• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    BAAL
    BAAL --- ---
    JIKE: hele rád bych ale včera byl tradiční festival mini piva na hradě a to pochopíš, že tam jsem musel být
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: pokud se nebojís predatora, na nej sedne pekne. Na therionu sedi taky pekne, ted vyšlo hodne 2bateriovych modu. Mozna ma nekdo dalsi tip

    Jinak jsi mel. Ceramdorazit mel jsem tam 2-4 novy mentholy na ochutnani. A vím ze 2 by Ti chutnaly :-) priste vezmu :-)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Chlaci když se řešíte ty mody, chtěl bych něco pod avocado. Aby to byl kompromis ve velikosti mezi eVic-VTC Mini a Wismec RX200s, které už mám.

    Takže bych to viděl na dvě baterky. Do čeho jít?
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: bude i chutnat luxusně z nej. Ma obrovský povrch
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: to neni moje prace, ale vypada to luxusne
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: vypadá dobře, co je uvnitř to má velký povch, to bude mít super chuť z toho. ty sám?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    46awg
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: já už ani netuším :-) ale okay domluvíme se v počtě :-) díky
    HREBICK: já byl převapovanej i tak. nejvíc zajímavý bylo Hřebíkovo Pivo :D
    ZVIRATKO: parkování šílený...
    COSMY: :-( talk příště vezmu znova perina i ty moje
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: porad u me mas tu nabijecku... jsme na to uplne zapomeli
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    COSMY
    COSMY --- ---
    nejdu sem nachcipanej :-\
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HREBICK: neda se tam parkovat, takze pro me mrtvy misto :P
    za chvili vyrazim, v 5 me cekejte :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    ZVIRATKO: super! divim se ze vubec..si nehlasoval...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ja dorazim o chvilku pozdeji...
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Start v 16:00! ;-) Vapebar kavarna Estetika Borivojova 2422/15 kousek nad Olsankou a pod Zizkovskou vezi ;-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Tak vobludy kdo dorazite? :-) ja twm budu jen na2hodinovy skok a vezmu jak Perino celou serii na ochutnani (do-ochutnani) a moje nové dobroty asi 9 na ochutnavku. Tak at je účast vhodná protože Perino je sice uz sehnat else jen ze zahranici, ale uz pak nebudou je tam na dne jak jsem kdysi psal. :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    NEVILL: odchytili to, rek jsem ze je to bez nikotinu, nazdar, to nikdo zkoumat nebude pokud to neni paleta
    a kdyby to bylo deklarovany v cene $20 tak je to ani nezajima...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ZVIRATKO: neodchytí to celníci? mám takhle nedobré zkušenosti s dovozem dýmkového tabáku z USA a Švýcarska a liquidy jsou ve stejném režimu...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ze zahranici (mimo EU) normalne liquidy prijdou
    dneska mi prislo 240ml 3mg liquidu :)

    z EU do zahranici (mimo EU) se taky posilat muze

    v ramci EU je to omezeny a nikdo kdo nechce dostat pokutu nemuze poslat vic jak 10ml lahvicku liquidu s nikotinem - tzn. jde poslat treba 60ml bez nikotinu a k tomu 10ml 20mg baze....

    at zije volny trh, paradoxne je volnejsi kdyz v EU nakupovat nebudu
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    TEEPEK: Oficialni cestou uz vetsi baleni liquidu nez 10ml nekoupis. Pokud bys mel v nejakym z tech obchodu znamyho, nejspis by ti to pod pultem dokazal sehnat ale aby to bylo oficialne na webu a posilali to, za tu pokutu to nikomu nestoji.


    TEEPEK: Pokud se nepletu, tanky s vetsi kapacitou se na trh nedostanou ale ty co uz se prodavali budou nadale k dostani. Ale tohohle bych se nebal, myslim si ze vetsina vyrobcu bude prodavat nejaky extension kity, ktery ti zvetsej kapacitu tanku (pripadne se mluvi o tom, ze by ty tanky byly urceny k vapovani beznikotinovyho juicu a tak by se na ne tohle omezeni nevztahovalo) ale z ciziny si budes moc vetsi objednavat i nadale.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam