• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Tak jako alespon nejakou omluvu slibeny Wolfuv vyprodej atiku alespon v digitalni forme, jako obvykle zajemci z nyxu maji prednost nez to hodim na fcb a treba i neco navic a ceny domluvou, detailni popis poslu postou, k originalum mam i krabicky a nejake prislusenstvi, ke klonum vam muzu najit nejake vhodne sroubky a krouzky. Vsechny klony jsou kvalitni, vyzkousene a plne funkcni, vybiram vetsinou ty od proverenych vyrobcu a ty kramoidni dal neprodavam.



    Zleva do prava

    Vrchni rada - RDTA
    1. Wotofo - Serpent, single coil, 22mm
    2. Clone - Hobo RDTA, dual coil, 22mm
    3. Cthulhu - Gaia, dual coil, 24mm
    4. Clone - Alpine, dual coil, 24mm
    5. Clone - Vgod trick tank v1, dual coil, 24mm
    6. Clone - Goon v1 dual/single 22mm
    7. Clone - Goon v1 dual/single 24mm
    8. Fountain v2 squonk RDTA, dual coil, 22mm rozhledna

    Prostredni rada - RTA
    1. Steamcrave - Aromamizer supreme, dual coil (ale jde i single nebo dokoupit single deck), 25mm (gunmetal)
    2. Digiflavor - Pharaoh RTA, single coil, 25+ mm (opraveny centerpin, funguje bez problemu)
    3. Ehpro - Billow v2, dual coil, 22mm
    4. Kindbright (clone) - Sherman RTA, dual coil, 28mm
    5. VandyVape - Triple RTA, dual/triple/quad coil (prodavam s namotanym quadem), 28mm
    6. Wotofo - Troll RTA, dual coil (namotano quad vertikalne), 25mm
    7. Wismec - JayBo Cylin, single coil, 22mm

    Spodni rada - RDA
    1. Digiflavor - Drop, single/dual/triple coil, 24mm, squonk pin
    2. Clone - Derringer, dual coil, 22mm
    3. Clone - Reload RDA, dual coil, 24mm, squonk pin
    4. Clone - Galatek, dual coil, 24mm, squonk pin
    5. Clone - Venturi MTL RDA, 22mm
    6. Clone - Vgod Trick Tank v2 elite, 24mm, squonk pin
    7. Clone - U.S. 1 , 24mm
    8. Clone - Goon LP, 24mm, squonk pin
    9. Wotofo - Freakshow, 22mm
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    MUTOID: Penta jedine! a nic Hiliq ;-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    Hřebík, co používáš za bázy a nic shoot?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: pecka večera :) se povedlo! dik všem :)
    Hřebíku, lahvičky přinesu nazpet na příští sraz.
    A dik, ze jste mi potvrdili, ze to co jsem namichal a povazoval za humus na vylití opravdu na vylití bylo :D
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    No mrzi me, ze jsem to nedal. Byl jsem od v peti v praci, v sest vecer se dostal domu, sednul si do kresla, ze si rychle vypiju energitak a vyrazim a vzbudil me Hrebick v pul desaty telefonem. Tak snad priste, uz jsem slibil, ze bych mohl zorganizovat neco v Kvetnu a vzhledem k pocasi bych to mozna tentokrat videl na neco venkovniho nekde kde je hodne velka otevrena zahradka kde nebudeme nikomu vadit. (Napada me treba Vysehradska zahradka na hradbach ale kdo mate nejaky tip tak sem s nim)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Kdo nedorazil promarnil hodně pohodový večer!!!
    Všem co dorazili dik za super relax!



    Titan Rohlick
    http://www.youtube.com/watch?v=SmFizRZatDw
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: super!
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Vezmi ho sebou, vezmu krabicku s krouzkama a vymenime.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: kazdopadne reknu mamine o kapesny :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: ja ten drop nakonec nijak neupravoval, porad ty orings tuhy a cekam jestli a co vaporism, nechce se mi to vymenovat, nemam cas na postu a nemam jinej kapak, tak ted resi vyzvednuti se zamenou za novy... uvidime no
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Jo pokud se stihnu jeste otocit doma vezmu nejake atiky na vyzkouseni a prodej takze kdo by mel o neco zajem nezapomente si kapesne ;) K dispozici bude i par kousku s zajimavymi a lehce silenymi Wolfgar buildy. Predbezne bude k dispozici - Aromamizer supreme, Troll RTA, Triple RTA, Sherman RTA, Pharaoh RTA (opravovany ale konecne opet plne funkcni) a mozna se rozloucim is jednim Maxem a Moradinem kdyby je nekdo moc chtel. A pak nejake kapaky od originalu Dropu az po nejake pekne udelane klony.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Jo a vezme sebou věci co chcete vyměnit nebo se jich zbavit. Třeba se někdo najde ze něco bude chtít apod.. dik
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: :-D zítra ochutnas :-) ještě nemám ani sbaleno. Peru se tady s tím jak blbě mi saje Zeus s dodavanym coilem který je super ale asi jsem ho měl roztáhnout na 3,5mm minimum. Ja skleroza...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: jsem cekal :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Asi tak ale ještě javorovým sirupem zalit :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: za me asi takhle :D

    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: ? :D

    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: to zni jak muj mix nez jsem to zkratil na babičky štamprle na dobrou noc :D ... btw prinesu, potrebuju se toho zbavit :D ... prines jen na košt, stačí par kapek
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: :DDD
    KOZLIKK: nelze. to co z nás leze není normální už :D
    MUTOID: jest nemohl naps co jsem stál v zácpě. no vemu upgradovanou koblihu s borůvkovým džemem, smaženou na másle, politou karamelem a javorovým sirupem s porcí pudinku a posypanou cukrem :-) ale mám tohu už jen asi 40-50ml nějak jsem těch dalších cca 100ml vysál.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HREBICK: Naivni chlapec, nevi ze dokazeme promenit behem peti minut v rakosnickovo kralovstvi libovolne velke prostory. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam