• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: Clapton SS316 Tape Wire - 26GA + 30GA ted mam 0,42 ale 3 otocky a konecne uz to nejak jde
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: Kolik jsi měl ohmu, jaký drat a vlastně jaký průměr ? Pripadne kolik je max? Takhle to moc nevidím ale já si dělal Clapton na 0,8ohmu.
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: jop drat mam ale u tech 4 me to hlasilo taky high :D vubec ta singl me moc nejde :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: ohms to hi :D vypadá to spíš že jsi u nich udělal too low coil :D fakt fuuny. chce to aspn 4 orotcky. mmáš ještě drát?
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: snazil sem se zprovoznit single coil hlavu a porad me to hlasilo ohms too high az sem nakonec zkoncil na 3 otockach a asi dal moc watt :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: wow, jak jsi tohle dokázal? přiznej se Cosmy, že jsi chtěl svářet :D / pájet
    COSMY
    COSMY --- ---
    prezhaveno :D

    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    SHADOW__: Měl jsem ho a dal jsem ho pryč. Ta keramika není vůbec žádnej šlágr a dle mě je to spíš krok bokem než dopředu.
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    Dostal jsem nabídku vyměnit můj starej subtank mini za CeraVape Cerabis.. Nedávno mi z Číny dorazilo Avocado 24, tsunami a Tfv8 (velký).
    Máte s tim někdo nějakou zkušenost? Nemyslim si, že ten subtank nějak využiju, tak jestli to za tu výměnu stojí.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Starší video s novějším strihem
    Škoda zeť lidi to točí na takový blby telefony


    CVM. Falconer Vaper . Tricker
    http://www.youtube.com/watch?v=_sGjdM9Zq7s
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    Out with the old, in with the new! :)

    JIKE
    JIKE --- ---
    Tak mi chcipnul vaporesso Target :-( píše pořad atomům zdar. Tedy atomizer short... rozebral jsem ho ale nic vidět tam není :-(. Ještě se na to podívám ale je to mrtvý. Škoda můj snad nejoblíbenější boxik
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: Díky Zvíře za podněty, hodně mi v tom pomáháš. Tak jsem si dovili Tě tam jmenovat :-)
    1) tu jse mchtěl taky wrapnout ,ale dělal jsem aspirku, která tohle nemá právě. tu tu mám taky tak to můhu natočit :D nějakou supermegafire :D
    2) jo ten je, prvně jsem ho tam zapomněl, protože měl barvu toho podkladu... a pak jsem to přetočil. a dal tam i fotku aby si lidi dali pozor... přesně jak píšeš!!!
    3) tak tu jsem taky dlouho neviděl, ale díky za info.. snad to nebude ta ultrafire

    thumb - díkey!
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: par upozorneni k tomuhle
    1) nektery protected baterky (coz se nas vetsinou netyka) maj pod tim wrapem kontakt na cidlo, tomu kdyz poskodis izolaci tak to zkratnes (ale asi to driv blafne, doufam)
    2) ten izolacni krouzek co byl nahore je pomerne dulezitej, je dobry ho tam vratit, jinak ti to nejakej kovovej predmet muze zkratnout
    3) bacha s rezanim - sice uz jsem hooodne dlouho takovou baterku nevidel, ale nektery maj jako plus velej vrsek oddelenej plastem od spodku, a kdyz bys to takhle rezal tak to zkratnes :-)

    ale jinak thumbs up
    JIKE
    JIKE --- ---
    CVM. Seriál s JIKE #5 ReWRAP baterie 18650 + Exploze MODu
    https://www.youtube.com/watch?v=KUeysirqcaU
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    A pokud to nezvládne tor a loic, tak nebrat. :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    tak oni nejdriv vzali mp3/mp4/mp5/mp99 player co meli a udelali z nej cigaretu
    ted z toho delaj zpatky prehravac
    na bluetooth cipu jde urcite zprovoznit i wifi, na displeji jde hrat Galaga
    misto vibrovani to bude foukat mlhu
    vzdycky jsem chtel elektronickou cigaretu, ktera bude ve volnych chvilich DoSovat weby... :)
    WTK
    WTK --- ---
    a sakra ted vlastne koukam ze to puvodni co se rozbilo bylo z ft, ale z gb sem bral kamosum 3 tak sem to splet.. no nic, uz je na ceste:)
    WTK
    WTK --- ---
    jinak gb reklamacni celkem v klidu, poslal sem jim video s zblblym pico, a ze mam k nim drahou postu, oni ze za 10 poslou novy:)
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Moje dosavadní zkušenosti s joyetechem jsou tak strašný, že koupit si takovejhle škvár, do kterýho někdo nacpal jakýsi fíčury levný MP4ky, tak věřím, že se posere ještě než ho vybalím.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    FEKASON: apple by urcite neprijmul 510ku, museli by si vymyslet svuj pin
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam