• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    COSMY
    COSMY --- ---
    nejdu sem nachcipanej :-\
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HREBICK: neda se tam parkovat, takze pro me mrtvy misto :P
    za chvili vyrazim, v 5 me cekejte :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    ZVIRATKO: super! divim se ze vubec..si nehlasoval...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ja dorazim o chvilku pozdeji...
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Start v 16:00! ;-) Vapebar kavarna Estetika Borivojova 2422/15 kousek nad Olsankou a pod Zizkovskou vezi ;-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Tak vobludy kdo dorazite? :-) ja twm budu jen na2hodinovy skok a vezmu jak Perino celou serii na ochutnani (do-ochutnani) a moje nové dobroty asi 9 na ochutnavku. Tak at je účast vhodná protože Perino je sice uz sehnat else jen ze zahranici, ale uz pak nebudou je tam na dne jak jsem kdysi psal. :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    NEVILL: odchytili to, rek jsem ze je to bez nikotinu, nazdar, to nikdo zkoumat nebude pokud to neni paleta
    a kdyby to bylo deklarovany v cene $20 tak je to ani nezajima...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ZVIRATKO: neodchytí to celníci? mám takhle nedobré zkušenosti s dovozem dýmkového tabáku z USA a Švýcarska a liquidy jsou ve stejném režimu...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ze zahranici (mimo EU) normalne liquidy prijdou
    dneska mi prislo 240ml 3mg liquidu :)

    z EU do zahranici (mimo EU) se taky posilat muze

    v ramci EU je to omezeny a nikdo kdo nechce dostat pokutu nemuze poslat vic jak 10ml lahvicku liquidu s nikotinem - tzn. jde poslat treba 60ml bez nikotinu a k tomu 10ml 20mg baze....

    at zije volny trh, paradoxne je volnejsi kdyz v EU nakupovat nebudu
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    TEEPEK: Oficialni cestou uz vetsi baleni liquidu nez 10ml nekoupis. Pokud bys mel v nejakym z tech obchodu znamyho, nejspis by ti to pod pultem dokazal sehnat ale aby to bylo oficialne na webu a posilali to, za tu pokutu to nikomu nestoji.


    TEEPEK: Pokud se nepletu, tanky s vetsi kapacitou se na trh nedostanou ale ty co uz se prodavali budou nadale k dostani. Ale tohohle bych se nebal, myslim si ze vetsina vyrobcu bude prodavat nejaky extension kity, ktery ti zvetsej kapacitu tanku (pripadne se mluvi o tom, ze by ty tanky byly urceny k vapovani beznikotinovyho juicu a tak by se na ne tohle omezeni nevztahovalo) ale z ciziny si budes moc vetsi objednavat i nadale.
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    Dál jsem chtěl poprosit o radu kam pokračovat od Smok Osub TC 40. Zvykl jsem si na dobré podání chuti a přemýšlel jsem právě o nákupu většího tanku... Tak jestli mám kvůli nové vyhlášce pospíchat nebo jak... Ještě jednou díky za tipy.
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    Ahoj lidi, mohl bych se zeptat, zda tu má někdo z vás srovnáno, jak je to s nákupem e-cigaret po 20.5.? Co jsem se dočetl, strašili, že bude omezená kapacita tanku na 2ml či co. A neví někdo kde sehnat ještě "staré" balení bází? Někdo je přece musí mít ještě na skladě. Díky za info.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: to je jenom velky, ale nema to ani tak velkej tank... a chci RTA

    asi pujdu do toho Aromamizeru
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: co ijoy V12 + ego Reba na single? nice to je 28mm, ale ta bra je na men spirálky tan do 3mm... a dýlka tan na 4otočky...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    zatim nejlepsi co jsem nasel je Aromamizer Plus, akorat se mi moc nelibi...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    hledam DIY tank, idealne 30mm
    co existuje? poradte, moc toho najit nemuzu

    idealne jednospiralkovej, s co nejvetsim airflow
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Hah, samozrejme ze jsou, ty neznas nkon? :D Je to primy distributor baterii pro vetsinu evropy, odkud myslis, ze to berou ty shopy co to pak prodavaji za 300/ks tak aspon vis kolik jsi jim prispel na marzi ;)
    Nkon ma tu vyhodu, ze ti to za 9 ecek poslou primo z holandska i jako maloodberateli (jen jim musis potvrdit, ze si je beres na sve riziko a vis ze baterky jsou nebezpecne) plus jako dodavatele maji prave jeste o dost nizssi ceny pri koupi celeho paklu (10) nebo kartonu (50-200 podle znacky)
    NKON | Sony Konion US18650VTC5A 2600mAh - 35A
    https://eu.nkon.nl/sony-us18650vtc5a-flat-top.html
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: 150/kus? to asi nebudou originaly...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Ona da podstatne vice, 20A je limit kontinualniho vybijeni, je to jen hranice ktera se pouziva pro 100% bezpecne pouzivani treba v pripade, ze by u modu doslo treba k zaseknuti tlacitka a i tam ti to chip po 10s odpoji.

    V modernich modech netreba moc resit ale je na to velmi jednoducha a efektivni kalkulacka http://www.steam-engine.org/batt.html
    Krome bezpecneho pouzivani baterek se z ni dozvite i na jaky vykon vam jak dlouho ty baterky vydrzi. Na to ji pouzivam nejcasteji ale je pravda ze u Cricketa uz si u tech nizssich odporu i zkontroluji na kolik voltu to muzu maximalne nastavit

    Nicmene protoze HG2 i prez svou odolnost pri spatnem zachazeni maji porad realne namerene jen 18A pri kontinualnim vybijeni v teplotni norme kterou si Mooch stanovuje pro bezpecny provoz zacinaji byt posledni dobou mnohem oblibenejsi prave VTC5A na ktere chci treba ve svych seriovych potenciometrovych modech take presedlat, s kapacitou jen o trochu mensi nez ma HG2 zvladaji bezpecpecnych 25-27A

    Stale plati ze je budu objedavat kdyby se nekdo z Prahy ctel pridat a vyzkouset, chci jich dohromady vzit alespon 10 jsou pak o dost levnejsi. (I s postovnym asi 150 za kus)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam