• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Me už to ani nevyvracela. Každopádně vaper mi tam nenapsala, ze by tomu pak nemusel někdo rozumnét :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: to mě chtěla taky a já si toho všiml a okamžitě ji to nechal přepsat na "inhaluje z el. cigarety" :D a vysvětlil jsem ji ze to kouření není :D ... stejne ale mi pak řekla po návštěvě ze bych toho kouření el. cigaret měl případně taky nechat :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: No me napsali kuřák elektronické cigarety :-D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: asi tak + většinou taky malá kapacita což je u podu vedlejší ale stejně
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WTK: ja pořídil innokin ares mtl a super... jinak ale jen na zpestření, jsem dlkař
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: teda pausalizovat to je možná špatně ale teď jsem mluvil s mladou praktickou lékařkou a teda dost bída a pravděpodobně mi v kartě stejně nechala tu poznámku "kuřák" což mě uráží... nebyl čas to zkontrolovat, příští týden :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    úžasný jak dneska i mladý doktoři trpí utkvelou představou ze vape je jakási elektrická pec na tabák :D
    WTK
    WTK --- ---
    zahlid sem ze se ted dela nejaka nikotinova sul, to nekdo pouzivate? nejak me pomalu prestavaj mraky bavit, premejslim esi zkusit to, a nebo zas mtl.. je nejaky zajimavy mtl za posledni rok co sem to nesledoval?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Nejaky vyber a pokud nema doplnovaci cartridge uz od vyrobce tak mrkni jestli neni doplnovaci verze na fasttechu nebo na youtube nejaky navod jak je predelat. Co jsem slysel u vetsiny to jde.
    JIKE
    JIKE --- ---
    NEX28XZ: pody jsou fer jak nic neváží, blbý a to mě štve, jsou pořád kupovat hlavy/karty
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    VOP: https://www.electrictobacconist.co.uk/ Koupil jsem tady a několik podů do zásoby ale myslim že do pár měsíců už budou normálka k dostání tady.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    LEXXA: neasi :-) no nic... stejně jsem měl v plánu něco takového založit na FB - něco podobného jako je Zamplebox member lounge a její odnož na výměnu Liquidů.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MIXI23: v zadnem pripade! dneska jsem skocil po daedalu jak knez na nestrezenyho ministranta. mit tu bazar tak vygeekuji a skoncim s holou prdeli :)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    KOZLIKK: Tak už vidím jak třeba já pojedu kvůli výměně liquidů na sraz do Prahy :-) né že bych se tam nechtěl podívat ale času je opravdu málo.
    JIKE
    JIKE --- ---
    MIXI23: pro výměnu či prodej tady, případně jak píše Kozlikk - srazy. Indiviruálně také lze. Od toho tu ta diskuze je - protože to není zde zase tak časté.
    inzeráty lze vkládat sem, nebo na tržiště. uplne v pohodě
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Měl bych návrh... co tu na Nyxu založit diskuzi sloužící pro výměnu či prodej liquidů co máme v zásobě navíc ? Co Vy na to ?
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    SKAFF:
    WOLFGAR:
    TEDDYBEDDY: moc díky za rady...vyzkouším a dám vedět...zatím se osvědčilo pár kratkých předehřívacích kliků, poté před potahem zaprskat na prázdno a je to lepší...neděje se to často, ale patro a jazyk už mají docela trauma...halt motorkáři mají popálená lýtka, vapeři hubu...ještě jednou dík
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: kurnik ajo baldur! :D ... dava smysl :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KRISHNA: vymenim za blueberry pie od opicaku max 2ml. praha 4.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    KRISHNA: + tu mam ještě aspire nautilus 2 i s TC žhavící hlavou, to je na mě zase moc malý, to jsem kupoval ještě když jsem nevěděl, co chci. Taky případně vyměnim za nějakej sladkej liquid
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam