• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    WENDIGO: Tyjo. Za tip diky. Jdu si zkurvit evica . . .
    SPAULDING: DNA je urcite jina liga, ale mereni odporu bych nesvadel jen na HW, ten FW tomu muze ponekud zpresnit . . .
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    SPAULDING: Nechci se mazat, tak si radši odpovím. Přijde mi, že jsem se vyjádřil jak nějakej zmrd, pardon. Ta message spíš měla být taková, že kvalita těch produktů mi přijde adekvátní ceně. Já bych zase neocenil třeba vrtačku za 10k.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    WENDIGO: S tímhle přístupem se úplně nemůžu ztotožnit. Moje YIHI se při měření sekne/liší o jednu až dvě tisíciny. V neděli jsem kamarádovi na VTwo dělal coil, kterej u mě na dvou měřácích byl 0.16 a 0.18. U něj 0.33 a po mrazáku 0.26.
    Jak může zařízení, který neumí ani změřit odpor, mít kvalitní TC? Že uděláš upgrade firmware? To snad nemyslíš vážně.
    Podobnej mi přijde přístup "můj android má 8 jader a 12 GB ram, o dost lepší bež iPhone, taky tam mam custom rom a je to prostě pecka, fakt vo dost rychlejší teď všechno, iPhone je pro snoby a pozéry". A reálně bude mít iP v benchmarku lepší score s 2 jádrovým procesorem a 1 GB ram.
    Pokud věříš tomu, že softwarem vylepšíš hardware, ok. Já budu, po svých zkušenostech, radši věřit kvalitnímu zařízení.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: asi budu muset zkusit jinej drat... chut mi to podava uplne jinou, nez podaval kapak a vubec mi to nechutna... nebo mam neco spatne :/
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Jak jsem zahlédl nabídku tfv8čky z druhé ruky, tak jsem nevydržel a koupil si jednu na GB do zásoby :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: nebude pokud jí načechráš a položíš, ale vatu dycky tak aby byla načechraná - celou jí v prstech jemně načechrej, a aby se s mírným, velmi mírým odporem pohybovala v cívce. konce pak zase načechrej,zastřihni, polož
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Já se ustálil tak na 3 - 4. Jednou jsem ale přišel k hitu 16tky a to jsem fakt myslel že chcípnu :D
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: zkousim ted mene vaty.. uvidime jestli mi to tentokrat bude tect :D
    BAAL: ja jedu 0mg a ochutnaval jsem v kapaku, co kolega namichal (taky 6mg)... pekne jsem si zakaslal :D
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    a nebo liquid řidči tak 30/70
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: tak v pohodě. kapák v mrazu je něco jinýho, tady jak to ztuhne moc, tak to neproteče ani TFVčkeem pořádně. pa kse to pálí. nevýhoda mrazu, by jsi muse lvapovat non-stop, aby se to rozehřálo
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: ja tam daval fiber cotton blend... pak mam jeste klasickou japonku za par korun
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: nech 3,5 průměr. ale zkus jinou vatu, podle mě fiber klasika celulosa huž saje proti gravitaci
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: no, jestli mrzne, nedivil bych se. VG nezmrzne, ale je jak puding...
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: prvni pokus...mno vypada to hezky ale cestou domu jsem vyzkousel jak chutna sucha fiber freaks... vubec mi to nesalo, jdu ted snizit prumer z 3,5 na 3 a dat mene vaty
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: tak povídej, přeháněj :-) paráda co :-)
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    WENDIGO: Arctic Fox, neumim psat. http://nfeteam.org/
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    SPAULDING: Tak joyetech urcite ne, to bude jeste horsi nez to vaporesso. Artic Fox je FW od nezavislyho tymu vyvojaru ktery s joyetechem nemaji nic spolecneho. Nechci se hadat jen me zajimalo jestli je vazne nejaky realny duvod proc je ta cena u DNA takhle prepalena krome toho ze to je cerstve oslavovana novinka.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    WENDIGO: Rozhodně se tady nemám zájem dohadovat o tom, že dna a joyetech jsou to samý. :) měl jsem tu čest s dost produktama. Pokud se ti nelíbí price point, nemáš povinnost si ten mód koupit.
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    SPAULDING: Ja osobne zadny DNA nemam, ale prijdou mi hrozne extremne predrazeny. Kdyz si koupis mod za 30$ a nahrajes tam artic fox dostanes z toho nejspis stejnou funkcnost jak z DNA. Ja teda na svych odporech nevyuziju ani jedno a bez problemu mi slouzi i pofiderni TC od vaporessa, ale tohle je hrozna darda. Ale modik je to designove moc pekny, o tom zadna jen bych k te cene doplnil, ze tohle uz celnici dost pravdepodobne neproleze takze bych pocital 95x1.2 s dani + poplatek za vyrizeni + dan z dopravy. Realne jsi tak na 3.2-3.3k, porad levneji nez cesky shop ale uz ne tak dramaticky. A GB flash sales se opakuji dokud se neproda to mnozstvi takze pokud tam je treba sto kusu tak neni treba spechat protoze ten flash nabehne dokola jeste treba trikrat.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: Tak uz ho mam doma
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Tady mam novou lásku :)

    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    DAVEOV: Nemám problém ale jediné peníze předem protože už me parkrat podělali a znova nechci takže... pokud mi to posles na účet tak hned jak dostanu peníze tak v nejbližší době hned odeslu poštou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam