• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HARAKOCZKA: Jo ale osobne si myslim, ze ta postless bude lepsi i na ten singl s patricne velkou spiralkou.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    WOLFGAR: to myslíš tu postless základnu, že? já myslel přímo single coil základnu https://m.fasttech.com/p/9619974
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    COSMY: objednáváš vgod tabakovky někdy? v cz se skoro nedaji sehnat, v londyne je měly snad v kazdym shopu co jsem byl
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HARAKOCZKA: Ten mam dokonce jeden na prodej jen by si Jike musel dokoupit to rozsireni. Fajn atik ale jak to ma milion dilu je trochu otrava to cistit. Ale zas ma malinkatou zakladnu kam by sel i ten single hezky.
    COSMY
    COSMY --- ---
    TRAGIKOMIX: jasne klido dam priste vedet zatim sem lovil kolegy :o] ja uz tam objednavam tak po 10

    ja mel vsechny od cosmic fog nejaky supr jiny nic moc jiny po case supr treba shocker prvni 10ml no dal sem ale po case koupene znova a najednou me to chutnalo vic
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    COSMY: Příště dej vědět když budeš dělat objednávku. Mužem se podělit o poštovné. Já už objednával 2x z vapeclub. Akorát těch 10 liber za poštu je dost. Jinak Lost Fog mi chutná více :-)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    WOLFGAR: A menší verze tvého návrhu by mohl být Aromamizer Supreme v2 s rozšířením na 8ml a single coil deck
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Jan na Tebe myslel ze tohle napíšeš :-) ale to se blbě drží v ruce když ridis :-(. Mám alien a crius plus na singl dost kondenzuje.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Aromamizer plus 10ml zaklad 20ml s rozsirenim nebo Titan 20/30ml :D Problem vyresen.
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: Okay jasný. No já se nedivím. Jsou dobrý :-)
    Vezmu i někdo co ted aktuálně jedu já i když to je dost pudink nebo koblihy či karamel :-)
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: njn porad to muzu cosmic fogy :D
    standartne prosim :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: Nezklamal jsi s Cosmy Fogs :-)

    Jsem zvědav co řekne na ten med, opravdu med. Chceš aby byl víc sladký? Nebo standardně?
    COSMY
    COSMY --- ---
    neco malo z uk :D

    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: jo no, nejak se pokusim dorazit, klapne to tak ma 75%
    JIKE
    JIKE --- ---
    Jinak sraz 21.4.2018 Hřebík upřesni. Je nás tam vic v hlasování. Myslim ze to je zcela jasné viz záhlaví
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: ja jedu nonstop, jen snad jednou jsem zastavil někde ve vesnici aby h vyměnil vatu...
    MUTOID: to se stává kdyz je změna teplot a otřesy. Dobrý je mít atik se zamykatelnym juicem. Me takhle leakuje láhev liquidu v aute je vždycky oblemcana...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: co jsem fakt nesnášel, kdyz jsem si dal bafadlo vedle sebe na sedacku nebo do dveri a pak to treba jen trochu leaknulo a oblemcana sedacka nebo penezenka nebo tak i kdyz jen trochu
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: ja jezdim taky 3h cestu 2x v tydnu vzdy s jednou zastavkou kde plnim vetsinou benale i eliquid :) a kdyz na to prijde davam to i v aute za jizdy taky... spis co me stvalo kdyz mi protekal atik ... squank by byl asi nej reseni. me osobne je jedno uz jestli odsroubuju poklici a pak se musim trefovat s lahviskou nebo jestli tu poklici jen odsunu :) trefit se je pro me problem a nemluvim o tom kdyz mam sklenicku s kapatkem
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: No když jeden třeba 230km v kuse a i 2 hodiny díky dopravě.. tak těch 5ml dam v pohodě a plnit i v zácpě je proste bez sundani ropa o super.
    Zkoušel jsem pharaoh. Šle predstor mi dal jen jeden tank s extenderem a rad bych aby to vydrželo déle, takže něco malého na malý výkon. Vím zendostwnu cajres ať si koupím aromamizer nebo squank :-) ale moc velký pro mě do auta.. asi beru elite. Budu ho mít sdílí zancca 12$ plus minus..
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: jo pardon :) spletl jsem se, kecal jsem o to dneska se segrou a projozdel jsem ijoy a mody s tankama s tovarnima, segra nemota :) sorry...jinak kapitan samoze vypada sexy hlavne, spousta barev na vyber , nemuselo by to uplne tect ale jinak mi to prijde takova "normalka" .. proc ne :) teda do toho auta na plneni za jizdy :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Elite rta singl coil jinému na hlavy. Nebo mas na mysli něco jiného?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam