• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Ted jsem dojel domu a laka me to, ale protoze se vam povedlo vybrat hospodu doslova na uplne druhem konci Prahy kam bych jel MHDeckem hodinu a pul tak to asi nedam. Priste nekde v centru a ne az dalkach zapadni divociny.
    COSMY
    COSMY --- ---
    zdar taky se omlouvam ale nedorazim :o/
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    HREBICK: Já vím no, to mám no, a právě mě to přivedlo na myšlenku sehnat něco co by chránilo to sklíčko celý. Přemýšlím z čeho to udělat...
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    PNXNTDD: uplnej chranic nevim, ale existujou takovy siroky gumovy krouzky ;) treba k TFV8 je davaj dva...
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Existuje nějakej chánič na clearomizér ? Něco jako průhlednej gumovej návlek kterej by se navlíkl na clearáč a chránil ho před pády. Už jsem si tak zrušil pár sklíček...
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Tesite se? ja se bojim :-)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    XLACHTAN: ok,co se da delat,skoda...priste ;-)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    HREBICK: čau, omlouvám se, ale nedorazím, je to fakt hodně daleko a počítal jsem že půjde BAAL a JIKE mi dovalí nějaké liquidy :) navíc mě dnes čeká nějaká neplánovaná truhlařina na bytě
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Tak uplne to zas tak nevadi spis to bude mozna i lepsi ze bude vetsi pohoda pokec ;) a i tak myslim ze nas tam nebude zas tak malo. Jeste dorazi jeden mladej vaper off nyx od kolegyne z prace. Ale nejsmutnejsi zprava je ze nedorazi Jike :( mam v planu snim ale udelat video hovor ;) ale myslim ze to bude i tak super uz se nemuzu dockat! beru vsechny moje liquidy cca 2-3L ;) uvidime, tak zatim a na miste cus
    COSMY
    COSMY --- ---
    tak holt to bude intimni :D
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    HREBICK: Cosmy by dorazit mel =) ostatni nevim
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    BAAL: To je fakt...a co Cosmy? PNXNTDD? RUZZA? XLACHTAN? Dorazite?? Aby jsme tam nebyly v peti :-(
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    BAAL: Jaj,o dalsiho clena min :-( a odkud si?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HOUMLES: skoda no co se da delat :-(
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    tak ja bohuzel nemuzu dorazit :( rodina tentokrat vyhrala
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    HREBICK: to bude v pondeli, aby me to nasralo... pokud dorazi za tejden tak mi to uz tolik vadit nebude :D
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HREBICK: dekuji
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    3. VAPE SRAZ NYX
    18.2.2017
    16H
    RESTAURACE ŠÁRKA

    Vítáme Vás na stránkách restaurace Šárka
    http://www.restauracesarka.com/

    KDO JDETE DEJTE MI PLS LIKE AT VÍME KDO PŘÍJDE ;)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    kde a v kolik je ten sraz? nejak jsem to prehlidnul, v zahlavi to neni, dohledat se mi to nepovedlo...
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Me ted kdyz sla posledni objednavka tak to v Malesicich a se 120tkou bylo asi 14dni,hruza :( takze v pondeli ho mozna jeste necekej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam