• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    COSMY
    COSMY --- ---
    vyuzijete nekdo 10ml lahvicky? :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Takhle b mely vypadat reviews dle mého gusta

    Wismec Reuleaux RX GEN3 Full Review with Charts and Disassembly
    http://www.youtube.com/watch?v=WAWPQx-9O3I
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    DAVEOV: Nó to je lepší. :)
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    SAKALICEK: Nejsou z činy :) jsou z Francie
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    DAVEOV: Hele báze v Číně si umíme koupit taky. ;)
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    HREBICK: Báze jsou revolute
    A prodavam to já nejsem pod žádnou firmou ani společnosti
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    DAVEOV: ??? firma? shop?
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    Tak báze revolute o5 na skladě
    1l 3mg 30/70 - 650,-
    1l 3mg 50/50 - 650,-
    1l 6mg 30/70 - 750,-
    1l 6mg 50/50 - 750,-
    1l 12mg 50/50 -1200,-

    Vše originál zabalené a zapečetěné
    Ostrava
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: Cumim co do toh tabákový průmysl investuje aby se snažil prebit cenu fichemy
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Právě ze půjčí. Když příjdeš na podnikovou prodejnu PM (muzeum tabáku) a uděláš si registraci tak tě bude od několika dnů kontaktovat jejich iqos obchodak a přiveze ti to až domu. Za 200czk ti to půjčí na 5dni + ti strcej dvě krabičky vajglu. Po 5ti dnech si proto zase přijedou :)

    Neskutecná masírka.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Jop je skvelej. Jak se rozhuli tak je to fajn! Pouzivam obě otevřeny airflow a je to fajn :-) na 6mm vnitřní průměr coz je si myslim max pro tento typ dratu
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: no ještě že tak :D půjčují? no ono to kuřákům pomůže si myslim kor jak píšeš, že to smrdí jak prdel krávy, a nikotinu hafo. takže se nějací najdou.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Chraň bůh. To mi domu nesmí. Ty kreteni z Kutný hory to normálně půjčují za 2kila na 5dni. Kolega je v KH teď Kazdej den, tak si to od nich půjčil.

    PS. nikotinu je v té nejsilnější verzi fáákt hodně. Vychrupnul jsem jeden vajgl a byl jsem total v prdeli.
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: to se dalo čekat. Uz podle toho jak jsem. Ideal par reviews... Snad sis to nekoupil :-/

    ZVIRATKO: 2miliardy za chuť hovězího kaďáku... ale věřím ze se nekdo najde komu to bude chutnat :-)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    COSMY: Chuť nedýmneho tabáku. Domnívám se ze takto chutná přírodně vypěstovaný tabák bez chemikálií. Připomínalo mi to mé mladí, když jsem si zapaloval slámu a dělal ze kourim cigaro. Taktéž se chuť dá přirovnat k lízání kravský prdele :D.

    Za mě prostě hnus. Vyhulil jsem kamosovi jednoho vajgla a už nemusím nikdy více.

    Maj k tomu ještě mentolovou verzi a ta docela ujde dokonce bych jim u te mentolky věřil tvrzení ze pocit z kouření je cca na 80% jako pravý mentolovy LM.
    COSMY
    COSMY --- ---
    SAKALICEK: chuť?!
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ZVIRATKO: Nechápu to. Baterka na hovno. Jedna dioda, která není na sluníčku vidět. Zůstávají po tobě vajgly a pořizovací cena 1.800,--??

    K nezaplacení.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SAKALICEK: 2 miliardy dolaru na vyvoj, vis kolik focus groups to testovalo a testovalo a testovalo dokud to stejne chutnalo/nechutnalo uplne vsem? :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Jedním slovem STRAŠNÝÝÝÝ!! + je to navíc hnusný.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam