• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: Yes :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: koblihu, ale dal bych is dorta :-)
    TEDDYBEDDY: :-D Yihi nám tu jede!
    ZVIRATKO: pěkný setup! v pozadí sebenza? :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Steam Crave Glaz RTA
    zatim se mi docela libi, mohl by mit trochu volnejsi airflow

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    JIKE: Tvl já jsem ženatej. Vo kardiovaskluární zátěži můžu přednášet na univerzitě. Elcigo je proti tomu sranda :D

    HREBICK
    HREBICK --- ---
    KRISHNA: 5ml?? to maj hotovky po 10ml ne? ale ted uz udelali prvni ctyri prichute ;-) https://www.eliquidshop.cz/dinner-lady-prichute-aromata-a1463
    ale ne Rice pudding :-( snad bude!
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    HREBICK: Mne ty Dinner lady dost chutnaj, nejakej navod na to, jak si to vyrobit doma? Nikdy jsem nic nemichal, ale kupovat to furt po 5ml se prodrazi :)) Pripadne doporuceni na nejaky, ktery chutnaj podobne?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    A co máte dobrýho vy? :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    TEDDYBEDDY: ale jediný o tam nepíšou negativní je: zátěž kardiovaskulárního systemu.
    JIKE
    JIKE --- ---
    TEDDYBEDDY: já když v práci hulim, jsem vždy výkonější...

    až na Alzheimra musím se vším dle mých osobních zkušeností SOUHLASIT !

    Ale taék jse mčetl, že nikotin je neurotoxin, ale je možné že až ve vyších dávkách, působí spíše negativně - únava. nad 30mg/ml a cca 50mg/ml jsem to pociťoval hodně a víc
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    JIKE: A bude toho víc. Páč Ájkosy jsou ve světle nezávislýho konkurenčního trhu s elcígama drahej propadák. Čili tabákový koncerny hustě tlačej na bruxelskou byro i na odbornou veřejnost.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: imho je to přesně tak myšlený, jakože tabák je mnohem zdravější... By mě zajímalo, kdo to platil...
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: to je starý 10 let? nebo zase někdo něco řeší? člověk z toho má pocit, že by měl přejít na pyro, neni to divný?
    to že je ecigareta více náviková víme všichni co tu vapujem :D hlavně Rice pudding :D

    situace kdy popisují problémy nikotinu, s tím souhlasím, předevčírem jse mse náhodně na ulici dal do řeči s jenním pánem, a byl to zkušený kardiolog, a popsal mi co nikotin dělá. primárně zmiňoval spíše škodlivost majority toxických látek v pyru.

    njn
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    Jakoze jsem úplně mimo zase? Laboruji s tím ze mi mod ukazuje jednou ,15. Pak ,25 pak ,35 pak ,75. A jakoze povoleny centrpin? Jakoze se mi to nestalo víc než rok a vzpomenu si na to až za další den? Hruza... hlavně ze jsem to tu před rokem někomu radil...
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: Je to p zvyku a náladě. Ba me je někdy i moc typ atiku jako je intake,,- a někdy mi nestačí ano TFV8 se 4 jadrovou hlavou na 120W... a někdy si rad dam MTL.. to je fakt. :-) a dost mi MTL i občas chybí :)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: Mango je super. Ale v tom je ještě mnohem méně vzduchu...
    Mně to tedy vyhovuje, já ty vzdušný atíky nějak nedávám. Teď mi přišel z Číny klonu Juggerknotu a při plném af jsem se málem udusil ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: Mango jepry super. Ale neměl jsem.
    Něco mezi 1/2 a 1/3 když jsem to srovnával.
    Zvyknes si... ale je to ze začátku dost porod :-) ale kdysi mi to nevadilo. Ale co me navedl Zviratko na vzdušný atiky.. je to fakt těžký.
    Mohl by to udělat v 30mm verzi... jen vyřešit víc tu kondenzaci.
    Zeus singl vůbec de-facto nulová kondenzace v kotelne. Za to v drip tipu je to horsi... otázka je co je lepší. Za me asi naustek. To se dá vyřešit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam