• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    DAVEOV: Mám totiž strašnou nouzi o módy :D Tedka jsem všechno rozprodaval protože už mě omrzeli a mám asi 5 attomizeru na dva módy :D
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Mám predatora pravé a ten je super :D ale nevím zda bych chtěl defakto to samé jen menší... no uvidíme
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: jojo taky se mi libi ani nevim pro me to nenapadlo kdyz na to ted koukam :-)))

    WISMEC SINUOUS P80 Kit | Predator Mini | STEALTHY Single Battery Vape
    http://www.youtube.com/watch?v=gDYz0rxdFzE
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    SINUOUS P80 - Wismec Electronics Co.,Ltd
    http://www.wismec.com/product/sinuous-p80/

    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Pico se mě nelíbí, nevím moc jednoduché :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: a co Pico 22mm? Xlachtan ho ma a me se moc libi, malej a peknej a držák

    Original Eleaf iStick Pico 75W TC Box Mod -$22.89 Online Shopping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_364273.html
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    WOLFGAR: na prvni dojem to pusobi jak fotka z idnesu z nejaky drogovy varny :)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Trideni liquidu se konecne blizi zdarnemu konci, uz jsem uplne uochutnavany... zitra je naplanu myti lahvicek a ctvrtek bude velkym michacim dnem ;)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DAVEOV: Koukam na to, zajimave to znamena ze nejaky vetsi dodavatel pustil do sveta nasyslenou zasobu, je to tak dva mesice co na ali nebyla ani jedna. Tak kdo chce at rychle nakupuje, uz se nevyrabi a Digiflavor prohlasil, ze dalsi serku uz delat nebudou.
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    WOLFGAR: Zajímavé Tedka jeden česky prodejce dával na fb odkaz ze jich má asi 30 protože objednaval z ali nebo co
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DAVEOV: Tak to maj poslednich par kousku, ale v cine uz k sehnani neni par mesicu. A u ty 25 je to prave problem proto nebyla tak oblibena jako 22.

    FEKASON: Ta kvalita joyetech/wismec je dost nestala no, zvlast posledni dobou maji jeden pruser za druhym, ten predator dopadl jeste dobre ale exoskeleton se uz par lidem roztavil takze velkou duveru v ne nevkladam, smok je na tom trochu lepe. Jestli chces neco jako al85 a alien se ti nelibi tak mrkni na Pico 25, Pico bylo hrozne oblibene ale me na nem vzdycky stvalo ze se tam nevlezlo nic vetsiho nez 22-23 mm a Pico 25 to resi.
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    FEKASON: Evic primo mini mám dva měsíce. Chtěl jsem něco malýho na jednu baterku. Mám v tom SONY VTC5, plně nabitý je do hodiny a přes den vydrží. Líbí se mi přehledný display, jen je display poměrně velký a trochu vypouklý, takže bude citlivější na pády. TC jsem nezkoušel, jedu na power. Jinak zatím spokojenost.
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    FEKASON: Mě se ten malej alien moc nelíbí :/

    A po tom mini taky pokukuju ale spis mám více zalusk na jedno DNA za super cenu. Pošlu odkaz
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    WOLFGAR: Sirenu 22jku mám a v Ostravě je normálně (vaporism)

    A právě mě se rozbilo dva dny z5 ta 25ka a vnější sklo na ni v Česku není
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Kdyz uz se resi ty mody - muzete nekdo poradit co vybrat z dvojice Evic primo mini/Alien AL85? Jeden mod od Joyetechu uz jsem mel a do pul roku prestal fungovat (Asi problem s center pinem, nevidel atomizery), ale mnohem lip mi sedi do ruky a ten Alien mi proste prijde hnusnej :)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DAVEOV: Jo tak to uz je lepsi deal, za litr primo asi neprodas, zato Sirenu 22 bys za ten litr nejspis strelil, co se nevyrabi je to zadane a nedostatkove zbozi ;) (25 se jeste sehnat da, lidi ji moc nechteji protoze vypadava sklo v te kotelne)
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    WOLFGAR: No hlavně jsem se nezmínil že mi k tomu dá sirenu v kompletním balení tudíž budu mít sklo na svoji sirenu :D a jestli ten mód pak prodám třeba za 1000 je mi fuk
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DAVEOV: Afera Predator je stara od jejich vydani, par lidem se povedlo vyrvat 510pin ale mel jsem dva, jednoho ma ted ode me Jike, oba dva v pohode, Zviratko ma dalsi taky v pohode takze muj osobni nazor je ze pokud tam nenasroubujes atik a nebudes ho rvat silou ven (nebo klestema jak jeden typek na videu co si na tu 510 stezoval) tak by nemel byt problem. Primo mam prvni verze a je kaput, chtel jsem ho prodat jeste kdyz slapalo a kdyz ten 510 zacal blbnout tak jsem inzerat stahnul a nekdy ho rozeberu a pouziju ten chip do nejakeho modu vlastni vyroby, 2.0 ma pry 510 lepsi ale nevim, osobni zkusenost nemam. Osobne bych si radeji nechal Predatora, kvalitou jsou na tom s Primem nejspis stejne (delaji se v jedne fabrice ze stejnych materialu) a Predator je pohodlnejsi do ruky.
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    Btw lidi predator Vs primo 2.0 ?

    Mám predatora a jsem sním zatím spokojený ale Prej se Tedka nějak začali kazit. A typek mi nabídl výměnu za primo 2.0 zhruba stejného stáří jako můj predator

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam