• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: jakou lisku? jinak ja mam cuboida uklizenyho uz davno, jedu uz pres rok rx200s
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: hrozny fakt ze jo. Udelal jsem nějakéj mix ale nemuzu to ani cítit...
    výjimkou je jedinej mix kterej ji ma tak malo ze jen doplňuje. Chuť. Broskvovy čaje.. dal jsem přednost jiným čajum. Ale pravou broskev to jo :-) a aby byl dobrý Jahodovy Liquid musim použit asi 4 druhy jahod... a stejně tam dat dalsi dochucovadla aby to sedlo.
    HOUMLES: Btw: mas na cuboidu lišku? Jak ti přijde nabíjení? Me přijde jako kdyby tam najednou byl balancer :-)))
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: s broskvema souhlasim, zkusil jsem asi 3 ruzny a vsecko to chutna jak chemikalie
    JIKE
    JIKE --- ---
    DANII_DP: Broskve z tech jsem zoufalej :-(. Ale papaja je v liquidech super. I ananas. A kolos jsem jeden cas musel porad...
    nemusí byt marný.
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    o vikendu jsem ochutnal
    Peach, Papaya and Coconut Cream eLiquid by Pacha Mama | UK eLiquid Shop
    http://www.vapeclub.co.uk/peach-papaya-and-coconut-cream-eliquid-by-pacha-mama.html
    mnamka s kokosovym ocaskem - 6 mg :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    CERMI_FOX: btw kdo v čr má vysokonikotinové bázé na prodej na živnost??? Nebo to kup na www.Hiliq.com tam to nikdo neřeší ;)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ZVIRATKO:
    JIKE: dík, ta živnost je "výroba a prodej", já to vlastně bych chtěl jen nakoupit pro blíže nespecifikované interní účely, ale dál neprodávat ani nevyrábět.
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: Jo nakup jen pro sebe. Jo to pak staci jen píšeš
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: ale to se bavis o vyrobe a mozna prodeji, on se bavi o nakupu
    pokud se nepletu tak fakt staci zivnost na nakup/prodej, nic jinyho
    JIKE
    JIKE --- ---
    CERMI_FOX: Živnost a nakládání s nebezpečnými látkami a jedy. Vázána činnost. Sem si to chtel udelat na liquidy pred tim než jsem mel jinou dohodu než padla.

    No ten zelený čaj je super s Graviolou. Ze by Liquid? :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CERMI_FOX: mel by stacit nakup/prodej
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    BAAL: mě by spíš zajímal odkaz na konkrétní řešení nebo předpis, který se tím zabývá.
    BAAL
    BAAL --- ---
    CERMI_FOX: někdo mi tvrdil na pivní festivalu, že jakýsi chemická zkouška nebo cože
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Co je vlastně potřeba k nákupu liquidů nad 10ml a vysokonikotinových bází? Snažil jsem se prokousat zákonem, jestli je potřeba nějaké povolení nebo koncesovaná živnost nebo něco, ale nepovedlo se mi najít nic konkrétního.
    Nebo stačí jen ŽL na "velkoobchod a maloobchod", což je volná činnost?
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: si mi udelal takovou chuť ze si jdu udelat zeleny čaj a mlékem a máslem :-)

    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: Doufam jen ze se nenajde nejaky kterém co na ne posle inspekci. A jeste nejakou dobu dojedou ty zásoby pro lidi. :-)
    Priste doufam ze si tqm budu moc dyl posedet než nqposledy :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: :D myslim ze proto na webu nemaj oteviraci dobu a nic, 30ml by nemeli prodavat, jeste ze to neni obchod ale klub e-kuraku :P
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: Jestli to neni nejaky vyluh ci tak. Čajové lístky take obsahují trochu oleje. Nebo netusim. Ale neměli by psát u nq lahvicky složení podle nejaky směrnice?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: chutna to jako Chai Tea Latte :)
    ale zajimalo by me co tam je nestandardniho, vsechno to strasne "masti", ale neni to nejaka suspenze oleje (to uz jsem taky videl)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam