• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: zkus dát okolo toho otvírání nějaký O kroužek - širší -asi jediný jak to obejít. ten šroub bude spíš na rozebrání toho otvírání + zarížka. :-( Ty by jsi měl mít to TFV8 PRince s otvíráním + zámek.


    WOLFGAR: :D chci vidět ty COILY zas ! na 120W jedu jedině TFV8 s hlavou.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: vejde se tam asi dost, hlavne se diky ty skleneny kotelne nemusis bat ze se ti neco zkratne (kdyz se ti to opre o stenu. Asi by s tim sly zajimavy veci.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Deck oproti aromaci asi mensi nebude co? Ja jestli by se mi tam vesly tri, aromace mam taky namotanyho na tripla a jsem spokojenej. Jednu jsem davat nikdy nezkousel... Casto ani do atiku co jsou na jednu delany, jak to nejede 100W+ nesmi mi to do baraku :D
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: uplne neni co srovnavat, ma to jinej deck, lip se mi na nej davaj spiralky (zatim dual, single. musim zkusit jestli pujde - na aromamizer plus jde dat jedna velka spiralka ale neni to ono), jinak mi to hodne pripomina aromamizer. Chut nezhodnotim protoze ted tolik elektronickou nekourim (ted jsem motal po nekolika mesicich :))
    Zatim mi to neproteklo, ani kdyz jsem myslel ze tam je moc liquidu v kotelne a zkousel jsem to dat vzhuru nohama.
    Jestli bych tomu neco vytknul tak
    1) mam radsi tu matnou barvu co ma aromamizer, tohle je vic stribrny. Snad to chyti trochu patinu.
    2) neverim ze se mi to driv nebo pozdeji v kapse neotevre, jde to docela zlehka a naustek to nedrzi

    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: A v porovnani s 30mm aromacem? Uz skoro nepouzivam nic jineho tak jsem premyslel ze bych si proste koupil 3 aromace a jen je stridal, ale tohle vypada zajimave i kdyz musim mrknout na kapacitu, pod 10ml uz nejdu.
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: fanšmejkr! ta kůže dostala už pěknou patinu
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: Yes :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: koblihu, ale dal bych is dorta :-)
    TEDDYBEDDY: :-D Yihi nám tu jede!
    ZVIRATKO: pěkný setup! v pozadí sebenza? :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Steam Crave Glaz RTA
    zatim se mi docela libi, mohl by mit trochu volnejsi airflow

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    JIKE: Tvl já jsem ženatej. Vo kardiovaskluární zátěži můžu přednášet na univerzitě. Elcigo je proti tomu sranda :D

    HREBICK
    HREBICK --- ---
    KRISHNA: 5ml?? to maj hotovky po 10ml ne? ale ted uz udelali prvni ctyri prichute ;-) https://www.eliquidshop.cz/dinner-lady-prichute-aromata-a1463
    ale ne Rice pudding :-( snad bude!
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    HREBICK: Mne ty Dinner lady dost chutnaj, nejakej navod na to, jak si to vyrobit doma? Nikdy jsem nic nemichal, ale kupovat to furt po 5ml se prodrazi :)) Pripadne doporuceni na nejaky, ktery chutnaj podobne?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    A co máte dobrýho vy? :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    TEDDYBEDDY: ale jediný o tam nepíšou negativní je: zátěž kardiovaskulárního systemu.
    JIKE
    JIKE --- ---
    TEDDYBEDDY: já když v práci hulim, jsem vždy výkonější...

    až na Alzheimra musím se vším dle mých osobních zkušeností SOUHLASIT !

    Ale taék jse mčetl, že nikotin je neurotoxin, ale je možné že až ve vyších dávkách, působí spíše negativně - únava. nad 30mg/ml a cca 50mg/ml jsem to pociťoval hodně a víc
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    JIKE: A bude toho víc. Páč Ájkosy jsou ve světle nezávislýho konkurenčního trhu s elcígama drahej propadák. Čili tabákový koncerny hustě tlačej na bruxelskou byro i na odbornou veřejnost.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: imho je to přesně tak myšlený, jakože tabák je mnohem zdravější... By mě zajímalo, kdo to platil...
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: to je starý 10 let? nebo zase někdo něco řeší? člověk z toho má pocit, že by měl přejít na pyro, neni to divný?
    to že je ecigareta více náviková víme všichni co tu vapujem :D hlavně Rice pudding :D

    situace kdy popisují problémy nikotinu, s tím souhlasím, předevčírem jse mse náhodně na ulici dal do řeči s jenním pánem, a byl to zkušený kardiolog, a popsal mi co nikotin dělá. primárně zmiňoval spíše škodlivost majority toxických látek v pyru.

    njn
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    Jakoze jsem úplně mimo zase? Laboruji s tím ze mi mod ukazuje jednou ,15. Pak ,25 pak ,35 pak ,75. A jakoze povoleny centrpin? Jakoze se mi to nestalo víc než rok a vzpomenu si na to až za další den? Hruza... hlavně ze jsem to tu před rokem někomu radil...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam