• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: je procpak? :]
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: co tam mas za Liquid? Asi nebude ta zlata co delam uz ze ne?
    COSMY
    COSMY --- ---
    zlata nedele :D

    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: :-))) to je dobre ze si ho vyvapoval. Koukni jestli tam je datum výroby nebo spotřeby a kdy si to koupil. Je to tim ze se to pak prolne po case a mel jsi to fskt čerstvý. Je mala pravděpodobnost ze by se Ti změnila chuť. To by jsi se musel hodne praštil do hlavy :-)
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: no mluvim o tom hruskovym cosmic fogu co sem ti nutil :D uz skoro neni hehe
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: jo. Často se muze stat, ze je tak cerstvy, ze jeste nehomogenizoval...
    COSMY
    COSMY --- ---
    stava se vam ze otevrenej liquid kterej vam nevoni tak nejak po mesici prijde vhod a je uplne jinej mluvim o koupenym ne michanym? :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    Jeste treba RX

    Wismec Reuleaux RX2/3 - představení a návod (CZ)
    http://www.youtube.com/watch?v=y0o2hKHYjkM
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: v pondělí ito jeste potvrdim. Šakal jeste zkusi tu sarku. -ale je tam nejaky velky sraz Trabantu nebo co.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: Kdyz to pujde, tak dorazim... skoda, ze nejde ta sarka... Na Haje pojedu o hodinu dele:-/
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: se kouknu znova :] ale ta moje rba hlava jee titernejsi :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: kdyžtak tady posilam test co jsem delal na LIMITLESS XL. Kde ukazuju jak se dava vata. Blby je to ze spirály tam byly takze to tam. Vide neni. Ale hulilo to luxusně.

    IJOY Lmitless XL Tank - video test (CZ)
    http://www.youtube.com/watch?v=IdV5SwNB-fE
    COSMY
    COSMY --- ---
    tak moje sobotni hratky s rba prvni fail malo vaty chcalo to prskalo :o/
    dal sem vic vaty a fakt parada :D na smok mikro je to prcacka ale
    JIKE
    JIKE --- ---
    Ahoj te

    Tak to předběžné vypada na 15.10. A diky nejake situaci ze to bude lokalita Haje. 16:00
    Rezervaci jsem pro jistotu provedl, takze s tim předběžné počítejte.

    Diky
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: susit proc proboha? dyt je to za chvili vlhky od liquidu, zase neprehanej :)

    telo normalne umyt, pokud ma nekdo citlivejsi chut/cuch nebo jednou za cas i mista pod tesnenima, tam se drzi dobrej bordel
    veci jako nektery melouny nebo skorice se zazerou do vseho, staci to nalozit na 10 minut do mydlovy vody (mydlo s jelenem, ne parfemovany samozrejme) a oplachnout
    naustek je dobry brat mydlem protoze se tam drzej breberky (cim casteji tim lip) - uz jsem zazil atiky kde byla krusta nejakyho blata a lidi to normalne kourej - to se mi zvedal kufr, ja to cas od casu vysusim kapesnickem a tak 1-2x tydne oplachnu, z toho jednou s mydlem. Taky je dobry mit naustek kde se ten bordel tak nedrzi (takze ne ruzny ornamentalni vroubkovany, drazkovany...) nejlepsi je keramika nebo tvrdej plast (co vypada jak mramor a "cinka"), etalon je delrin co se dava na slusny atiky, ten by nemel byt porezni takze se tam nedrzej bakterie, ale hromada plastu se nasakne a nikdy to uz nepujde vydezinfikovat

    atik jako zhavici hlava se da vyvarit, nebo proste nalozit do teply vody kterou jednou za par hodin vymenis a pak jeste mokry(!) dat do atiku, naplnit liquidem a citlive tu vodu odparit. Para cisti perfektne, ale casto se mi povedlo to spalit (voda dela mensi povrchovou vrstvicku a nedrzi se tak na spiralce)
    ale to uz moc nedelam, proste ji vymenim...
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: jak píše Zvíře a Šakal. Sušení muzes urychlí i proudem vzduchu kdyby bylo potreba - fen z dálky a nebo na studeno. O svůj atik se musíš starat
    COSMY
    COSMY --- ---
    LUCKERCZ: ano jsou okusil sem klub pratel husteho dymu :D
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    COSMY: tejden ma mod a uz to jsou ego sracky :D
    COSMY
    COSMY --- ---
    tak ptam se zkusenejsich for sure :D doted sem mel jen egosracky :D
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    namacim vsechno a pak vytru ubrouskem
    proc bych nemel neco cistit? :)
    a naustel je dobry vzit obcas mydlem...
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    COSMY: Já to teda beru komplet. Proč ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam