• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: díky! zábava ne :-) nehrotim. kdybych dělal sám, tak zase pintlich. tady zábava na volňáska s nějakou přidanou hodnotou.

    každopádně velký dík patří ZVÍŘÁTKU za support!!!

    COSMY: až budou COSMYC fogy, tak jsi na řadě :-) žlutou stěnu už znáš :D


    dělám novou řadu s MENTHOLEM celkem 5 masakrů a jeden ultra. takže kdo má rád HARDCORE tak ať se ozve.

    BAAL destine dárek - prototoyp

    SAKALICEK: ty psi už měl, prototyp. ale už jsem upravil jak to má být...
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    LUCKERCZ: pracujeme na tom .) díky za pochvalu
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    SAKALICEK: super video... zacatek to zabil, pip super, jen by to asi chtelo druhej stativ ;)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Tak jsme na ytb s jikem přidali jednu z mnoha recenzi na x cube ultra :) prejeme prijemnou zabavu damy a panove ;)

    CVM X Cube ultra - Mega video test s TFV8 family CZ
    http://www.youtube.com/watch?v=FTMbJLYjmcQ
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    XLACHTAN:jeslti ma aio tak liquidy max PG/VG 50:50... cim vic VG tim vetsi pravdepodobnost spaleni hlavy...
    JIKE
    JIKE --- ---
    XLACHTAN: do čeho je budded dávat?/přítelka
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Doporučte slušnou značku ovocných liquidů pls, musí to být nulky ale (pro přítelkyni).
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: vyjímkou je french a pipe tabak a usa mix, to je super tabák, stejně jako cemtel dekang, musím říct, že tohle mi jede na mtl
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    tak Liqua je humac, je jedno do ceho to nalejes...
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: prej černovlasá asi i upravená pěkně. ale výsledkem byl nespokojený zákazník se spálenými hlavami a hnusnym liquidem. já to zkoušel, TFV4 uplně nahovno díky liqua..
    JIKE
    JIKE --- ---
    dneska mi kolegyně řekla (byla na vašecigareta anděl v minulých dnech řekl bych), že paní na vašecigareta andel byla troch uneochotná a tak si kolegyně přišla jako blbec, že nic neví, a co horší, že jí pro TFV4 atík prodala Liqua ...
    takže kolegyně hned si hlavu spálila. kde to sme pánove...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    vtipnej obal na liquid :)



    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HERODES: Wow tak po této informaci se mi nebude dobře usinat Uff.... jeste ze se tobě a tvému domu nic nestalo.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ANONYMCZE: jo pockej, zevnitr to prasklo nebo zvenci? ja si z nejakyho duvodu predstavil konektor :)
    no tak to bych reklamoval, jestli to neni zvenci kruply (tzn. mohli by tvrdit ze ti to spadlo) tak IMO neni co resit a je to vada...
    a jak ho mas dlouho? v prvnich 6 mesicich musej dokazat ze tam ta vada nebyla od zacatku (mission impossible)
    WTK
    WTK --- ---
    FEKASON: ten sem jim taky posilal, i s tou castkou co byla na fakture:)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ANONYMCZE: odrena barva nevadi, ale jestli to prasklo tak to je mechanicky poskozeni a to ti nevyreklamujou... leda by mu bylo jeste neco jinyho co s tim nesouvisi
    JIKE
    JIKE --- ---
    FEKASON: a co když neodpovídala?
    XLACHTAN: tohle řešil tuším WTK
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    WTK:
    JIKE:

    Tak jste asi meli stesti na liny nebo ignorantsky celniky. Ja nakupuju z Ciny uz pomerne dlouho a docela dost, a pokazdy kdyz mi neco celnici zadrzeli, musel jsem krome faktury/scanu objednavky dokladat i vypis z uctu - aby videli ze castka kterou ti Cinan strhnul z karty odpovida castce na fakture...
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Čau, potřeboval bych poradit s TC režimem. Aktuálně mám mod iStick pico osazený tankem s 0,5 ohm Ti hlavou. Pokud chci ale kouřit v TC režimu (řekněme 420 F) stává se mi, že mi hodně rychle naskakuje na displeji "Temp protection" nebo naopak "Weak battery". Pokud jsem limitoval výkon na třeba 35 - 40W, dostávám stále Temp protection" a jsem bez chuti a kouře :-/

    Čím to?

    JIKE
    JIKE --- ---
    HERODES: nebo ještě tohle
    Elektronická cigareta: SMOK Stick One Plus (2000mAh) (Stříbrná) | Ejuice.cz
    http://www.ejuice.cz/elektronicka-cigareta-smok-stick-one-plus-2000mah--10037
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam