• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    COSMY: V sobotu a pak pujdeme posedet do vapebaru. Nedele pro me nepujde, to mi volno nedaji, v sobotu neodchazi posta takze se muzu ulit a zvladnou to beze me :)


    SYNTAX_TERROR: Zkusil jsem mandarinku, po namichani naprosto priserny, smrdelo to jak pomerancova vune na hajzlik a chutnalo tak nejak stejne, priserne silna chemicka chut. Asi dvakrat jsem to doredil a po dvou mesicich... hmm zkusime nekde tu mam namotany Freakshow, doufam ze to hned nebude na vymenu vaty :D Vune je porad hodne aromaticka a parfemoidni. Chut spis pomerancova kura nez mandarinky, porad trochu chemicka. Je to kouritelne ale nic extra, nebudu to vylevat ale nejspis bych ji nedoporucil. Dalsi jsem od nich nezkousel, tohle me trochu odradilo. Mozna to bude neco jako imperia, par dobrych prichuti a zbytek chemicky odpad, radeji bych se drzel vyrobcu od kterych mi chutna skoro vse co udelaji (Avoria, Fuu, TPA, Supervape)
    COSMY
    COSMY --- ---
    jdete v sobotu? nebo nedele?
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Jak se tváříte na příchutě od T-juice? Já si teď koupil asi 6 testerů (tabákový) a všechno je to takový.. spíš hnusný než cokoliv jinýho :) Ok, "hnusný" neni moc popisný, ale rozhodně mi to nepřipomínalo ničím tabák, často spíš nějakej koláč, nebo oříšek, nebo jiná divná pachuť, kterou jsem od "tabákový" příchutě nečekal. Ale možná jsem měl smůlu na výběr a zrovna všechny kousky byly nic pro mě. Atomizérem by to být nemělo, na tom si jedu svoji klasiku a chutná.

    A kdyby měl někdo tip na nějakou (hlavně ne sladkou, což mi přišlo že od toho T-juicu byly všechny) tabákovou příchuť tak prosím prosím. Mám Black jack tobacco (Inawera) a docela to ujde, takže něco v tomto stylu?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    WOLFGAR: Já jdu určitě s mojí bandičkou ;) takže se přidáš k nám.. Já+bratr+Venca+možná kolegové :)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Hele tak jak to planujete tedy s ucasti na vapeshow? Samotnemu se mi jit nechce, ale kdyby jsme dali dohromady bandu tak to 250 obetuju ale potrebuju to vedet do stredy abych kdyztak nahlasil dovolenou protoze ten vikend makam.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    WOLFGAR: jj jasně, drobnosti se stávaj. Jestli dokonce rozumí svýmu sortimentu, tak to je super; jsem začátečník a nemám nakouřeno, takže pořád sháním nějaké příchutě a pořád mi něco nechutná (typicky moc sladké), takže budu rád, jestli poradí :)
    Se špatnýma shopama mám svoje zkušenosti, z jednoho se snažím dostat desítky tis. za nedodaný věci objednaný v listopadu 16 (aktuálně je to ve fázi předžalobní výzvy).
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    CERMI_FOX: Gold Drive je fajn, stane se, oni ti to vynahradi. Kolikrat jsem tam dostal slevu nebo neco navic, vetsinou kdyz jsem na Zizkove tak se tam stavim jen omrknout novinky a pokecat... no a samzorejme vetsinou odejdu minimalne s par prichutema :D Vubec vetsina tech obchodu se hned snazi chybu napravit, treba i vasecigareta ok je draha, z neceho ty pobocky a zamestnance (a karotku) platit musi ale kdyz mi jednou chybela v baliku prichut tak stacilo zavolat a do dvou hodin ji posilali messengerem, to jsem docela cumel. Kdepak spatne ceske eshopy to je uplne jina liga, ted nedavno jsem jeden pripad resil. Eshop zvladnul z objednavky peti prichuti dve poslat spatne a jednu vyteklou se ztrzenym zavitem. No co se da delat, vse jsem nafotil a poslal email s zadosti o napravu. Hned se kroutili ze Onoseto Samo (pracovnikum reklamaci taktez znamy jako ten japonec co vsem rozbiji veci) urcite stalo pri preprave at s tim jdu na postu a ze nemeli objednane prichute tak proste poslali podobne (imperia misto avorie no nebrali by jste to?) a jestli je teda jako nechci at jim je na vlastni naklady poslu zpet. Sam delam koordinatora eshopu tak vetsinou podobne veci neresim protoze znam situaci na druhe strane barikady, ale tohle me tak dopalilo, ze jsem hezky klidne uredne odepsal, ze doslo k zamernemu poruseni kupni smlouvy a tudiz podavam stiznost na COI a jako mavnutim kouzelneho proutku druhy den refund :D Zkratka kdyz to nejde po dobrem tak to musi jit po zlem, ale stejne se radeji budu drzet shopu ktere mam rad a kde z vas nedelaji blbce.


    XLACHTAN: Sakra take budu muset sbalit nejake ty pomerance a jit Jika navstivit, ty ochutnavky jeho zavarovacek od Hrebika byly vazne zajimave a nechci vedet co vse vytvoril za tu dobu co se nudi na nemocenske. (take me to v lete ceka... asi si tu za ty dva mesice postavim laboator nebo mi hrabne)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Musím říct, že včerejší návštěva u JIKEho byla super, ale teda dost náročná :D Vzorků je nemálo, takže se jde ochutnávat.
    JIKE
    JIKE --- ---
    CERMI_FOX: tak hlavně že je vše okay.


    LABORANTKA: na nástěnce je video kdyžtak jak delam re-wick do hlav. Ego Aio/ CUBIS pro. Starší video ale muze pomoci.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    JIKE: aha, tak nic, shodou okolností mi zrovna dorazil omluvný mail, že mi zapomněli napsat :)

    HREBICK: protože bych musel pozdějc do práce nebo dřív z práce a protože jsem líný na krok a je to kousek zacházka :-)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    CERMI_FOX: Proč si tam nezajdeš když chodíš okolo?
    JIKE
    JIKE --- ---
    CERMI_FOX: uz je to ale delší doba. A tehdy bylo vše v pořádku a hned. To co popisuješ se mi stalo spíše u jiných obchodů, co to mají rádoby "skladem" (shop mimo e-kouření).
    Nevim odkud to dodávají ale je možné, že to měli na Prokpce skaldem ale prodali to mezitím někomu z ulice. Spekuluji... Ale je možné, že to expedují i z Brna.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    JIKE: máš zkušenosti s tou gold drive a jejich dodacími lhůtami? Minulý týden jsem si objednával pár drobností "skladem" a ještě na prodejnu nic nepřišlo (chodím každý den okolo do práce) - přišel akorát mail "už jsme se k tomu dostali a dnes to bude", ale žádné potvrzení, nic.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Jeste mam osobni prosbu, nemel by jste nekdo na zapujceni sklo na Iron Maiden? Vcera mi dorazila ale bohumzel s prasklym sklem a samozrejme jak uz to tak chodi tak to nahradni jsem rozbil dnes. Uz mam objednane 4 nahradni tak potrebuji jen neco nez dorazi.
    Alternativne pokud nekoho napada co by se zatim dalo pouzit, idealni by byla asi nerez trubka (prumer 3cm) ale nejak netusim kde neco takoveho shanet.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    LABORANTKA: U nekterych hlav jde vymenit vata ale zrovna u tech hlav s X spiralkama by to bylo nejspis vic prace nez za to stoji a bez vymeny vaty to vycistit nejde. Jednoduse - kup si RBA atomizer / RBA hlavu a budes mit vystarano. Navodu jak motat je plne youtube. V te nejjednodussi forme to neni nic jineho nez obtocit drat kolem sroubovaku a provlict skrz rulicku vaty.
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: přesně ta chuť uz neni ono a co vic často nevydrží ani pak druhy den než ta chuť je uplne hnusna
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    LABORANTKA: moc to nejde. Jde vyvarit a nalozit do vody (Ale jestli mas tvrdou tak spis destilku), nebo jde naopak ususit. Ale me to uz nikdy nechutna "dobre".
    JIKE
    JIKE --- ---
    LABORANTKA: Mox se čistit nedaj. Jsou velké 3 varianty xo stín
    : vyvarit
    : premotat
    : vyměnit

    2 a3 jsou nejlepsi (vata)
    LABORANTKA
    LABORANTKA --- ---
    JIKE: Tak teda jo :) Jak/čím čistíte hlavu, když je v atomizéru prohazujete a měněnou chcete časem ještě použít?
    JIKE
    JIKE --- ---
    XLACHTAN: Ah to jsem netušil. Tak se stav u me. Mam tu ted jen par ale hotových zbytek leží. 100x lepsi než byt na suchu nebo pyro je mit v zásobě backup Liquid.
    Mam tu tuším nejaky double toffie, Milkman skořice, nejaky jahodovy milkshake, nejaky fresh, a asi uz hotovy Star Dust koncentrat a dalsi.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    JIKE: díky za tip, vypadá to, že mají zrovna dneska už zavřeno :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam