• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HOUMLES: skoda no co se da delat :-(
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    tak ja bohuzel nemuzu dorazit :( rodina tentokrat vyhrala
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    HREBICK: to bude v pondeli, aby me to nasralo... pokud dorazi za tejden tak mi to uz tolik vadit nebude :D
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HREBICK: dekuji
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    3. VAPE SRAZ NYX
    18.2.2017
    16H
    RESTAURACE ŠÁRKA

    Vítáme Vás na stránkách restaurace Šárka
    http://www.restauracesarka.com/

    KDO JDETE DEJTE MI PLS LIKE AT VÍME KDO PŘÍJDE ;)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    kde a v kolik je ten sraz? nejak jsem to prehlidnul, v zahlavi to neni, dohledat se mi to nepovedlo...
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Me ted kdyz sla posledni objednavka tak to v Malesicich a se 120tkou bylo asi 14dni,hruza :( takze v pondeli ho mozna jeste necekej...
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    Novej kapak mi leti z ciny a blba posta mi od uterka neni schopna ho privezt... takze hospodu budu muset zvladnout s ko sklem na kapaku a v pondeli mi dojde novej... kua
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Zitra jedu kamosce na maturak tak uvidim v kolik se v sobotu dokopu do Prahy a v jakem stavu, ale pokud budu alespon trochu pouzitelny tak se nekdy vecer ukazu. Jen sebou asi nevezmu zadne ochutnavky jak jsem mel v planu. Mam smrtici chorobu (rymicku) a tak nejak jsem prisel o chut a cich takze nerozpoznam co uz dozralo a co jeste ne :D
    ROHLICK
    ROHLICK --- ---
    Rad prijedu na sraz.
    Moc vaperu neznam.
    Tak bude mlha.
    Pridu hodit nejakej mrak.

    SDN33
    SDN33 --- ---
    Můžete mě doporučit nějakou příchuť co nejvíc podobnou likvidu od Liqua: Bright Tobacco? Říkaj tomu "čístej tabák", jestli víte.. díkec
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Dorazim pánové. Čas příjezdu neznámý. :/
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    WTK: hehe,na tom mozna budu podobne :-)
    WTK
    WTK --- ---
    mozna se taky stavim, kdyz nebudu mit moc velkou kocovinu:)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ja se mozna taky ukazu, kdyz to mam takhle krasne na kraji prahy a jeste navic bude dcera u babicky tak snad to vyjde :)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    HREBICK: paradni prace, ja dorazim urcite =)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Tak jsem tam volal a maji to rozdelene na 2casti..salonek pro 25lidi..varoval jsem ji pred hodne hustou mlhou a rikala ze tam maji dvere a ze jde kdyz tak vyvetrat..tak jsem to rovnou reservoval na 16h 18.2. na jmeno Hrebik...takze dorazite?? :-)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    HREBICK: Zkus tam stejne brnknout... kdyz bychom to svolali napr. od 4 tak by casu bylo dost ;)...
    Ja jsem ted zkusil zavolat do jednoho baru, kde vim ze maji salonek, bohuzel odvetrani se tam nezlepsilo od posledni navstevy... takze total nepouzitelne :(
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    LUCKERCZ: Koukám ještě nejdřív na stránky a za 1. nikde nevidim že by měli salonek a za 2. maj otvíračku jen do 22 :(
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    HREBICK: Zkus to, parkovat tam jde a metro je tam taky(s malou prochazkou);-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam