• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: a tam jak jste byli na ty Konevce? Se tam da i obcas parkovat. Nebo pirpadne zase ty haje :-)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Btw co ten sraz?? Kam pujdem?? Do Vystřelenýho oka to moc nevidim...
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Já ne, já měl dost liquidu i baterek ;) hele Koněvova nebo vlastně U Božích bojovníků 3 ;) ale je to taková androš knajpa :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: Jste uličníci! A kde je ta Hospa? Případný sraz?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: On neměl náhradní baterky :D a já jsem akorat nějak v tu chvíly vyměňoval svoje :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: ŠAKALE! ty hříšná duše :D koukej přestat :D kolik liquidu Ti mám udělat aby jsi zahodil pyro? nebo liquidu na zakázku? :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HLASENI! NA BAN DO SKUPINY! :-)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    FERDA_MRAVENEC: Mel jsem 3dny jen rymu..Cca 30ml 1-2 mg Druidu a ryma byla pryc :-) ;-) btw v cem vapujes 6mg??
    JIKE
    JIKE --- ---
    FERDA_MRAVENEC: mám divnou chřipku, mám jen horečky, po paralenu už ne, jen 38 ráno a po paralenech 37. začalo to skoro 39. bolí mě za očima + únava. nic víc. ale únava je fakt šílená. s tím, že vapuju normálně 1,2-6mg A OK .
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: rýmička neni, jen teplůtka :-'(
    SAKALICEK: dorazil :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    Kolegové, jeden zdravotní dotaz - jak to máte v současnosti při chřipkové epidemii? Já musel přejít na 0mg, jelikož i 6mg mě dostávalo do kolen...co u Vás?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HREBICK: Rad te uvidím. Doraž.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SAKALICEK: tvl ty ses tam furt co? jak tam budes dlouho? premejslim ze bych se nachvilku treba stavil ;-)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Jiku ten STAR dust je fakt super! Co rymička?

    TALAGE
    TALAGE --- ---
    CRUSHEER: Se Sirenou 22 opravdu nemuzes slapnout vedle. Radim k nejlepsim tankum co mam. A na Pico se vleze upe v pohode.
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHADOW__: Ale stojí to za to
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SHADOW__: To jo no...
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    HREBICK: Akorát si ji musíš koupit zvlášť, ne?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    WOLFGAR: Tfv8 baby ma RBA hlavu ;-)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    CRUSHEER: No prave velke TFV8 ma RBA hlavu ale je delane obecne na mraky a vysoky vykon a ma hodne volny potah. Male baby zas nema RBA. (spis si predstav jak moc mas rad tuhy ten potah, jestli pri tahani chces citit odpor. Atiky na mraky jako je TFV8 jsou udelane co nejotevrenejsi a necitis skoro zadny odpor, jako nadechovat se prez trubku. Na Sirene jde nastavit cokoli od celkem volneho ale citelneho prez neco ve stylu natahovani do plic s odporem ve stylu vodni dymky az po tuhy potah do pusy jako maji cigara. Co se tyce chuti je Sirena uplne jina trida, je to atik primarne na chut. Mam tu par kousku ktere jsou na tom stejne dobre, ale krome Sireny bych zadny z nich nedoporucil nekomu kdo s RBA zacina. Sirena je jednoducha, bezproblemova a jedinou jeji nevyhodou je pomerne velke sklo ktere se muze rozbit, zatim se mi to nepovedlo, nahradni stoji v cechah kolem stovky a dela se i odolnejsi pyrex. Jen tedka premyslim, ze tusim nekdo psal ze se Sirena na Pico o chlup nevejde protoze ma sice napsano 22mm ale ve skutecnosti ma 23. Sakra nemam tu Pico abych to vyzkousel. Alternativne vzit jeste heatsink ktery ti umozni mit na Picu libovolne velky atik. Jeste premyslim co z 22tek doporucit... ja mam vetsinu atiku 23+. Ammit je vyborna 22mm, ale ma ten potah trochu volnejsi. To same Moradin (22mm verze) ktery ma keramickou zakladnu pro lepsi chut. Pokud by jsi radeji dual coil tak Engine Mini se na pico tesne vejde a je to bajecny atik ktery nemuze vytect ani kdyby si chtel a ma nejpraktictejsi plneni ktere jsem kdy videl.

    Uprimne povazuji TFV8 za nejprecenovanejsi atik na trhu, ale to bude nejspis tim, ze ja ty mraky vazne neocenim a chutove je to prinejlepsim prumer.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam