• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: mama tu pytlík tohodle, nevyhazuj to! sundej z toho kde se dá silikonový kroužky, pokud jsou okay, ještě poslouží. z baterie jsem udělal nabíjecí laserový ukazovátko :D knot taky někde mám, se může hodit do olejový lampy :D
    SAKALICEK: pěkný. co něco novýho?
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: ty vostudo :D taky jsem na to dělal recenzi kdysi dávno. jako na to že to je takovej bazmek, tak keramika má chuť super. jen ty hlavy... ale dá se koupit RBA hlava v pohodě. ten clapton na velký výkony je taky v pohodě (hlava). je to obyč atík na mraky a chuť. až na design je skvelej.
    ps: kup si RBA - jde i na single co jsem viděl kdysi https://www.youtube.com/watch?v=gjgOtrSMN4w
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HREBICK: myslím že bude primo mini slušet :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SAKALICEK: Má ho kámoš a má to famozní chuť ;)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: Jinak se zde můžu podělit o první zkušenost s eVic Primo Mini a ta je že se nabíjí rychlejš než Iphone :D

    jo a parááádně sedne do ruky, alespoň do tý mý.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: + akuální stav (.

    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Musím se pochlubit takřka fosilním nálezem u mě v šuplíku :c))

    JUDE
    JUDE --- ---
    ZERO: jen mne napadlo pokud pracuješ jako pilot tak ti to nepomůže :-) Výrazné změny tlaku = leak. apotřebuješ aty s juice flow control :-)
    ZERO
    ZERO --- ---
    JUDE: kazdopadne diky, zkusim to teda zavirat behem plneni a dam vedet jak se to vyviji
    ZERO
    ZERO --- ---
    JUDE: jo nemotam si, kupuju tyhle
    JUDE
    JUDE --- ---
    ZERO: Před plnění pootoč tim spodkem - to by mělo pomoci... hlavičky - používáš pokud si nemotáš spirálky ale kupuješ si tohle:
    ZERO
    ZERO --- ---
    JUDE: coze pokud hlavicky?? a vzduch nezaviram, to sem netusil ze se ma??
    JUDE
    JUDE --- ---
    ZERO: pokud hlavičky a zaviraš airflow při plnění - reklamoval bych ho normálně to nedělá
    pokud rba máš málo vaty
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: :))
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: ty vostudo :-) delal jsem na to kdysi recenzi a test a celkem jsem si pohrál. Ma svy pilusy a minusy. Shrnul bych to neco mezi Tfv8 a griffin.
    Spodni deck ma u centrpinu vyvsen a nemusi obcas sedet a hreje je s kovový naustek. Set je skvely a ko ten novy a huli slušně a chu taky. Osobně bych bral spis Tfv8. Avšak tento ma výhodu single. Coil decku... https://youtu.be/IdV5SwNB-fE
    SAKALICEK: vaporesso veco oné atomiser. Cca mesic vydrzi hlava na 70/30. Čistší Liquid moc ne slazeny.
    ZERO
    ZERO --- ---
    JUDE: jo melo III
    JUDE
    JUDE --- ---
    ZERO: a co tam máš za aty? Melo III co je v sadě?
    ZERO
    ZERO --- ---
    cus
    chtel sem se zeptat, mam nejakou dobu eleaf pico mega a cas od casu mi protece liquid skrz spodni vzduch, nekdy vice nekdy mene...nejaky info proc se tomu deje?
    diky
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: možná kdyby byl kluci tip na nějakou menší keramiku. To by bylo taky fajn :)
    ď
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam