• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NEX28XZ: no me chybi jen to kroupani tech arasidu :D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    simpekne.
    koupil jsem si shit od joyetechu v ramci omezeni koureni.
    dost me to bavi ale jsou tam jiste nedostatky.

    rozhodl jsem se zainvestovat.
    jak moc blby napad je tahle kombinace? (ciste MTL, jako substituce koureni, bez ambic artovych oblacku)
    Asmodus Colossal 80W TC - Elektronické cigarety - Vaporism.cz
    https://www.vaporism.cz/mody-asmodus/asmodus-colossal-80w-tc/
    Aspire Nautilus X - Elektronické cigarety - Vaporism.cz
    https://www.vaporism.cz/aspire/aspire-nautilus-x/

    potrebuji co nejpodobnejsi pocit pri potahovani jako z cigarety (takze nastavitelny airflow se docela hodi)
    preferoval bych mod na jednu baterku (abych mohl kourit v aute)
    na cene nijak vyrazne nezalezi
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    MUTOID: Měl jsem a je to fakt jak kdybys inhaloval kakaovej prášek :D (na mě moc takový hutný/těžký) ale jedna z nejreálnějších příchutí... spolu s mandarinkou od Bozz.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    Hrebiku... jak jsi rikal ze ti chutna bisqiz od fuu... tak z tohodle se ti postavi https://thefuu.com/en/spécialités/729-sublime-cacao-co.html :D ... mnamka ;)
    COSMY
    COSMY --- ---
    HREBICK: skladem :D
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Kdyby vás zajímalo, jak se to má se srazem, co pořádá Štěpán (Monkey Liquid):
    ---
    post z 27.5.:
    Protože jsme sál pro 300 hlav nezaplnili , byli dvě varianty. Zrušit nebo zmenšit. Protože zájem jevíte stále, budeme zmenšovat.

    Takže. V Dejvicích nemají volný termín. Už jsem se chtěl věšet že nevím kde to udělat. Sedím na zahrádce, piju pivo , jím výborný burger a přemýšlím kde. Pak jsem ve výskoku s výkřikem HUREKA prorazil hlavou betonovou zeď a prohlásil se za vola.

    Sedím ve výborné restauraci , jím výborné jídlo , piju výborný pivo a ještě to tam super vypadá. Tak proč to neudělat tady ?

    Takže sraz :

    23.6.2018 od 17:00 - 23:00hod , pokud nedomluvíme jinak
    Místo konání : Restaurant Vidličky a nože, Vinohradská 224, Praha 10- Strašníce

    Výborná dopravní dostupnost, parkování u restaurace, jinak jakž takž, pokud bude plno automaticky se směrujte na Počernickou ulici,tam je nejvíce místa. Nejjednodušší orientace pro nevědomé, mimo pražské a jinak postižené lidi. Metrem na stanici Strašnická nebo Želivského, trasa A zelená. Je jedno na kterou z nich , cíl se nachází v podstatě mezi nimi, dále tramvají č.26 do stanice Vozovna Strašnice a jste před restaurací.

    Pro cestovatele vlakem. Ze Hlavního nádraží tramvají č.5 nebo 26 do stanice Vozovna Strašnice, a nacházíte se v podstatě před restaurací. Z Masarykova nádraží je to úplně stejné. Z Nádraží Vršovice tramvají č.7 do stanice Vozovna Strašnice, ale pozor , nutno pokračovat kousek po směru tramvaje, ma křižovatce kolem Reifaissen bank do leva a cca po 100m jste u cíle.

    Jako kompenzace zpět za vstupné je prozatím plánován mega obrovský výborný burger s hranolkama a dipem. V den konání akce bude na místě i otevřený grill, plus běžná kuchyně dle jídelního lístku. Tuším že mají na čepu asi čtyři piva, nějaké domácí limonády a další jiné nealko.

    Přikládám odkaz na FB restaurace:
    https://www.facebook.com/vidlickyanoze.strasnice/

    Takže opět začínám brát registrace. Piště zde ve zprávě , dostanete číslo účtu kam poslat 200,-/osobu.

    BTW. Totální ochcávka. Máme zarezervovanou restauraci , ale nacpeme se klidně i na zahrádku, kdyby začalo pršet,nám místa v restauraci nikdo nesebere.

    Prosím zainteresované a registrované, přesdílejte tento příspěvek kam to půjde,ať to zjistí i ostatní co tento profil nesledují.
    ---
    post z 4.6.:
    Info ke srazu 23.6. Beru nadále registrační vstup 200,-/osoba , nicméně stejně tak už všem vysvětluji že vstup platit nemusí. Aktuálně registrované vstupné slouží k tomu aby jsme věděli alespoň minimální množství účastníků, a jako garance že se na Vás dostane ten úžasný burger co tam dělají.

    Účast oficiálně potvrdil Stifmaister, bude mít stůl s coily , www.myeliquid.store s nabídkou úžasných liquidů, Czech vape a jejich rozsáhlý sortiment bude také přítomen. Dovolím si pidi promo výstavu PARATROOPERů.

    Protože je na místě dispozice jaká je , pravděpodobně jako soutěž uděláme jen fill the cup (doufám že jsem to napsal správně), plus nějakou tombolu. Ceny v tombole jsou přislíbené od Impérie, VAPE CENTRUM, PARATROOPERS, a hádám že Czech vape taky něco přihodí.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Hmm by jsme mohli vyzkoušet ;)

    Organická vata Canna Cotton - KuřákůvSEN.cz
    https://www.kurakuvsen.cz/organicka-vata-canna-cotton/
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    COSMY: na liquidy jeste koukam :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    COSMY: super, tak mi pak pinkni do mailu kolik a kam ti to mam poslat :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    MUTOID: problem to neni :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    COSMY: no ja jsem ho nelde zahledl uz drive a pak jsem koukal na boxy co maji a ejhle, za 70liber ujde :)... jestli je to problem tak to nech ale :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    MUTOID: haha to me nenapadlo ze nekdo bude chtít i neco jine nez liquid :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: ten zeleny co jeste maji
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    COSMY:Okie mrknu a kdyz tak napisu.
    COSMY
    COSMY --- ---
    TRAGIKOMIX: tak tyden ? +/-
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    COSMY: Je nějaký deadline na objednávku?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam