• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    CERMI_FOX: uz je to ale delší doba. A tehdy bylo vše v pořádku a hned. To co popisuješ se mi stalo spíše u jiných obchodů, co to mají rádoby "skladem" (shop mimo e-kouření).
    Nevim odkud to dodávají ale je možné, že to měli na Prokpce skaldem ale prodali to mezitím někomu z ulice. Spekuluji... Ale je možné, že to expedují i z Brna.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    JIKE: máš zkušenosti s tou gold drive a jejich dodacími lhůtami? Minulý týden jsem si objednával pár drobností "skladem" a ještě na prodejnu nic nepřišlo (chodím každý den okolo do práce) - přišel akorát mail "už jsme se k tomu dostali a dnes to bude", ale žádné potvrzení, nic.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Jeste mam osobni prosbu, nemel by jste nekdo na zapujceni sklo na Iron Maiden? Vcera mi dorazila ale bohumzel s prasklym sklem a samozrejme jak uz to tak chodi tak to nahradni jsem rozbil dnes. Uz mam objednane 4 nahradni tak potrebuji jen neco nez dorazi.
    Alternativne pokud nekoho napada co by se zatim dalo pouzit, idealni by byla asi nerez trubka (prumer 3cm) ale nejak netusim kde neco takoveho shanet.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    LABORANTKA: U nekterych hlav jde vymenit vata ale zrovna u tech hlav s X spiralkama by to bylo nejspis vic prace nez za to stoji a bez vymeny vaty to vycistit nejde. Jednoduse - kup si RBA atomizer / RBA hlavu a budes mit vystarano. Navodu jak motat je plne youtube. V te nejjednodussi forme to neni nic jineho nez obtocit drat kolem sroubovaku a provlict skrz rulicku vaty.
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: přesně ta chuť uz neni ono a co vic často nevydrží ani pak druhy den než ta chuť je uplne hnusna
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    LABORANTKA: moc to nejde. Jde vyvarit a nalozit do vody (Ale jestli mas tvrdou tak spis destilku), nebo jde naopak ususit. Ale me to uz nikdy nechutna "dobre".
    JIKE
    JIKE --- ---
    LABORANTKA: Mox se čistit nedaj. Jsou velké 3 varianty xo stín
    : vyvarit
    : premotat
    : vyměnit

    2 a3 jsou nejlepsi (vata)
    LABORANTKA
    LABORANTKA --- ---
    JIKE: Tak teda jo :) Jak/čím čistíte hlavu, když je v atomizéru prohazujete a měněnou chcete časem ještě použít?
    JIKE
    JIKE --- ---
    XLACHTAN: Ah to jsem netušil. Tak se stav u me. Mam tu ted jen par ale hotových zbytek leží. 100x lepsi než byt na suchu nebo pyro je mit v zásobě backup Liquid.
    Mam tu tuším nejaky double toffie, Milkman skořice, nejaky jahodovy milkshake, nejaky fresh, a asi uz hotovy Star Dust koncentrat a dalsi.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    JIKE: díky za tip, vypadá to, že mají zrovna dneska už zavřeno :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    XLACHTAN: zeus gold drive prokopka


    HOUMLES: vzdyt to rim pored, že to je jen blbý žhavení drátu, se dá udělat z kancelarsky sponky :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Jsem úplně na suchu, kam v Praze skočit pro slušnější výběr rozumných liquidů? Vasecigareta je podle webu dost vybraná a já doma nemám ani kapku :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    дрипка своими руками /БИЧЬ-VAPE 3 /дрип-бокс за 12 минут
    https://www.youtube.com/watch?v=xSEvHuOuMzs
    JIKE
    JIKE --- ---
    LABORANTKA: maličkost, ptej se, pokud víme, odpovíme, pokud ne, budem hledat odpověď :-)
    LABORANTKA
    LABORANTKA --- ---
    JIKE:
    LUCKERCZ:
    WOLFGAR:
    Mo vám děkuji za cenné rady, ještě to zvážím :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Tak se treba zlepšili :-) tim lip
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ja mam taky z fichemy jenom dobry zkusenosti, kupuju jenom VG a naprosta spokojenost
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: Několik jich bylo. Ale jak mas lepsi nechceš jiny :-). Jen moje zkusenost.
    WTK
    WTK --- ---
    ja z aspon ctyr postupne objednavanejch dvoulitrovek u zadny z fichemy nemel ani pachut ani blbe nenesla chut.. nejaka jedna blba varka a budou ji tu pomlouvat donekonecna
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: Co jsem mel tak bud smrdi nebo blbe nese chut nebo ma pachuť - nekdy veprovou. Dam ti porovnat. Mazu s tim potrubí a gumovy tesneni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam