• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: par upozorneni k tomuhle
    1) nektery protected baterky (coz se nas vetsinou netyka) maj pod tim wrapem kontakt na cidlo, tomu kdyz poskodis izolaci tak to zkratnes (ale asi to driv blafne, doufam)
    2) ten izolacni krouzek co byl nahore je pomerne dulezitej, je dobry ho tam vratit, jinak ti to nejakej kovovej predmet muze zkratnout
    3) bacha s rezanim - sice uz jsem hooodne dlouho takovou baterku nevidel, ale nektery maj jako plus velej vrsek oddelenej plastem od spodku, a kdyz bys to takhle rezal tak to zkratnes :-)

    ale jinak thumbs up
    JIKE
    JIKE --- ---
    CVM. Seriál s JIKE #5 ReWRAP baterie 18650 + Exploze MODu
    https://www.youtube.com/watch?v=KUeysirqcaU
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    A pokud to nezvládne tor a loic, tak nebrat. :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    tak oni nejdriv vzali mp3/mp4/mp5/mp99 player co meli a udelali z nej cigaretu
    ted z toho delaj zpatky prehravac
    na bluetooth cipu jde urcite zprovoznit i wifi, na displeji jde hrat Galaga
    misto vibrovani to bude foukat mlhu
    vzdycky jsem chtel elektronickou cigaretu, ktera bude ve volnych chvilich DoSovat weby... :)
    WTK
    WTK --- ---
    a sakra ted vlastne koukam ze to puvodni co se rozbilo bylo z ft, ale z gb sem bral kamosum 3 tak sem to splet.. no nic, uz je na ceste:)
    WTK
    WTK --- ---
    jinak gb reklamacni celkem v klidu, poslal sem jim video s zblblym pico, a ze mam k nim drahou postu, oni ze za 10 poslou novy:)
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Moje dosavadní zkušenosti s joyetechem jsou tak strašný, že koupit si takovejhle škvár, do kterýho někdo nacpal jakýsi fíčury levný MP4ky, tak věřím, že se posere ještě než ho vybalím.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    FEKASON: apple by urcite neprijmul 510ku, museli by si vymyslet svuj pin
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    HOUMLES: No, a nebo bude dalsi Iphone na 18650 baterky a bude mit 510 pin :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    FEKASON: jeste by to chtelo NFC a nahrat do toho kreditky .. pri placeni bys prilozil cigo na terminal a nez se provede platba by sis dal jednoho sluka :)
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    OCULAR Video
    http://www.joyetech.com/OCULAR.html
    Tak nam v Joyetechu udelali mod kterej umi prehravat mp3.

    Jsem jedinej komu to prijde jako hodne velkej bizár? :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    SPAULDING: RBA z FastTechu tiučím 7,5$ do cc 14 dnů
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    SPAULDING: V Alien kitu RBA není, jenom Baby beast a dve tovarni hlavy.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    HONZEEN:
    XBAHNO:

    A máte vyřešeno. :) Koukam, že v tom kitu je i tank s RBA.
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    Pokud by měl někdo zájem, můj zánovní Alien kit (černo-šedá, v záruce) s bateriema stále k dispozici. Sleva na 1700,- za vše. Pořídil jsem si Osub 80w a pro mě je to naprosto ideální :)
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    XBAHNO: Určitě bych mrknul na H-Priv nebo nějakej Fuchai. Na výběr je toho hodně, budeš muset určitě vybrat i podle toho, jak ti padne do ruky a jak se ti bude mód líbit. :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    XBAHNO: zkus Alien od Smoku, nebo taky RX 2/3 ještě se podívat. nebo Xcube utlra, ale to je cenově jinde. to už spší Alien box mod SMOK 220W
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Nejakej tip na grip? Pokud mozno zadna extra palka, cca 200W(130W minimum), TC, 18650ky, zadny extra featury nepotrebuju. _MUSI BYT ODOLNY PROTI ZATECENI!_ kapu a obcas precijen neco projde. Moznost nouzovyho dobijeni via USB by byla fajn, ale neni to kriticky parametr. Dik.
    JIKE
    JIKE --- ---
    CVM. Seriál s NOIDem #4. Motání spirálek pro začátečníky+osazeni TROLL - Coil Vánočka
    https://www.youtube.com/watch?v=C93-WfXtngQ
    JUDE
    JUDE --- ---
    CHINOXR: imhoi je tohle o generaci dal .... http://e-liquid-recipes.com/create ja na to občas použiju appku pro droid .... ale vezkrze je mi jedno jestli mi to vyjde 49/51 pg/vg nebo naopak a něco mezi 2,8-3,2 mg :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam