• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOUMLES: 0.5R?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    btw, to ma tak aspon 0.5R ne? to je tak na 150W
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOUMLES: mas pravdu, tak ja na to seru a jdu koupit nejakej joytech... :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ZVIRATKO: neumis.. 4,5 a 7 otocka ma jinej prumer nez ostatni :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    mimochodem, aby nekdo netvrdil ze zviratko neumi motat...



    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ZVIRATKO: Áve tvl :D
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HREBICK: mea culpa maxima, nevim na co jsem koukal :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    ZVIRATKO: Všechno to jsou soboty ;)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HREBICK: co nejakej vikend? my pracujici v tydnu fakt neprijdeme
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Záhlaví nová anketa ;)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    slusi jim to spolu :)



    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: Tesla pekna, ale neni to nahodu vetsi nez vetsina modu na 2 baterky? ehm...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    To tlacitko na Predatorovi je mnohem lip udelane nez na Alienovi a je to hlavni duvod proc jsem si aliena vyzkousel a nekoupil a Predatora uz mam objednaneho druheho. Ma trochu vetsi ale prijemny odpor, pusobi pevneji a hlavne se macka po cele sve delce rovnomerne zatimco na alienovi to byla takova smejdska kolibka.

    Jinak kdyby ti stacilo 120W (ale realnych plnych 120W ne jak mody co sice maji stupnici do 220 ale realne stejne vic jak 170 poradne neutahnou protoze dve baterky jsou proste jen dve baterky) tak tezky ale celkem neznicitelny kus zeleza je Tesla Nano 120W. Je to takove odlevane hovado ale mam ho rad a ma krivku vykonu coz je takovy vymakanejsi preheat.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    XBAHNO: tak jim to vrat a zkus Predatora, uvidis jestli to bude lepsi. Ja mel jednoho Aliena skoro DOA (tlacitko fungovalo prvni hodinu a pak chciplo), ale druhej drzi uz fakt dlouho... :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    ZVIRATKO: Abych rekl pravdu nevim, pokazdy stejnej prubeh - takze blbej design nebo blba serie. Pokuruju si, zacne blbnout tlacitko, pak vyndam baterku a kdyz ji zandam zpet, tak uz je mrtvej, display nic... Vasecigatera zatim 2x reklamaci uznala a pokazdy jsem dostal novej kus. Nicmene z 5 mesicu mesic v reklamacich a 3 mrtvy kousky, to me fakt o kvalite nepresvedcuje.
    Predator... na prvni kuk nevidim nic zasadne blbe, tak uvidime.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    XBAHNO: na co ti ten Alien chcipnul? Asi jsi mel smulu, ja muj hodil parkrat na zem, cestuje se mnou, pada po stole, jednou denne na nej neco sroubuju a denne v nem nabijim baterky a zatim nechcipnul (ale barvy uz moc nema :)).

    Jestli vylozene nechces Aliena tak zkus Predatora - s JIKEm jsme ho prozkoumali a vypada hodne bytelne. Ale jako vzdy, YMMV...

    Jediny co bude totalne odolny je kazdopadne kvalitni mechanika.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    XBAHNO: Tak znova, nema nekdo tip na _ODOLNEJ A TRVANLIVEJ_ grip? Alien, kteryho jsem mel od pulky prosince dneska opet odesel do kremikoveho nebe, a to jiz potreti za tu dobu, dvakrat uspesne zreklamovano. Smejd jeden. Ani barva se znej sloupat nestihla. H-Priv je taky kepl. Neco odolnyho, co da 130W+ az ++, zadny featury nepotrebuju, i bez TC umim zit.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Atik s dobrým otviranim (dražší než maxo) :-D

    Original IJOY MAXO V12 Tank Atomizer-44.22 Online Shopping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/rebuildable-atomizers/pp_608874.html?wid=21
    JIKE
    JIKE --- ---
    33$

    Original IJOY MAXO Quad 18650 TC Box Mod-42.12 Online Shopping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_446530.html?wid=21
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam