• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    BIDAK: já bych to nediskutoval, je tam velmi vysoké riziko a je to těkavé. lepší je mít max 100mg a jsi dost safe.


    ps: Mám tu nějaký slevový kupony na červenec u CONRAD.- Conrad Electronic tak kdo by chtěl něco kupovat, at napise sem klidně. Pokud bude zájem vypíšu to ručně.

    ale princip je příklad:

    kod: cervenec50 - sleva 50Kč nad 500Kč
    kod: cervenec 100 - sleva 100Kč nad 1000Kč
    kod: cervenec200 - sleva 200 nad 2000Kč
    .
    .
    atd.
    .

    žádný zázrak, ale kdyby někdo chtěl něco koupit..



    GREGI: když už: a hlidej si poměry. a lepší ve VG

    https://www.hiliq.com/en/unflavored-0-200-mg-ml-nicotine-base-1-liter
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    HOUMLES: Néé, to jsou kecy. Ale relativně toxickej je, to zas ano. Alkaloid, no.
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    HOUMLES: Já mu to už psal :D ze to není prdel
    JIKE
    JIKE --- ---
    JESSE_MORENO: tady je 50/50 v pohodě (nemylsím NOTCH) myslím ty klasický hlavy. prská to dycky po naplnění což?
    GREGI
    GREGI --- ---
    HOUMLES: ok:D
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    DAVEOV:
    JIKE:

    Tahle nová liqua (říkám nová protože jsem ty nový obaly neviděl ještě) má napsáno že je 50%VG takže teda spíš blbej ten atomizér?
    JIKE
    JIKE --- ---
    JESSE_MORENO: to drobné prskní na kůži nebo na jazyk nevadí (myslím tělu). Nebo tak zanedbatelně že nic. ale to prskání může být tim, že tam je hot post v tovární hlavě, nebo málo nebo moc watů, a nebo taky řídký liquid.
    GREGI: čistej NE. kup si max 200mg/ml ale i tak opatrně. spíš 100mg/ml na ředění ideal, to ještě stihneš si opláchnout ruku, ale ředit to v brýlích, nebo to mít ve VG aby to nežluňkalo :-) ale brýle jsou povinnnost, a min nějaký rukavice a někde kde to je větraný.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    GREGI: doporucuju ti nekupovat 100% nikotin .. najdi si o tom neco na netu, staci 2-3 kapky na kuzi a je po tobe
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JESSE_MORENO: Stačí si umýt ruky a nebo zapít tu kapku :) a to ze ti to prska je pro to ze mas řídký Liquid to už tak bývá musíš si začít míchat sám a mít něco aspoň 50/50 nebo 30/70 nejlépe
    GREGI
    GREGI --- ---
    Kdybych sehnal cistej/hodne koncentrovanej nikotin bude mit nekdo zajem?
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    plz o radu, po dlouhé době jsem začal zas chvílema pokuřovat a jak to už tak bejvá dycky když se vrátím tak jsem si k tomu zas koupil rovnou novej vehikl :) joytech egrip 2

    šel jsem do té metalické spirály 0,5 ohmu co je v tom přibalená a jedu si 6mg liqua sweet tobacco a pálím to na něco mezi 18 - 23W podle chuti

    každou chvíli mi to ale prskne do pusy... myslím že to trochu dělala i první verze co jsem měl dřív ale tam jsem měl ten vatovej notchcoil a myslím že to dělalo míň...

    Dvě otázky teda, za prvé co s tím prskáním? dá se to nějak tweaknout aby to nedělalo? nebo sestimsmiř?

    Za druhé vím že jeden z rizikových faktorů ecigaret co jsem někde četl byla právě toxicita liquidu ať už na kůži nebo při požití. Je už tato míra "požití" každou chvíli mikrokapka liquidu na jazyku to rizikové množství nebo bych musel vypít celou tu lahvičku na posezení? :)

    A je to teda tak že je tam nejhorší ten nikotin a že teda beznikotinové liquidy (třeba zrovna od té liquy ať máme nějakej konkrétní produkt k debatě) jsou prakticky harm free jak při vylití na kůži tak při vapingu/požití?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ja jsem pro sobotu, vsedni dny jsou fakt blbe...
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: dal bych asi každý pátek večer, nebo sobotu, od této do konce prázdnin? ať co nejvíce lidí má šnaci do měsíce si udělat čas? Je fakt že jsem mluvil s NYXákama a logicky někteří času mají málo a musí si najít v budoucnu prostor (a rádi by :-)).
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Jo dobrá otázka! Tak kdy dáme další sraz??? udělám anketu ;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    WOLFGAR: kdy?:) sem kkt ze sem pred rokem nekoupil tu lutrovku nikotinu kurva... sem mohl mit vystarano
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    GREGI: Doraz do vapebaru na pristi sraz a ja ti to tam michnu kdyz si prineses nulkovou bazi, ted jsem presel z 3ky na 2ku takze me ta trocha z vlastnich zasob nezabije.
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    GREGI: Můžeš si koupit boostery ale to vyjde draho 10ml 20mg cca 40,-
    GREGI
    GREGI --- ---
    A ten nikotin se da sehnat nebo nekdo z prahy mate ze byste mi tam strikli?
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    GREGI: A to proto ze tohle je bez nikotinu a na to se zákon neváže
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    GREGI: Aha jsi z Prahy :D no tak když se domluvíme a vezmes třeba 4litry jsem schopny to poslat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam