ml, ale je to 24mg :) na redeni dobry, ale kdyz jsi zvyklej na plnou chut tak by ti to asi neslo :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    HOUMLES: tak jak ho klidovemu jesli se ho budes chtit zbavit :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    COSMY: covece ten nutz mi vubec nejede, je to takovy o nicem a cejtim tam hrozne vanilky.. nevim jestli tam opravdu nejaka je nebo to jenom vsecko dohromady tak chutna, ale me to nenadchlo
    COSMY
    COSMY --- ---
    nova varka :D uz nic nekupuju opet

    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: ne tohle je čistě neředěný techcnický vesmír dostaneš koncentrát který můžeš ředit až 1:3 tedy 10 ml :-) - lahvičku si vem pls. jsem zase na dně, mám jen 5ml na testry. menthol tam neni ani nic takovýho. je jen prach. + mám ještě koncentrát koukám zelený lucerny... musí se to ale naředit!!! jinak to je nevapovatelný.

    HOUMLES: něco takovýho budu dělat taky ale uplně jinak a lepší - BIO


    HREBICK: budu makat na verzi 3. takže tak za 3-6 měs. některý budu dělat jako limitky jen.
    a pro Tebe udělám ten "HELL" ale asi jen 30ml bude pracný dost.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HOUMLES: yes! Red Infinitum! ted to kourim druhej den verzi 02 a je to bozi!
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: to prave vubec neredit, chci to co nejvic koncentrovany a ja si s tim uz pohraju sam... hlavne at v tom neni zadnej mentol/eukalyp/led apod :))
    na tom srazu mi hodne chutnalo to cerveny od tebe, ale vubec netusim co to bylo.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: hele mám! ze starý mám trochu koncentrátu Star Dustu 1 :-) a černý díry :D tak mohu naředit - Tobě hodně :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: super :-)
    Z4IK: potom to může být víc věcí - je to cubis defakto, takže, při re-plnění když neby lrázdný tak prostě dojde k leaku. potom malý výkon.

    vyčistit

    podle hlavy dát výkon - lepší ten max co je na ní napsaný
    po vložení více sát do plic podle hlavy
    dobře utáhnout.
    1-3 potahy budou prskavější ale to se spraví

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Z4IK: jo a TC40W nevim jestli umi SS spiralky, pokud chces TC.. nevim jestli se delaj na Cleito jiny s TC.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Z4IK: zkus Aspire Cleito, netece, ma velkou kapacitu, super kouri. Jen na tech 40W to bude chtit privrit vzduch, ja ho jel na 55W.
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    JIKE: rekl bych ze jo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam