• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Zitra mi ho doveze dpd do prace. Presne 14 dni od objednavky, nejdele trvalo nez se to odlepilo z Ciny, s mezipristanim v Amstru ze ktereho to pak pres dpd slo jen dva dny. Chteli dorucovat uz dnes, ale nebyl jsem cely den doma tak jsem to hodil na zitrek do prace. Jsem zvedavy uz proto, ze ve sledovani je "package damaged" tak uvidime jestli super odolny mod prezil vubec let :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: už máš ten Aegis? ten odolný supermod? minulý týden a tento mi 3x spadl na zem ALIEN, a byť si mohu něco opravit,, tak asi brzy bude kaput. jako co vydrží fakt nechápu.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Augvape - Mike Vapes - iNtake RTA Presentation Video - A Mike Vapes Project
    http://www.youtube.com/watch?v=BzKmkJDpl8Q
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Kdyby někdo chtěl Themise v Mesh/Single Coil verzi tak mám 2ks... naprosto nový stále zabalený.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: pecka :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    HA!!! Gearbest oznámil nový dopravní kanál pro Česko Více na:
    Když objednávka z Číny dorazí hned druhý den. Gearbest oznámil nový dopravní kanál pro Česko – MobilMania.cz
    https://www.mobilmania.cz/...rbest-oznamil-novy-dopravni-kanal-pro-cesko/sc-3-a-1341862/default.aspx


    CZ Local Express(PPL)

    Pro objednávky lehčí než 1 kg stojí 4 Kč, pro těžší balíčky je zdarma a doručeno by mělo být do druhého, maximálně třetího pracovního dne.

    Vtip je v tom, že aby platilo výše napsané, musíte objednávat z českého skladu G-W-5, a ten má jen omezené zásoby. Kompletní nabídku najdete zde Více na: https://www.mobilmania.cz/...rbest-oznamil-novy-dopravni-kanal-pro-cesko/sc-3-a-1341862/default.aspx

    https://www.gearbest.com/warehouse/?wid=1640583&lkid=14208135
    JIKE
    JIKE --- ---
    Tak upřesnění.
    Obs engine, který už se koukám přestává prodávat, tak nejlepší build co jsem zatím měl (mraky+chuť) je

    0,65 kanthal
    8 otocek
    Spaced
    3-3,5mm vnitřní průměr

    0,18-0,21 ohňů (0,01) ohmu delší nozicky

    60+ W a paráda!

    JIKE
    JIKE --- ---
    To jako pořad je tak málo modů s DNa250c?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HUGOT: Jasne, standartne maji vsechny RDA normalni pin a squonk dostanes navic.
    HUGOT
    HUGOT --- ---
    WOLFGAR: da se ten squonk pin vyměnit za normální?
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    WOLFGAR:
    HUGOT: Mrkni sem, mam jeste hromadu RDAcek na prodej treba ti neco padne do oka.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Obs engine 25mm 18$ akce GB
    HUGOT
    HUGOT --- ---
    TRAGIKOMIX: Proc by nesel? Ze je v popisu napsane jen RDA a RBA? To si myslim, ze je uplnej sumak. Je to popsany jako odporovy drat pro vaping... Jen nefunguje v TC, Power Mode
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HUGOT: za me drop ale oni ti tu poradi zkusenejsi :)
    JUDE
    JUDE --- ---
    JIKE: já na to odpověděl první na světě v důsledku používání mobilu umřel v 2017 jen v UK 1 člověk každých 10 dni celosvětově to budou stovky lidí za rok....
    HUGOT
    HUGOT --- ---
    Poradite nejaky blbuvzdorny RDA? vyuziti predevsim na testovani liquidu a spiralek, tudiz prevazne single/dual coil. Aktualne stridam Vaporesso Nebula (80w) s Veco tankem a Joyetech Espion (200w) s Themisem nebo Kylinem. Vsechno jsou to tanky a neni to uplne vhodny na testovani liquidu... Sam vybiram mezi Dropem od Digiflavor a Wotofo Troll V2. Necham si ale rad poradit i neco jinyho. Nejaka pro a proti u dvou zminenych? Nebo neco jineho? Diky
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: prostě klasika, potřebují o něčem psát, tím se živí
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    KOZLIKK: Jo, navíc vzhledem k elektronickým cigaretám je releavntnější statistika explozí baterek obecně a tu samozřejmě vedou mobily.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Co víc potřebuješ než Finder :D I po skoro dvou letech je původní Finder nejlepší mod který jsem kdy měl, nikdy jsem s ním neměl sebemenší problém, vydržel hromadu pádů a stovky hodin používání. Triádu převálcoval na celém poli, problémy s triádou jsem ještě nedořešil ale ok, to je chip nicméně má řadu dalších konstrukčních opomenutí a vypadá po půl roce hrozně zatímco Finder má jen na pár místech odlouplý lak a to je vše. Prostě ThinkVape opravdu s tím designem a materiály opravdu dělají to co jejich jméno naznačuje zatímco Lost se v tom ztraceně plácá.

    Jinak blba s mechanikou neřešit a popravdě bych vůbec nebyl proti omezení mechanických modů. Je to zastaralá záležitost která prostě laikům do ruky nepatří a jejich výbušná extempore pak zbytečně negativně dopadají na všechny vapery i když používají bezpečné módy. Takhle se zbytečně dostaneme k další nesmyslné legislativě jen proto, že má stále někdo pocit, že bez chipu to hulí lépe.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam