• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Jo jedno je hodnota pri nasroubovani atiku kterou to bere jako vychozi a na ktere se to zamkne a druha aktualni a ta je i docela presna. Nemohly byt ty spiralky jeste trochu teple kdyz jsi ten mod nasrouboval?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: ale ono to ukazuje ten spravnej odpor (overenej multimetrem) naprosto konzistentne... a nad tim to ukazuje spatnej odpor a ja nechapu proc :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: no zatim jsem na tom zkousel Pharaoh (TC) a TFV12 (VW) a oboji beha paradne.

    ja pouzivam TC trochu jako pojistku proti prepaleni a docela to funguje. Problem neni kdyz je to moc horky, ale kdyz to nekouri, coz je presne to co to predtim delalo :)

    curves mi nikdy poradne nefungovaly, hral jsem si s tim uz od prvniho eVicu a je to podle me hroznej gimmick...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Zajimavy, toho jsem si vsimnul taky ale jak na tom nejedu TC tak mi to nevadilo, zkousel jsi vic atiku? Tohle nemusi byt problem jen modu, kolisani a spatne cteni odporu muze byt problem i buildu nebo treba povoleneho centru nebo sroubku na decku. I kdyz ti to predtim jelo mohlo se neco nekde uvolnit.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: funguje mi to v pohode. I to TC jsem ten vyresil tim ze jsem tam nastavil natvrdo 0.25 Ohm. Pritom ten origo firmware dela v podstate to samy - ukaze mi 0.29 Ohm a kdyz zmakcnu tlacitko (a zacne se to krmit live datama) tak to zacina na 0.26 a leze nahoru. Tady to dikybohu jde zmenit :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Ten problem je tu presne videt - nevim mi to pro TC cpe 0.29Ohm kdyz realnej odpor (kterej to ukazuje!!!!!!) je 0.25 Ohm?!

    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Tak dej echo jestli ti bude fungovat nebo jestli ti bude taky shortit, docela me to stve protoze mam na lisce nastavenou prave vybornou wattovou krivku a skoro bych rekl ze mi z ni chutna lepe nez z toho TC i kdyz na DNA250 nedam dopustit.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: to ze to cte blbej odpor by jeste samo o sobe nevadilo, problem je, ze se ten odpor meni, a zamek odporu ho drzi porad stejnej (a ani nepomuze ho odemknout/zamknout, protoze to ma nejakou debilni hysterezi a ten odpor to novej nenacte). Normalne to nevadi, ale u TC to je rozdil desitek stupnu...

    ale jdu zkusit lisku, nevedel jsem ze uz umi Predatora :)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Tak jsem to schvalne ted zkusil, DNA cte 0.51ohm, jeden predator 0.53 a druhy 0.55 ale na jejich obranu i tesla cte 0.54 a Primo s liskou je uz uplne mimo s 0.62. Takze asi ano i kdyz uprimne TC stoji na ho*no naprosto na cemkoli co neni DNA nebo YiHI proste chip dostatecne kvalitni na to aby dokazal odpor cist tak prezicne jak je na dobre TC treba tech 60+ dolaru stat bude. Na levnem modu si muzes maximalne nastavit wattovou krivku a pokud nemas ve zvyku palit vatu tak ti bude slouzit stejne jako TC. Pokud chces TC vykasli se na levne mody protoze dobre TC nebudes mit ani na jednom a zainvestuj do toho DNAcka.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: Origo. Nejvic me sere ze tam nejde upravovat rucne odpor jako u Aliena takze TC je nepouzitelny kdyz to zacne cist neco trochu jinyho nez kolik to ma. Spis to vidim na vybehanej nejakej kontakt nebo neco podobnyho, protoze na zacatku to fungovalo naprosto perfektne.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Firemni software nebo liska? Ja jsem s posledni verzi lisky narazil na problem u obou predatoru, spatne nacitani odporu a hlaseni "atomizer short" no myslel jsem si, ze je chyba v te 510ce i kdyz mi prislo divne ze to zacalo u obou nastejno i kdyz jeden mam skoro dva mesice a druhy jen par tydnu tak jsem nahral zpatky wismec software a nacita odpor a zase funguji bez problemu. Tak nevim jestli jde vazne jen o softwarovou chybu nebo jestli se proste jen puvodni software se zhorsenou vodivosti u te 510ky lepe vyrovnava. Asi u jednoho zkusim tu 510 vytahnout i kdyz zatim obe drzi dobre a vlepit dovnitr vodivym lepidlem a uvidime jestli se situace zlepsi, ale stejne asi s dalsi objednavkou vezmu z FT par novych 510 a proste je vymenim vsechny.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    tak hlasim prvni problem s Predatorem
    meri o 0.03-0.05 Ohm vyssi odpor nez ma atik. To by samo o sobe nebylo tak zly, jenze v TC rezimu to znamena, ze nastavenych 140 stupnu je ve skutecnosti 220 a jeste to promerovani neni konstantni, takze to chce kazdou chvili upravit :/
    WTK
    WTK --- ---
    HARAKOCZKA: jasne, dik.. na to misto sem koukal.. tak to ho musim vymenit za novej, tenhle se vytah ze odtamtud vypadava
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    WTK: je tam pro něj místo pod přívodem liquidu.




    WTK
    WTK --- ---
    muzete mi pls kouknout do moradina 25 kam patri to nejvetsi tesneni? mam tam jedno u zavitu a objevil jsem tam vypadly o neco vetsi, zhruba jak prumer vrchni casti, ale kdyz ho dam mezi ni a spodni, nejde uplne dovrit zavirani vzduchu
    WTK
    WTK --- ---
    ZVIRATKO: jo to meli ve vegas vsude...
    NO SMOKING
    NO VAPING
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Z ciny se vesele pasuje i do Turecka kde jsou ecigarety zakazane uplne takze bych to nevidel tak cerne. Normalne kdyz neco objednavate napiste do poznamky at na balik nepisou nic vaping related. Nejake objednavani jednotlivcu je kazdemu ukradene, budou si hlidat podnikatele.

    Co se tyce omezeni do 2ml prakticky ano, ale podle prohlaseni na vapeshow nasli nejakou klicku v tom zakone jak to obejit. S nejvetsi pravdepodobnosti budou atiky vetsi nez 2ml prodavat jako zarizeni neslouzici k pouzivani s nikotinovou naplni. Vlk se nazere, koza zustane cela. Zkratka kdyz nekdo vymysli absurdni nesmyslny zakon tak ostatni zas vymysli jak ho obejit a tak porad dokola.
    JIKE
    JIKE --- ---
    PABLLO: no koukni i na shopy co neni uz k dostání a co je vyprodány.
    TPD Vaping Laws UK - 2017 Regulations - CigElectric
    https://cigelectric.co.uk/tpd-vaping-laws-uk-2017-regulations/
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    JIKE: Tak googluju, a o omezení tanků do 2 ml píšou akorát v tom tvým odkazu. Jestli to není nějaký starší návrh směrnice, co neprošla. Ale možná špatně hledám.
    JIKE
    JIKE --- ---
    CUBICULA: kazdy bude diky změně teploty kondenzovat. Ale kde te to nemusi trápit je OBS engine kuprikladu. Tam to zůstane uvnitř a půjde to do vaty (kterou to jako ostatni atiky za cas zadela bordelem) ale nepotece to airflow dole (žádný neni) ma horni a ma dobrou chut
    JIKE
    JIKE --- ---
    PABLLO: no nejen to, jeste take dovoz registrovaných produktu. Neco ve smyslu ze to co je novinka bude u nás az za půl roku na e-shopu jako novinka. Je tam nějaká půl roční lhůta nebo co. (I módy) Nechci malovat na zeď cokoliv ale je jen asi otázkou času než se upraví shipping to EU. Tohle je diskutabilní téma. Protože z činy to doufam zatim půjde objednávat.
    Dalsi výhodou je, ze si e tank si objednat s 2ml ale pak si k tomu das do košíku extender na 6ml treba :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam