• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEXXA: tak jsem to myslel :-)jakože dát: hodně vaty + když je málo, přidat extra jen do kanálků ?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JIKE: mne prijde naopak ze jsem ty vaty dal malo
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEXXA: co mi říkal WOLF - hodně vaty + když je málo, přidat extra jen do kanálků ?

    TWOH: díky. já tam dal nyní dual: SS316 jádro + singl drát omot NI80 .- parametry nevím, ale je to paráda, a tuším na 0,4mm. kdyby někdo chtěl, tak na Aliexpressu... mám link
    TWOH
    TWOH --- ---
    Porovnával jste někdo ZEUS single vs dual? Jestli je to chuťově stejný nebo je dual výraznější?

    JIKE: Triple twisted z drátu SS316L 26Ga průměr 0.4mm -> 6 otáček na spirálu o průměru 3.5mm => odpor 0.3ohm
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    zacatecnicka otazka.
    poridil jsem siren 2 a vyteka mi z direk pro privod vzduchu.
    co jsem mohl udelat spatne?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: ni80 predmotany framed staple nebo fused clapton od coilology ... líný řešení :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    mě by zajímalo co dáváte do ZEUSU SINGLE za dráty.. aby to hulilo a byla chuť a zároveň aby to sálo + vatu... a jaký parametry. já se tu peru s konfiguracema jinýma než NNI80 + 5x jádro + 1 tenký omot...
    KOZLIKK: já myslím že v pohodě sety. každopádně s Captain PD270 zatím lítá
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    JIKE: Já nevim...Jako co procházím zahraniční vape stránky, tak všude píšou, že ve Vietnamu je to ilegální, ale vietnamec z vapeshopu ve Vietnamu mi píše, že s vapováním není vůbec žádnej problém. Tak fakt nevím co si mám myslet. Napíšu ještě do pár shopů a dám vědět.

    Vaping Laws Around the World in 2018
    https://www.redvape.com/blog/vaping-laws-around-the-world-in-2018

    JIKE
    JIKE --- ---
    PNXNTDD: takže to je HOAX?
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Tak jenom info co se týče vapingu ve Vietnamu. Psal jsem si borcem z vapeshopu v Ho-chi minově městě. Můžeš vapovat kde chceš o žádných restrikcích neslyšel. A tímhle mě novinky teda celkem nasraly.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PNXNTDD: https://www.facebook.com/pexigahcm/videos/970608266452543/ moc ilegální mi to teda nepříjde :) psal jsem jim at mi daj nějaký info jestli je to jenom nějakej hoax.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    JUDE: Mě by celkem zajímalo jak to s tím zákazem ecigaret v Asii fakt je... Konkrétně třeba ve Vietnamu kam se chystám příští měsíc vyrazit jsem našel desítky obchodů co se vapingu týče. Takže podle mě je zákaz jenom na nějakých veřejných místech a novinky.cz klasicky mlží a dělají z toho bůhvíco.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TAMTEN: mno mozna se budu chtit zbavit jednoho colossala kdyby byl jakoze zajem.
    TAMTEN
    TAMTEN --- ---
    Neměl byste někdo nějaký (i starší) grip nazbyt, prosím? Nejlépe na jednu baterku. Předem díky.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: Jj, to dělám, že po doplnění foukám.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: Na r.o. jsou 2 rady.
    Trochu víc vaty, nebo po doplnění první fouknout ven
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: odkládání víčka mi nevadí, ostatně má to tak každý atík, co mám. A musím říct, že mi skoro dokonale sedne. Jediné co mi na něm trochu vadí, je že se vždycky přechlastá spirálka, když dolévám liquid...
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: Už ho mas? Paráda! MIKEVAPES ZAMAKAL A HODNĚ ME LÁKÁ. me maly spiralky nevadí. Nyní motam na 3mm často. Hmmm. Jen by mohli dělat otvírání jako má SMOK na princovi... odkladani víčka je des.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: za mne aktuálně Intake. Ale obávám se, že pro tebe by moc nebyl. Moc velký spirálky se do něj nevejdou.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Nejakej tip na super RTA? Aromamizer plus třeba!?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    LEXXA: 2x28/36 Nichrom je celkem fér drát. (coilology)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam