• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: super!
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Vezmi ho sebou, vezmu krabicku s krouzkama a vymenime.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: kazdopadne reknu mamine o kapesny :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: ja ten drop nakonec nijak neupravoval, porad ty orings tuhy a cekam jestli a co vaporism, nechce se mi to vymenovat, nemam cas na postu a nemam jinej kapak, tak ted resi vyzvednuti se zamenou za novy... uvidime no
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Jo pokud se stihnu jeste otocit doma vezmu nejake atiky na vyzkouseni a prodej takze kdo by mel o neco zajem nezapomente si kapesne ;) K dispozici bude i par kousku s zajimavymi a lehce silenymi Wolfgar buildy. Predbezne bude k dispozici - Aromamizer supreme, Troll RTA, Triple RTA, Sherman RTA, Pharaoh RTA (opravovany ale konecne opet plne funkcni) a mozna se rozloucim is jednim Maxem a Moradinem kdyby je nekdo moc chtel. A pak nejake kapaky od originalu Dropu az po nejake pekne udelane klony.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Jo a vezme sebou věci co chcete vyměnit nebo se jich zbavit. Třeba se někdo najde ze něco bude chtít apod.. dik
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: :-D zítra ochutnas :-) ještě nemám ani sbaleno. Peru se tady s tím jak blbě mi saje Zeus s dodavanym coilem který je super ale asi jsem ho měl roztáhnout na 3,5mm minimum. Ja skleroza...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: jsem cekal :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Asi tak ale ještě javorovým sirupem zalit :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: za me asi takhle :D

    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: ? :D

    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: to zni jak muj mix nez jsem to zkratil na babičky štamprle na dobrou noc :D ... btw prinesu, potrebuju se toho zbavit :D ... prines jen na košt, stačí par kapek
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: :DDD
    KOZLIKK: nelze. to co z nás leze není normální už :D
    MUTOID: jest nemohl naps co jsem stál v zácpě. no vemu upgradovanou koblihu s borůvkovým džemem, smaženou na másle, politou karamelem a javorovým sirupem s porcí pudinku a posypanou cukrem :-) ale mám tohu už jen asi 40-50ml nějak jsem těch dalších cca 100ml vysál.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HREBICK: Naivni chlapec, nevi ze dokazeme promenit behem peti minut v rakosnickovo kralovstvi libovolne velke prostory. :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    Taky něco beru.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    kdyby nahodou mel nekdo neco mixnutyho ciste od decadent vapours tak bych poprosil par kapek sebou na ochutnání ...dik :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: privezu na ochutnavku neco malo od la Tabacchiera ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: klidně 18:00 nemám s tím sebemenší problém. + bude večer chladněji, taže venkovní sraz jak říkáš, další.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    KOZLIKK: No dalo by se, ale stim vadit nevim nevim.. Asi si ještě neviděl Rolika s Wolfem viď s titánama ??? :DDD plus v kombinaci se zbytkem
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: byl navrh pouze, se přizpůsobím ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam