• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    BDOWN: od Vempajru je super. chutná jak voní a to skvěle :-)
    BAAL: napiš Brenxovi, měl nějaký 3 poslední kusy
    WTK
    WTK --- ---
    BDOWN: já mám rád druhyho heisenberga od copsy, to je taková haslerka
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    jinak toho heisenberga mam doma nakej vzorek a když jsem k tomu čuchnul, přišlo mi to jako takovy divny mejdlo, tak jsem to nezkoušel, má to takovej zvláštní "ocas"........chutná to podobně jako to voní?
    JIKE
    JIKE --- ---
    BDOWN: díky :-) ani perníkovýho tátu neznám ve filmu.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    JIKE: dobrý video :)
    btw k těm názvum, breaking bad asi neznáte co :)
    Breaking Bad (TV Series 2008–2013) - IMDb
    http://www.imdb.com/title/tt0903747/

    JIKE
    JIKE --- ---
    vážení,

    dělali jsme s Tondou video text na Vempajry :-)

    Vampire Vape PINKMAN VS HEISENBERG eJuice.cz CZECH VAPE JIKE a TONDA Video Recenze CZ
    https://www.youtube.com/watch?v=EWeBR7Whf4k
    JIKE
    JIKE --- ---
    ANONYMCZE: já ho tam cítil, ale nějak něco udělal z vatou, a pak to byl odivný. zkus to dát do báze. ještě do PG třeba a uležet
    JIKE
    JIKE --- ---
    ANONYMCZE: to bude ten ocet... já to zkoušel taky, a vatu jsem musel vyhodit
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    Používám baterku eVic easy head a už u dvou se mi strhnul závit na clearomizér. Náhradní elektronika (kontrolní hlava) se nedá snad nikde sehnat, všude doprodáno. Umí někdo spravit? Nemá někdo starou funkční elektroniku? Díky
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CUBICULA: ne nutne. Nektery liquidy jenom rychle oxidujou ale to automaticky neznamena ze v nich najednou je neco co v nich nebylo kdyz byly ciry :-)
    a sladidel je vic (neptej se me co vsechno) a nektery se napalej a jiny ne
    taky mam liquidy, ktery se rychle napalej pri vyssi teplote, ale pri nizsi teplote je spiralka porad jak nova (ale zase to tak dobre nechutna.. :))
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    ZVIRATKO: Vyzkoušim, dík za tip!

    Chápu, že tam hraje roli víc faktorů, ale čtu o tom všude, jakože je to poměrně dobrý orientační pravidlo. Sladkost dává smysl – karamelizuje. A tmavá bývá taky dost často znakem větší koncentrace příchutí.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CUBICULA: FYI barva ani to jak je to sladky nema s napalovanim bordelu zas tolik spolecnyho - jsou tmavy a sladky liquidy ktery spiralku nezasiraj vubec, a jsou pruhledny ktery ucpou tank hned... ;)

    Za sebe bych ti doporucil zkusit Halo Tribeca, sladky to ale trochu je (na me malo :))
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Hledám liquidy s tabákovou příchutí, který nejsou moc sladký a jsou světlý (tedy šetrný ke spirálkám)

    Doteď jsem kouřil: Clownfish, Coyote Coconut, Powwow Sauce, Druids Brew... jsou vynikající, ale tmavý a sladký a můj Nautilus X je moc nedává.

    Díky
    JIKE
    JIKE --- ---
    RUZZA: ptej se, jeto důležitý vědět, proto je tento klub :-)
    zkus nějaký jetý si udělat re-wick rozeber to
    RUZZA
    RUZZA --- ---
    JIKE: dik, me prislo divny ze grip u TC modu porad hlasi nejakej problem... (jinak slavim prvni mesic na pare... takze pardon za zacatecnicke dotazy)

    ... ted mi prisly, vypadaji uplne stejne jak ten co byl u gripu... objednaval jsem je od tohoto prodejce, tak asi ok
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    RUZZA: Ja objednaval jiny coily (Joyetech) ale bez problemu, overoval jsem pres scratch kody a byly real.
    JIKE
    JIKE --- ---
    RUZZA: aliexpress je okay ALE čti hodnocení a komentáře a hodnocení a komentáře...
    pokud je to origo je to okay. to bude kanthal. tam TC nejde. neměl jsem
    COSMY
    COSMY --- ---
    DOBYTEKK: tyhle pocity sem mel taky :D
    DOBYTEKK
    DOBYTEKK --- ---
    COSMY: to teda, kdyz sem poprvy cuchnul k zavreny lahvicce tak sem nevedel jestli to mam driv vypit nebo vykourit
    COSMY
    COSMY --- ---
    DOBYTEKK: bacha je to neavykove :D
    DOBYTEKK
    DOBYTEKK --- ---
    COSMY: tak uz coudim euphorii a super. Ze zacatku sem cejtil jenom sladky mliko s cerealiema takze sem se slusne nasnidal, ale pak sem to riznul bazi fuu 80/20 a ted uz uplna parada. Neni to tak sladky a ted mam plnou hubu stavnatyho kyselejsiho pomerance zjemnenou sladsim mlikem. Ma to jednu nevyhodu, doted sem vapoval jenom u piva, dneska sem si to musel vzit s sebou i do prace
    RUZZA
    RUZZA --- ---
    ahoj,
    - objednávali byste si atomizéry z aliexpress? je v tom nějaký problém?
    Original Smok Micro CLP2 Coil 0.3ohm for Micro TFV4 Tank lower wattage and more vapor micro TFV4 coil 5pcs/lot-in Atomizer Cores from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...050_10051,searchweb201603_1&btsid=dad66d64-cdfe-4c53-b208-c9942c9d804b

    - dá se tento atomizér nastavit na teplotní mód? (Smok Rsteam 80w)

    díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam