• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    ZVIRATKO: Očividně je moje pracovní idnická VPN rychlejší než tvůj net. Měl bys přemýšlet o změně providera. :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SPAULDING: ano protoze ty stranky se nacitaj delsi dobu nez se prehrava to video :)
    ted koukam ze se mi po tech ~15 minutach konecne nacetla pulka obrazku...
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    ZVIRATKO: Vážně jsi poslal link na YouTube video, kde jsou printscreeny z oficiálních stránek? Chesus.

    http://www.smoktech.com/atomizer/tfv12-cloud-beast-king
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Kral je mrtev, at zije kral
    Akorat nevim na co se vejde 28mm atik, nejaky tipy? Idealne velky jako Alien, ale se zavitem uprostred

    Smok TFV 12 - The 28mm Cloud Beast King - Slideshow
    https://www.youtube.com/watch?v=9dvgpv5heqY


    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: ještě jedna věc a důležitá!!! pokud se Ti tam něco spálilo, musíš BEZPODMÍNEČNĚ t ocelý vyčistit. protože to svinstvo - pach, je uchycen na stěnách a v air flow celym, a ovlivňuje to pak výslednou chuť díky reakci s částečkami z historie (spáleniny)
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    SPAULDING: V tomhle mas pravdu no :D
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    SPAULDING: V pohode to jsem chtel vedet, me treba zas nenapadlo, ze nekdo kouri takhle nizky odpory kde 0.0X je uz znatelnej rozdil. Me opravdu zajimalo v cem je ten HW o tolik lepsi, v presnosti mereni beru, me taky kazdy mod nacte trochu jiny udaj, jenze ja kourim i na DL kolem 2ohm a +- 0.1 by me vubec nenapadlo resit, mnohem vic nez presnost mereni tak pro me udela nastaveni krivek v TC a to je neco co si diky FW upravis.
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: No spis mi rekni kdy jsi me ten dry hit. Protože pak se ti muze stát ze cítís vsecko spatne. Zvíře to resi kokakolou, ja i kafem. Pokud je to divny odevsad. Videl bych to na chutovy poharky. Navic na Tebw muze neco lézt v zimne a nemas je tak aktivní včetně čichovych.
    Důvodu muze byt i vic. Treba moc koncentrovany heisenberg. Nebo jsi prevapovanej. Zlus homogenizaci vaty. I když fiber to tolik nepotřebuje. Eozdil mezi tim taky bude mezi vstama i celulosou. Ale je to divny. Zkus na chvili nějakéj menthol. Treba si sladkHo uvapovanej... nebo mas nejaky divny drat . Urxite jsi ho vypálil. Prosim jen ne so bela. To taky muze měnit chut.
    Ale spis mi prijde ze jsi uvapovanej. Vecer je to normalni. Do rana SW Ri telo pročisti a uvidis.
    Toliko aromat peoste ty poharky unavi. Ty receptory nejsou dělaný na to aby mely 24 hodin v kuse nejaky příchute. To je jako kdyby jsi jedl a pil limonády cely den... tak to stridej s menrholem. To procisti.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: tak jsem si vyrobil twisted ze 3x 0,4 a chut stejne divna... problem je, ze jsem vymenil vatu v kapaku a chut hodne podobne divna... takze bud jsem si odpalil chutove poharky a ted nejak nepoznam nic, nebo je chut mezi fiber freaks original a cotton blend tak velkej rozdil, ze mi v heisenberg s jednou velice chutna a s druhou vubec... v praci tam zkusim dat jinou prichut a uvidim
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: zkus jinej. Muze to byt i drátem. Kazdy podává trochu jinou chuť. Ja ted jedu normalni 0,4 drat na dual v Avocado 24 a je to uplne jiný, slabší než v Tfv8 baby to samy. Tam mam ni-Cr Claptona v RBA a stejnou vatu.

    Zkus si tam dat Claptona 24+30ga na cca 5 otocek 3mm průměr . Kanthal a1
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SPAULDING: :DD ta bude panečku vrtat :DD
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    SPAULDING: Nechci se mazat, tak si radši odpovím. Přijde mi, že jsem se vyjádřil jak nějakej zmrd, pardon. Ta message spíš měla být taková, že kvalita těch produktů mi přijde adekvátní ceně. Já bych zase neocenil třeba vrtačku za 10k.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    WENDIGO: S tímhle přístupem se úplně nemůžu ztotožnit. Moje YIHI se při měření sekne/liší o jednu až dvě tisíciny. V neděli jsem kamarádovi na VTwo dělal coil, kterej u mě na dvou měřácích byl 0.16 a 0.18. U něj 0.33 a po mrazáku 0.26.
    Jak může zařízení, který neumí ani změřit odpor, mít kvalitní TC? Že uděláš upgrade firmware? To snad nemyslíš vážně.
    Podobnej mi přijde přístup "můj android má 8 jader a 12 GB ram, o dost lepší bež iPhone, taky tam mam custom rom a je to prostě pecka, fakt vo dost rychlejší teď všechno, iPhone je pro snoby a pozéry". A reálně bude mít iP v benchmarku lepší score s 2 jádrovým procesorem a 1 GB ram.
    Pokud věříš tomu, že softwarem vylepšíš hardware, ok. Já budu, po svých zkušenostech, radši věřit kvalitnímu zařízení.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: asi budu muset zkusit jinej drat... chut mi to podava uplne jinou, nez podaval kapak a vubec mi to nechutna... nebo mam neco spatne :/
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Jak jsem zahlédl nabídku tfv8čky z druhé ruky, tak jsem nevydržel a koupil si jednu na GB do zásoby :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: nebude pokud jí načechráš a položíš, ale vatu dycky tak aby byla načechraná - celou jí v prstech jemně načechrej, a aby se s mírným, velmi mírým odporem pohybovala v cívce. konce pak zase načechrej,zastřihni, polož
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Já se ustálil tak na 3 - 4. Jednou jsem ale přišel k hitu 16tky a to jsem fakt myslel že chcípnu :D
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: zkousim ted mene vaty.. uvidime jestli mi to tentokrat bude tect :D
    BAAL: ja jedu 0mg a ochutnaval jsem v kapaku, co kolega namichal (taky 6mg)... pekne jsem si zakaslal :D
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    a nebo liquid řidči tak 30/70
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: tak v pohodě. kapák v mrazu je něco jinýho, tady jak to ztuhne moc, tak to neproteče ani TFVčkeem pořádně. pa kse to pálí. nevýhoda mrazu, by jsi muse lvapovat non-stop, aby se to rozehřálo
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: ja tam daval fiber cotton blend... pak mam jeste klasickou japonku za par korun
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam