• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    XBAHNO: vím. Jde spis o tom jaký to. Chces me slo jen o tu fichemu jaký to ma. Krystal sem uz mel. Jinak menthol jde hned to snad ani nemusi vic jak 1-3dny zrat
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    JIKE: Dobry, menthol. Tohle zrovna asi nejakym zranim moc neziska. Vzhledem k mirny nachcipanosti nebyl spatnej;-). Ale furt si myslim, ze tech 5% by mohlo byt optimalni, pro silnou mentholovou chut nebudes muset michat 100k/30ml a furt to jeste bude udavkovatelny i na slabou mentholovou prichut neceho. Ale tak, to zjistis za par dni sam.
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak jsem si nic na GB nebvybral, podlouhém přemýšlení jsem zase skončil U TFV8 VERZÍ ATÍKŮ... prostě nějak není nic, co by mě nějak oslovilo... OBS engine je šajze kříženýho Avocada s Criusem, kde bude o nervy tam narvat do děr dost vaty aby to neprochcávalo. Combo je super, ale to zase nějak nepotřebuju. a do zásoby další TFV8 jakýkoliv... je tam něco co by za to stálo k XmaSS? poraďte mi :D mod nepotřebuju, říkám rovnou :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: no parade, take to má být, k Cube jedině čumebry! jak Ti vyhovuje to ovládání a hlavně to tlačítko?
    COSMY
    COSMY --- ---
    novy tool liquid neni treba predstavovat :D pro uspech sem ho koupil opet

    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: vyfotim i s čumbery ještě jedu pro baterky :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: Tak vyfot a pochlub se, horim zvědavosti :-)
    Čumebry :-) to me fakt dostalo a nejde to dostat z hlavy...
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: smok cube mini :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: ale vadí mi ten způsob zavírání...

    COSMY: uka :-) co je uvnitř!!!
    BAAL: tak pak ještě co Ocean 2
    COSMY
    COSMY --- ---
    konecne po tydnu prislo :D

    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: no tady jde ten flow přesně přes coily.. ale u ciruse nebo griffina máš spodní air flow - jde přímo přes coil, a nahoře je jen na ředění vzduchu , tam se nemá ani šanci dostat vzduch dolu..
    u enginu jde nejdřív dolu, a pak nahodu. koukni někde na videu to na yt ukazuje vnitřek
    WTK
    WTK --- ---
    JIKE: no zas takovej rozdil v tom nevidim, vetsina vzduchu logicky potece podle ty bily sipky, nic co by mu v tom zamezilo tam neni
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: děkuji :-) potěší tento feedback moc a motivuje :-)
    jsem zvědav na Ocean 2, ale ze hodně pochybuji, že to bude Tvá parketa...

    btw: píěu si s Brnem aby mi něco ze známosti rezervoval, protože toho bude hodně co mi chybí, a přijde mu to v rozmezí měísce.

    tzn: the RIFT se posouvá o měsíc, omluva těm, kterých se to týká :-( těch 260ml padlo fakt rychle
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: nene, jako fakt? zatím to je jen pilot - test, takže u mě zatím leží a budu testovat až někdy. :-) nechybí Ti tam něco? já ještě nevím, netestoval jsem jen na začátku. málo/hodně sladký, menthol, mállo, nic , hodně.

    díky za feedback!!! MANDA-RIN je tedy na dobré cestě :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: v pořádku, napíšu si cherry colu :-) až přijde menthol, tak to bude za pár babek, narozdíl od toho co používám nyní
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: rozhodně souhlasím že je COMBO lepší než Avocado. jen já Avocado mám už, tak zase nechci zbytečně vyhazovat...
    ten engine se mi nějak v něčem nezdá. hodní airflow u criuse, nebo griffin, bo taky obs ace apod, je spíš na ředění. tady to je u Enginu jinej princip tam by mělo jít airflow zkreva právě vnitřek a kotelnu, takže podle typu vytvořeného vzduchového víru by to mělo fungovat dobře. jen tam narvat tý vaty tam tolik ,aby to nechcalo - což ve výsledku nevadí, pokud to budeš mít pořád ve vertikální poloze...
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: až přijde Brno, pokud to naskladní někdy vůbec, tak bude :-) a na to se těším. :-) a co vanilla cola?

    mám tu ještě kdo by chtěl hodně exkluzivní možnost udělat vanilku na míru. bude toho max 50ml ale jako hodně exkluzivo. Vanilla Madagaskar Burbon jest název :-) (žádnej hnědouhelnej dehet)
    WTK
    WTK --- ---
    JIKE: to ja mam tohodle stylu jen stary co byly na mesh, a zas nez avocado mi prislo lepsi combo. u engine mi neprijde ze to bude tu civku uplne obtejkat jak maj na obrazku, spis si to bude hledat nejkratsi cestu, takze vetsina vzduchu ji jenom lizne, stejne jako u zbytecnyho top airflow treba u criuse nebo grifina
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: jinak je to DIZZY COLA (mluví o svém účinku :D)
    je to spíš kola s nádechem koly,ovoce,malinko skořice a mraky LEDU! až bude ten citron z brna tak tam kopnu trochu lemonu pro zasmáni :D nebo třešeń? nění nad cherrycolu :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    Original OBS Engine RTA Atomizer 25mm 5.2ml-29.99 Online Shopping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/rebuildable-atomizers/pp_426548.html?wid=21

    x

    Original SMOK TFV8 BABY BEAST Tank Atomizer-19.99 Online Shopping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/clearomizers/pp_425056.html

    +

    $9.66 Authentic Smoktech SMOK TFV8 Baby Replacement RBA Coil Head at FastTech - Worldwide Free Shipping
    https://www.fasttech.com/product/5445500-authentic-smoktech-smok-tfv8-baby-replacement-rba
    JIKE
    JIKE --- ---
    FICHEMA: Vaše objednávka xxxxxxxx je v současné době přepravována..

    (PG a Menthol)

    ještě musím řešit ale příchutě. hromadně docházejí/došly.. a nejsou skladem na brnu, ani citron, nic prostě co potřebuju je v čoudu!

    btw: chci testovat novej puding. ale bude to zrát tenhle tak 3 měsíce co jsem testoval pro nejlepší chuť a aby byl s 100%VG hutný. nemáte někdo míchačku? nebo něco kde by se to několik dní prostě v lahvičce míchaloa ona v tom válci padala náhodně?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam