• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Obcas,nekde,ale musis to tam znat a vedet :) Ty Haje bych uz asi moc nepokousel..Minule jsme tam odradily dost lidi a myslim ze v nekuracky restauraci ikdyz to dovoli majitel bych to nedelal...
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: a tam jak jste byli na ty Konevce? Se tam da i obcas parkovat. Nebo pirpadne zase ty haje :-)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Btw co ten sraz?? Kam pujdem?? Do Vystřelenýho oka to moc nevidim...
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Já ne, já měl dost liquidu i baterek ;) hele Koněvova nebo vlastně U Božích bojovníků 3 ;) ale je to taková androš knajpa :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: Jste uličníci! A kde je ta Hospa? Případný sraz?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: On neměl náhradní baterky :D a já jsem akorat nějak v tu chvíly vyměňoval svoje :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: ŠAKALE! ty hříšná duše :D koukej přestat :D kolik liquidu Ti mám udělat aby jsi zahodil pyro? nebo liquidu na zakázku? :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HLASENI! NA BAN DO SKUPINY! :-)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    FERDA_MRAVENEC: Mel jsem 3dny jen rymu..Cca 30ml 1-2 mg Druidu a ryma byla pryc :-) ;-) btw v cem vapujes 6mg??
    JIKE
    JIKE --- ---
    FERDA_MRAVENEC: mám divnou chřipku, mám jen horečky, po paralenu už ne, jen 38 ráno a po paralenech 37. začalo to skoro 39. bolí mě za očima + únava. nic víc. ale únava je fakt šílená. s tím, že vapuju normálně 1,2-6mg A OK .
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: rýmička neni, jen teplůtka :-'(
    SAKALICEK: dorazil :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    Kolegové, jeden zdravotní dotaz - jak to máte v současnosti při chřipkové epidemii? Já musel přejít na 0mg, jelikož i 6mg mě dostávalo do kolen...co u Vás?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HREBICK: Rad te uvidím. Doraž.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SAKALICEK: tvl ty ses tam furt co? jak tam budes dlouho? premejslim ze bych se nachvilku treba stavil ;-)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Jiku ten STAR dust je fakt super! Co rymička?

    TALAGE
    TALAGE --- ---
    CRUSHEER: Se Sirenou 22 opravdu nemuzes slapnout vedle. Radim k nejlepsim tankum co mam. A na Pico se vleze upe v pohode.
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHADOW__: Ale stojí to za to
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SHADOW__: To jo no...
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    HREBICK: Akorát si ji musíš koupit zvlášť, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam