• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CERMI_FOX: mel by stacit nakup/prodej
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    BAAL: mě by spíš zajímal odkaz na konkrétní řešení nebo předpis, který se tím zabývá.
    BAAL
    BAAL --- ---
    CERMI_FOX: někdo mi tvrdil na pivní festivalu, že jakýsi chemická zkouška nebo cože
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Co je vlastně potřeba k nákupu liquidů nad 10ml a vysokonikotinových bází? Snažil jsem se prokousat zákonem, jestli je potřeba nějaké povolení nebo koncesovaná živnost nebo něco, ale nepovedlo se mi najít nic konkrétního.
    Nebo stačí jen ŽL na "velkoobchod a maloobchod", což je volná činnost?
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: si mi udelal takovou chuť ze si jdu udelat zeleny čaj a mlékem a máslem :-)

    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: Doufam jen ze se nenajde nejaky kterém co na ne posle inspekci. A jeste nejakou dobu dojedou ty zásoby pro lidi. :-)
    Priste doufam ze si tqm budu moc dyl posedet než nqposledy :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: :D myslim ze proto na webu nemaj oteviraci dobu a nic, 30ml by nemeli prodavat, jeste ze to neni obchod ale klub e-kuraku :P
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: Jestli to neni nejaky vyluh ci tak. Čajové lístky take obsahují trochu oleje. Nebo netusim. Ale neměli by psát u nq lahvicky složení podle nejaky směrnice?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: chutna to jako Chai Tea Latte :)
    ale zajimalo by me co tam je nestandardniho, vsechno to strasne "masti", ale neni to nejaka suspenze oleje (to uz jsem taky videl)
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: To neznám :-) jak to chutná? ale u me mas jeste nejaky dobroty jako citronový koláč a horka čokoláda-cheery kuprikladku :-) Vcera jsem navic sdelal skoro všecky lahvicky příchutí uz tam kolikrat bylo na dne... tak jeste neco bude za 2 mes taky. (A karamely)
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    ZVIRATKO: Na Zomatu píšou 15-22 každej den. Na Googlu to upřesněný nemaj
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: me moc chutna Thai Bobba, doufam ze toho maj aspon litr :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: Bezva :-) maji tam nejaky jeste 30ml co jsem koukal...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: nakonec jsem nasel na jejich FB, maj tam cislo i oteviraci dobu :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    NEX28XZ: jj novější to dealt prý nemaj ale me to padá všecko na zem často. Musim dávat pozor...
    ZVIRATKO: HREBICK bude vedet nenašel jsme ani kontakt
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    ZVIRATKO: To je asi pravda, on bude taky rozdíl ve vysoký 22mm a v mejch nízkejch 25mm. Každopádně já si myslim že to běžnym používánim fakt nevytrhnu ale uvidíme časem.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Jak maj otevreno ve Vape baru? Chci se tam stavit pro nejaky liquidy...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    NEX28XZ: staci atik co nesedi naplocho na modu, tim to vylomit pujde
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    JIKE: Hele já s tim center pinem fakt problém nemám a nikdo tady pokud vim, jako pokud se k němu chováš slušně tak se ti to ani stát nemůže běžnym používánim. Já teda neměnim 10x aťík denně ale i kdyby tak si nemyslim že by se začal vůbec vyklat. Ten center pin se může povolit jen po nějakym specifickym pádu nebo když v kapse/batohu nějak pod hroznym tlakem na tank tlačíš jako kdybys ho chtěl vylomit do strany. Navíc jsme se zvířetem mluvili o tom že to asi byla jen první serie. A to co dělá týpek na videu fakt běžnej člověk nedělá že by chytil za atomizér a tahal ho směrem od módu. Karma skvělá, jedu dual na 70w a chuť mi přijde skoro stejně dobrá jako ten single na 50w na Avocadu a mraky jako hovado, dneska jí vyzkoušim přestavit na kapačku. Jedinej mínus je právě to že prostě neni nikde k sehnání keramickej blok aby jela na single ani na to neni prostě dělaná... spousta vzduchu a náústek jak kráva.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam