• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    HONZEEN: dotaz: ten horní CAP - má systém jako ZEUS - neklouže to nějak, je to v pohodě? dost se mi tento atík od začátků líbí a cena je nyní zajímavá..
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    Ahoj, nedávno jste tady řešili Augvape Intake. Teď mi dorazil a až na trochu tužší potah, než jsem zvyklej, je to dokonalý RTA. A maj ho teď v černý verzi na GB ve flash sale v českým skladu za nějakejch 23 USD, takže za dva dny byl doma :)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    KOZLIKK: No ne, poradili mi to asi dobře, to já sem akorát dement sem hodil blbej obrázek, tak ještě jednou ;)





    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    KRISHNA: aha, tak už si čtu i něco o preheatu :)) Jak to v tom arctic foxu funguje? Když jsem v modu TC a stejně se tam nastavuje ten výkon, tak to je výkon, kterym to předehřeje? Když jsem ty spirály kupoval, tak mi prodejce doporučil, že mam zamknout odpor, což jsem udělal, ale vlastně nechápu proč, vždyť se teplem ta resistance taky mění, nebo mi něco uniká?

    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    KRISHNA: Ještě k tomu zeus dual rta, na doporučení jsem koupil tyhle spirály. Že prej s nima bude fungovat TC i když budou dvě. Nejdřív jsem dvě zničil, protože jsem nebyl spokojenej s tim, jak se žhavěj (jedna vždycky topila o trochu víc/dřív. Pak jsem do toho na doporučení nacpal víc vaty a výsledek spokojenost, už to neprská a mraků dost. Jen jak jsou velký (předpokládam, že to je kvuli tomu?), tak jim fakt trvá, než se roztopěj
    JIKE
    JIKE --- ---
    KRISHNA: DJ je borec, taky jsem používal kdysi osciloskopy. Každopádně Jón to má na měření výstupních signálu hlavně u TC. Aby věděl jak to tq elektronika poušti ven.
    Vaty víc než min. Ubrat muzes dycky :-)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    KOZLIKK: kdyz ja bych chtel dal hulit ten svuj oblibenej liquid, btw, zajimalo by me, na co tam ma typek ten dvoukanalovej osciloskop na konci videa :)))

    JIKE: Ja nejdriv daval vatu a az pak koukal na videa a rekl bych, ze ji tam mam spis vic, nez min


    LEXXA: Ja zhavil taky pred, protoze jsem to okoukal predtim jinde
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOZLIKK: je normalni ze zhavi civku uz s vatou a za mokra?
    pro tu prdel jsem to zkusil a bud jsem trefil vatu uplne presne nebo nevim ale chut je rozhodne lepsi a snese to vetsi wattaz...
    weird
    JIKE
    JIKE --- ---
    KOZLIKK: spíš víc vaty než míň u těchto RTA.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Jaký máte cívky v tom Zeus RTA dual? Dal jsem tam ty, co přišly v balení, ale nějak mi to prská. Mám si namotat vlastní, nebo se dají koupit nějaký funkční/osvědčený? Nebo dělam jinak něco blbě? VG50, výkon jsem zkoušel někde mezi 40 a 70W
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: sladký? vypadá to dobře uvnitř..
    HARAKOCZKA: nee, ale je to hustý :-)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Originální vitamínové difuzéry společnosti VitaCig®.
    https://www.vitafog.cz/
    Někdo zkoušel?
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: báze 80:20 + 10% příchuť. barva liquidu poměrně světlá.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: A to vapujes fakt čistý VG nebo je to tak čistý bez kondenzace???
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: napadlo mě, že by ses možná rád podíval, tak jsem ti ho vyfotil po dvou dnech používání:

    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Tim to nejspíš nebude, snažim se fakt chlastat alespoň 4 litry vody denně
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEX28XZ: bez do tesca tam si kup tu dvojlitrovku jablko-broskev, vylij to do sebe abys nabral trosku rychlych cukru, pak po hodine jeste 2 litry vody. pokud te boli hlava je to temer jiste kvuli odvodneni organismu. jestli pijes kafe tak za kazdy hrnek kavy 3 stejne hrnky vody. a do druheho dne to bude nejspis pryc
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NEX28XZ: taky to může být alergie na pg... mtl mi taky nedělá dobře ...jedu jen dl výhradně
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NEX28XZ: ja jednu dobu asi 2 týdny ale to bylo spíš kvůli omezení kafe ... já můžu jen poradit hooooooodne pit
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Help pls, strašně mě poslední dobou bolí hlava a mám za to že je to z vapení... z 80/20 jsem přešel na 50/50 MTL a normal nic jsem vyměnil za nic. salt. cca. 4mg/ml.

    1) Buď sem debil a je to z vedra (což si nemyslim)
    2) Nedělá mi dobře nic. salt (což si taky nemyslim ptže 4mg/ml na mejch 7W je prostě strašně málo)
    3) Nedělá mi dobře high PG

    Zažil někdo z vás něco podobnýho?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam