• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Mám pár doatzů jestli neva. Potom co jsem měl dual kanthal clapton jsem si namotal 24GA nerez a zdá se mi že škrábě, vata saje v pohodě, spirálky jsem vypálil... vůbec netušim proč, je možný že sem je výpálil moc nebo něco takovýho? Taky takovej obecnej dotaz na vypalování na sucho, jsou na to celkem rozdílný názory, někdo řiká že se vypalovat vůbec nemá, někdo zas že se musí. A poslední dotaz je na nichrome... jak je to u nichromu s vypalovánim? Je nichrom stejně safe jako třeba kanthal nebo nerez nebo si mám dávat na něco bacha? Zkoušel jsem nějaký nichrome předmotaný (ty sem teda normal vypálil) a přijde mi že nichrome je na chuť fakt nejlepší.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: jojo trochu moc velky :-( zlatej Predator velikosti teda.
    Jojo bezva :-)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: No bud ma ten typek fak maly rucicky nebo je to na dvoubaterkac fakt obrovsky...

    Jinak budu delat vyprodej harampadi co nepouzivam, nejaky MTL a atiky na mensi vykony - Sirena 22, Cthulhu MTL, Kvalitni klony Hurricane, Rose V3, Squape X Dream vcetne keramicky vlozky a komplet setu tech teflonovejch vsechny atiky otestovany, funkcni a bez zavad. A co se modu tyce stribrneho Predatora, 510 po dvou mesicich pouzivani bez problemu, nainstalovana liska slape taky bez problemu. Kdyz je delsi dobu vypnuty je treba dvojklikem udelat reload atiku a to je vse. Mel jsem ho ted tyden jako jediny mod v nemocnici na test nez pujde do sveta a nezklamal me. (mam jeste cerveneho toho si necham, ten ma tu 510 trosku horsi, taky slape ok ale nektere atiky jdou hur nasroubovat) Tak kdyby jste nekdo mel zajem nez to hodim s cenama oficialne na trziste a forka a tak dejte vedet.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Snowwolf Vfeng | vapexpo 2017
    http://www.youtube.com/watch?v=Rvv5WfGHQCY
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: ale jeste jsem ho neviděl na FastTechu ani GB
    JIKE
    JIKE --- ---
    DANII_DP: maličkost. Byl tam i Hřebíček i Šakal. Perino jahoda je super. Ale jsou 2 Jahodovy. Klasika Perino. A pak future Strawberry Cupcake. Ten Cupcake jsem delal klon. Který myslíš?
    Jojo je takt dobrý ze jsem síto musel naklonovat - ale jen future.

    Ja ted ujel na jahodovych :-)
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    JIKE: jahodovej perino london nula je taky fajn sladarna :)) pouzivam ji jako zaklad

    dik za recenzi kdysi :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: artic fox. Jde i na RX. Zvíře mi to nahrál všude kde to slo :-) CUBOID je super co je nad 0,17 ohmu nejlíp 0,3 ten ampér limit je des.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: jakou lisku? jinak ja mam cuboida uklizenyho uz davno, jedu uz pres rok rx200s
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: hrozny fakt ze jo. Udelal jsem nějakéj mix ale nemuzu to ani cítit...
    výjimkou je jedinej mix kterej ji ma tak malo ze jen doplňuje. Chuť. Broskvovy čaje.. dal jsem přednost jiným čajum. Ale pravou broskev to jo :-) a aby byl dobrý Jahodovy Liquid musim použit asi 4 druhy jahod... a stejně tam dat dalsi dochucovadla aby to sedlo.
    HOUMLES: Btw: mas na cuboidu lišku? Jak ti přijde nabíjení? Me přijde jako kdyby tam najednou byl balancer :-)))
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: s broskvema souhlasim, zkusil jsem asi 3 ruzny a vsecko to chutna jak chemikalie
    JIKE
    JIKE --- ---
    DANII_DP: Broskve z tech jsem zoufalej :-(. Ale papaja je v liquidech super. I ananas. A kolos jsem jeden cas musel porad...
    nemusí byt marný.
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    o vikendu jsem ochutnal
    Peach, Papaya and Coconut Cream eLiquid by Pacha Mama | UK eLiquid Shop
    http://www.vapeclub.co.uk/peach-papaya-and-coconut-cream-eliquid-by-pacha-mama.html
    mnamka s kokosovym ocaskem - 6 mg :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    CERMI_FOX: btw kdo v čr má vysokonikotinové bázé na prodej na živnost??? Nebo to kup na www.Hiliq.com tam to nikdo neřeší ;)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ZVIRATKO:
    JIKE: dík, ta živnost je "výroba a prodej", já to vlastně bych chtěl jen nakoupit pro blíže nespecifikované interní účely, ale dál neprodávat ani nevyrábět.
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: Jo nakup jen pro sebe. Jo to pak staci jen píšeš
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: ale to se bavis o vyrobe a mozna prodeji, on se bavi o nakupu
    pokud se nepletu tak fakt staci zivnost na nakup/prodej, nic jinyho
    JIKE
    JIKE --- ---
    CERMI_FOX: Živnost a nakládání s nebezpečnými látkami a jedy. Vázána činnost. Sem si to chtel udelat na liquidy pred tim než jsem mel jinou dohodu než padla.

    No ten zelený čaj je super s Graviolou. Ze by Liquid? :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CERMI_FOX: mel by stacit nakup/prodej
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    BAAL: mě by spíš zajímal odkaz na konkrétní řešení nebo předpis, který se tím zabývá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam