• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Detekuje jakekoli baterky jako prazdne takze na 99% prave chip. A dozivotni zaruka je ale jak jsem zminil u vyrobce nikoli u prodejce.

    HREBICK: Jop, ted cekam jestli tu reklamaci vezmou nebo jestli mi to vrati s tim, ze uvnitr najdou stopy liquidu - technicky totiz kvuli tomu mohou reklamaci zamitnout i kdyz samozrejme prakticky to spada do bezneho pouzivani a mod by mel byt reseny tak aby se do nej liquid nedostal jenze jsem si vsimnul, ze Triada je na to konstrukcne mnohem nachylnejsi nez neznicitelny Finder.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    WOLFGAR: Fakt jo? tu jak sis kupoval v ty akci nedavno??? :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: na chip máš doživotní záruku co vim
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: co tam odešlo? ty DNA 250 boardy se mi zdají velmi kvalitní- USA (a součástky jsou ... ?)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Hele me ted odesla Triada kterou mam z cech tak jsem zvedavy jak se k reklamaci vasenase postavi. Klidne se muzu stat ze ten chip budu stejne posilat do US. Nastesti to jde jen obalkou za nejake dve kilka.
    JIKE
    JIKE --- ---
    tedy jako moc DNA250c na trhu zatím není, nebo na GB (stejně tyhle dražší věci bych z číny asi kvůli už záruce, nebral). i když, reklamace u nás jsou kolikrát horší..

    Dna250c Online Deals | GearBest.com
    https://www.gearbest.com/dna250c-_gear/
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    tak jsem se rozhoupal do toho squonku... objednal jsem pulse bf 85w a na nej recurved rda... melo by to dorazit +/- do mesice tak jsem zvedav
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Treti dojem
    moc to nevydrzi na baterku
    kdyz se s tim hodne kouri tak se to fakt hodne rozpali

    ale porad myslim ze to je docela fajn zarizeni

    trochu zklamani je konstrukce toho tanku, je tam vata takze to nevydrzi "naveky" a v navodu zakazujou to vyplachovat vodou (nevim moc proc), vydrzet by to ale melo docela dlouho
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Druhy dojem :)

    kouri to celkem dobre, ja jsem zvyklej na vetsi mraky, ale mraky to umi :)
    hrozne to topi
    vypada to ze to zvlada i VG liquidy celkem dobre (samozrejme zadnej hit a hodne potlacena chut, ale je tam)

    chce to vic mg a vic pg, pak to bude podle me super
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Takze prvni dojmy z USONIGCIG Rhythm

    baleni a zpracovani super
    obsluha super easy
    indikatory ze strany svitej a vubec nejsou videt - musel jsem si najit v manualu co ze to ma kde indikovat, a stejne je to neviditelny, ale zrovna u tohohle zarizeni to asi nevadi

    kouri to prekvapive dobre, ale na chut je treba si zvyknout (a taky tu nemam nic ridkyho). Prvni tank mel nejakou pachut, Ripe Vapes VCT chutna tak jak ma, ale jak je to studeny tak je to dost nezvyk :)

    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    NEX28XZ: můžeš se zkusit hádat, ale viděl bych to na podobnou logiku, jako když se na krabice od atomizerů píše, že obsahují nikotin...
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    HARAKOCZKA: V prohibited je Tobacco and nicotine product a v restricted je E-Juice s tím že když je bez nikotinu tak může. Ten mód neni ani jedno, je to jen dřevo a elektronika.
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    HARAKOCZKA: Já to tam právě hledal ale mezi prohibited items jsem to nenašel.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NEX28XZ: nech si to poslat zpet do asmoda a zavolej tam at ti to poslou upskou a mas klid, akorat holt ta cena no... kdyby jsi mel uplne problem, tak bych mohl taky neco objednat a zaslali by jsme to ke kamosovi v us a ten by to poslal pres ups, zase ale ta cena je proste pruser
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NEX28XZ: tak to je pohoda :) jako vypadá to pekne no, akorat nemusím holt to zlato :)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    NEX28XZ: a nebo najít někoho kdo se bude vracet že států a poprosit ho aby ti to vyzvedl a přivezl...
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    NEX28XZ: co tak koukám na jejich stránky, tak to mají mezi zakázanými komoditami. Takže bych to viděl tak, že to buď necháš vrátit prodejci a dohodneš se s prodejcem aby ti to poslal nebo můžeš zkusit poptat nějakou kurýrní společnost (DHL, FedEx...) jestli by ti to mohli zajistit.
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Jinak jak jste mě strašili s tim sklem že bude k hovnu ptže ihned nebude nic vidět a tak... vapim od rána a takhle to vypadá, kondenzát tam je to ano ale zamlžený neni vůbec a je krásně vidět všechno, já se bál spíš že bude strašně topit ale kupodivu topí míň než origo top cap.

    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Tak mi shipito zásilku s Asmodusem vrátili do skladu a nechtěj mi jí poslat protože je to Vape product? To celkem totálně nechápu a vůbec netušim jak to teda dostanu do Čech. Teď mi prostě leží v nějakym skladu v Kalifornii a netušim co dál.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    TRAGIKOMIX: na gear bestu uz je.... objednavam hned co se rozhodnu pro nejaky malinkaty dual :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    TRAGIKOMIX: ted jsem ho zrovna dneska videl v naky akci..27$??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam