• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: nebude pokud jí načechráš a položíš, ale vatu dycky tak aby byla načechraná - celou jí v prstech jemně načechrej, a aby se s mírným, velmi mírým odporem pohybovala v cívce. konce pak zase načechrej,zastřihni, polož
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Já se ustálil tak na 3 - 4. Jednou jsem ale přišel k hitu 16tky a to jsem fakt myslel že chcípnu :D
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: zkousim ted mene vaty.. uvidime jestli mi to tentokrat bude tect :D
    BAAL: ja jedu 0mg a ochutnaval jsem v kapaku, co kolega namichal (taky 6mg)... pekne jsem si zakaslal :D
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    a nebo liquid řidči tak 30/70
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: tak v pohodě. kapák v mrazu je něco jinýho, tady jak to ztuhne moc, tak to neproteče ani TFVčkeem pořádně. pa kse to pálí. nevýhoda mrazu, by jsi muse lvapovat non-stop, aby se to rozehřálo
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: ja tam daval fiber cotton blend... pak mam jeste klasickou japonku za par korun
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: nech 3,5 průměr. ale zkus jinou vatu, podle mě fiber klasika celulosa huž saje proti gravitaci
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: no, jestli mrzne, nedivil bych se. VG nezmrzne, ale je jak puding...
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: prvni pokus...mno vypada to hezky ale cestou domu jsem vyzkousel jak chutna sucha fiber freaks... vubec mi to nesalo, jdu ted snizit prumer z 3,5 na 3 a dat mene vaty
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: tak povídej, přeháněj :-) paráda co :-)
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    WENDIGO: Arctic Fox, neumim psat. http://nfeteam.org/
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    SPAULDING: Tak joyetech urcite ne, to bude jeste horsi nez to vaporesso. Artic Fox je FW od nezavislyho tymu vyvojaru ktery s joyetechem nemaji nic spolecneho. Nechci se hadat jen me zajimalo jestli je vazne nejaky realny duvod proc je ta cena u DNA takhle prepalena krome toho ze to je cerstve oslavovana novinka.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    WENDIGO: Rozhodně se tady nemám zájem dohadovat o tom, že dna a joyetech jsou to samý. :) měl jsem tu čest s dost produktama. Pokud se ti nelíbí price point, nemáš povinnost si ten mód koupit.
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    SPAULDING: Ja osobne zadny DNA nemam, ale prijdou mi hrozne extremne predrazeny. Kdyz si koupis mod za 30$ a nahrajes tam artic fox dostanes z toho nejspis stejnou funkcnost jak z DNA. Ja teda na svych odporech nevyuziju ani jedno a bez problemu mi slouzi i pofiderni TC od vaporessa, ale tohle je hrozna darda. Ale modik je to designove moc pekny, o tom zadna jen bych k te cene doplnil, ze tohle uz celnici dost pravdepodobne neproleze takze bych pocital 95x1.2 s dani + poplatek za vyrizeni + dan z dopravy. Realne jsi tak na 3.2-3.3k, porad levneji nez cesky shop ale uz ne tak dramaticky. A GB flash sales se opakuji dokud se neproda to mnozstvi takze pokud tam je treba sto kusu tak neni treba spechat protoze ten flash nabehne dokola jeste treba trikrat.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: Tak uz ho mam doma
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Tady mam novou lásku :)

    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    DAVEOV: Nemám problém ale jediné peníze předem protože už me parkrat podělali a znova nechci takže... pokud mi to posles na účet tak hned jak dostanu peníze tak v nejbližší době hned odeslu poštou
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Mam ijoy limitles a všechny Att od smoku takže :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    DAVEOV: pokud by si byl ochotný to i poslat tak bych mod bral :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: si dej do RBA nějaký pěkný coil, třeba claptony na 60W, nebo singl na 25W+. taky paráda :-) co si dáš, to máš :.-)

    a co nového? Hpriv je ok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam