• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: to červený byl RED 1 neni ale bude :-)

    COSMY: videl bych to na říjen/listopad ale spis říjen kdy je jeste moznost větrat

    Ideálně pátek/sobota! Mate nekdo místo kde se da v klidu vapovat?
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: ne tohle je čistě neředěný techcnický vesmír dostaneš koncentrát který můžeš ředit až 1:3 tedy 10 ml :-) - lahvičku si vem pls. jsem zase na dně, mám jen 5ml na testry. menthol tam neni ani nic takovýho. je jen prach. + mám ještě koncentrát koukám zelený lucerny... musí se to ale naředit!!! jinak to je nevapovatelný.

    HOUMLES: něco takovýho budu dělat taky ale uplně jinak a lepší - BIO


    HREBICK: budu makat na verzi 3. takže tak za 3-6 měs. některý budu dělat jako limitky jen.
    a pro Tebe udělám ten "HELL" ale asi jen 30ml bude pracný dost.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HOUMLES: yes! Red Infinitum! ted to kourim druhej den verzi 02 a je to bozi!
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: to prave vubec neredit, chci to co nejvic koncentrovany a ja si s tim uz pohraju sam... hlavne at v tom neni zadnej mentol/eukalyp/led apod :))
    na tom srazu mi hodne chutnalo to cerveny od tebe, ale vubec netusim co to bylo.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: hele mám! ze starý mám trochu koncentrátu Star Dustu 1 :-) a černý díry :D tak mohu naředit - Tobě hodně :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: super :-)
    Z4IK: potom to může být víc věcí - je to cubis defakto, takže, při re-plnění když neby lrázdný tak prostě dojde k leaku. potom malý výkon.

    vyčistit

    podle hlavy dát výkon - lepší ten max co je na ní napsaný
    po vložení více sát do plic podle hlavy
    dobře utáhnout.
    1-3 potahy budou prskavější ale to se spraví

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Z4IK: jo a TC40W nevim jestli umi SS spiralky, pokud chces TC.. nevim jestli se delaj na Cleito jiny s TC.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Z4IK: zkus Aspire Cleito, netece, ma velkou kapacitu, super kouri. Jen na tech 40W to bude chtit privrit vzduch, ja ho jel na 55W.
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    JIKE: rekl bych ze jo
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: hehe, tak se muzem nekdy pristi tejden sejit :) .. ja mam od zejtrka dovolenou do konce tejdne
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: super. jen já bych si to rád dal, protože mi dochází.
    Z4IK: kde ti teče? v airflow?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: hele uplne v pohode, ja ted toho mam dost takze staci v klidu az se fakt nekde potkame na dalsim srazu..
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: černou díru mám ve verzi 2 :-) ze staré serie už nemám nic :-( poslední lahev zmizela minuly tyden. takže jedině nový verze. mohu Ti vzít 5ml testery od každého. celkem asi cca 9 kousků?

    jinak pokud vydržíš, dozrajou mi inredience koncem měsíce a tak za 2 měsíce plus minus bude něco uplně novýho/jinýho.
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    [ Z4IK @ Elektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX CZECH VAPE - ] tak jsme to nakonec vyresil nasledovne:

    Clearomizér Joyetech TRON-S - 4ml | VašeCigareta.cz
    Clearomizér Joyetech TRON-S - 4ml | VašeCigareta.cz
    http://www.vasecigareta.cz/produkt-1317-clearomizer-joyetech-tron-s-4ml.html
    +
    eLeaft iStick TC 40W - kompletní set | VašeCigareta.cz
    http://www.vasecigareta.cz/produkt-1162-eleaft-istick-tc-40w-kompletni-set.html?v=4122

    Jenom teď řesim problém že ten tron neskutečně teče. Nějaký doporučení na lepší clearomizér (šlukuju)?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: tak nemusi to bejt zrovna ovoce, vicemene cokoliv krome cerny diry co jsem od tebe ochutnal bylo dobry :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: okay :-) co máš rád za ovoce? teď dělám pro jednu holku - tedy ono to zraje, nějaký ovo mix. kokos, maracuja, meloun atp :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: tak az se zas nekde potkame tak to s tebou rad vymenim treba za nejakej tvuj ovocnej mix :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: já to uplně zbožňuju, škoda že se tu nedaj koupit a Brenx už asi nemá. nene nedělaj se to bude tím, že by to asi málokdo pil :D ale jak napodobit ledový red-bull. ?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    no on to nebude primo menthol, ten ma vzdycky dojezd a jeste par minut je potom cejtit v krku... tohle jednou zavane a je klid.
    je to takova ta vetrova prisada, ale je to fakt neprijemny.. zadnej energitak na nasem trhu tohle fakt nema :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: a hodně sladký to maj jak jsme říkali.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: já ho hulil dneska ráno, nejbližší chuť rebdulu co jsme měl, a ten menthol mě dycky vyhodí ze židle. v tom videu to je že to je silnej menthol. tam fakt každýmu to chuntá jinak proto jsme byli ve 2. příště budeme točit ve 3 lidech

    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    tak ten redbull pro me docela zklamani..
    sice to chutna dost podobne, ale nechapu kteryho kokota napadlo do energitaku dat tu vetrovou prichut :(
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: já to vyřešil targetem + obs ace. stačí a paráda. by jsi mohl koupit na svuj evic jen obs ace a bude. malej atík s dobrou kapacitkou a slušnou kouřivostí. máš v blaní jak keramiku tak RBA. paráda
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam